Автор Тема: Жорсткий АХТУНГ,ПОЗОР,УВАГА , і так далі...оце читати всім по 8 разів на день!  (Прочитано 6270 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
Коментарі зайві...кумекайте, панове !


 *-F *-M
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Romireb, а що їм залишалось робити, коли ринок заполонили підробки??? Писати далі ПО за свої бабки? Програмістам теж потрібно зарплатню платити... Звісно, що в цій ситуації будуть лунати різні думки, але всеж думаю, що поступили правильно. Поставте себе на місце сат-сістемс. Вкладаєте бабки, а за ваш рахунок хтось заробляє *fack* Вам приємно??? :'( :tickedoff:

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Так ше літом про це говорили. Акційні тюнера  - то була остання партія.

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
А щож тут дивного,вроды знали всы АЛЕ наш мужик христиться лиш тоды коли грім бабахне
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Я скажу так-підробка це більш філософське поняття,ніж технічне.А якщо вони зроблені на тому ж самому заводі??? Це слово ввели в обіход САТовці,а на мій погляд треба казати тюнера зевезені не через Сат сістєм.
 Питанння друге-скільки треба часу щоб завезли тюнера 500-ї серії не через САТ сістєм?Технологія ввозу вже відпрацьована... А що тоді-кидати ці тюнера і вводити нову модель?
  Питання третє-а чи багатьом потрібні тюнера 540 по ціні більш 80$ при нинішньому курсу,не кажучі про майбутній.Тюнера які  відкривають те ж що і Глобо .Хай хоть і 7 років гарантії буде(ще більший гемор для установщиків) але друге питання у клієнта (після-це ви займаєтеся продажом і встановленням супутникового обладнання)-скільки коштує і які канали відкрива?
 І четверте-наша фірма за отанні три роки майже на три чверті встановлювала опенбокси (300-ті і 800-ті)до останнього часу орігінали а зараз і 500-ті (ортони не признаю і старюсь вмовити на щось краще)і як мені дивитись в очі людям,якщо той же ортон через пару місяців буде показувати більше,ніж встановлений рік тому опен-800??? На мій погляд треба робити все що завгодно,але не "кидати " людей,які принесли їм свої гроші і довірилися,адже супутникова антена це не ковбаса,яку сьогодні з"їв а завтра виср@в і забув.
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
а ми купили 500-ок 4 шт якось восени....з них 3 вже відправили на ремонт в Запоріжжя...чекаємо коли четвертий принесуть...

непогана "повышенная надежность"
The things you own they end up own you

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Цитата:
"і як мені дивитись в очі людям,якщо той же ортон через пару місяців буде показувати більше,
   ніж встановлений рік тому опен-800???"
Отож , дешевий ОРТОН ----Forever!  O0

Відсутній vitakom

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 68
  • Рейтинг: +26/-0
 Мені ніколи не подобались опенбокси. А треба ж таке придумати - купив чоловік 800 модель, а за рік йому кажуть купляйте 500 бо ми старі не підтримуємо. Та пішли вони із своїми тюнерами....
GIS-8120 PKT SVN-2860 HYPERION v4 Image , LG 47LM640S

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Отож , дешевий ОРТОН ----Forever!  O0

Вони які дешеві - такі й "якісні".Барахло.Фтопку...
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Хлопці, тут нема від чого дивуватись. Авторське право в нас законом не охороняється взагалі, диски штампують(клонують) всі, кому не лінь. Програмне забезпечення все лєве і т.д. Поки не буде порядку, доти і буде цей безлад. :'( В 2009-му в опенів з"явиться 900-та серія і про 500-ту всі забудуть.
   Хтось там розказував про ортони. Доречі ортон і глобо 4000 це два різні тюнера, згадайте перші серійні глобіки 4000С в рожевих коробках. Так дійсно, якість була супер,на пульті приємно тиснулись кнопки, а ортон-дєрмьо повне(купа поломок,дишеві компоненти) і як говорив, Славік - фтопку його 9_4

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
В 2009-му в опенів з"явиться 900-та серія і про 500-ту всі забудуть.
   
От-от, вірно підмічено, і ніхто ніколи нікому нічого  *fack*  :2funny: А люди знову гроші повіддають - і за що? За очередне розводилово...
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній andrey

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 786
  • Рейтинг: +38/-7
получається шо тепер не будуть писати нові софти... ??? шкода канешно.. батько купив тюнера правда я ше його не поставив йому дивлюся в себе а як поставлю то скажу шо він вже старий... во прикол...
DBOX2 PB Enigma 6.0.1 2x1 UA  ASTRA-HOTBIRD-SIRIUS-AMOS
SS2 rev 2.6D

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Андрію, та нормальний апарат Ви ставите батькові, а якщо нормальної якості попався, то прослужить не один рік.

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
а ми купили 500-ок 4 шт якось восени....з них 3 вже відправили на ремонт в Запоріжжя...чекаємо коли четвертий принесуть...
непогана "повышенная надежность"
Рома, звісно що я не захищаю Сат-Сістемс, але на початках в 500-ої серії були проблемки з завантажувачем(загрузчик) і певні недоробки в БЖ. Я такі речі сам робив, без допомоги Запорізьких козаків з сервісу ;) Але, повір,що мамка проштампована досить таки пристойно. O0
Ортон, джеферсон,рапідо2 та інші- фтопку 9_4

Відсутній malyshka

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Рейтинг: +274/-6
   Такими заявами, панове з "Сат Системс" ви впершу чергу копаєте могилу собі і довічно марці "Опенбокс" mog , так як свого часу зробив це "Стронг" і "Фергусон". Хто після таких заяв вам буде вірити, і де впевненість , що завтра та ж участь не чекає 500-го чи 700-го? А щодо надійності вашої марки - питання дуже спірне.  Як це, цікаво, "Глобіки" до цього часу тримають на плаву свої давно забуті 3000-6000ті ? Розкажіть людям: скільки офіційних комплектиків Х-800 ви продали, себто скількох людей ви пошили в дурні. Цікаво буде послухати.                          ca.,
    
"...москалі - то тоті люди, шо мішєют жити."  В.Мельникович.

 

DBox2&VPN проблема так і не вирішена?

Автор agrotexnikaРозділ DBox-2

Відповідей: 1
Переглядів: 1714
Остання відповідь 13:33:43, 29 Червня 2007
від vic
Samsung S300: невже все так глухо ?

Автор Rostyk.07Розділ Samsung

Відповідей: 47
Переглядів: 13569
Остання відповідь 07:34:27, 13 Жовтня 2009
від Yaro
Dreambox. Невже так все важко?

Автор nico2Розділ Dreambox SD

Відповідей: 28
Переглядів: 5032
Остання відповідь 08:36:57, 24 Березня 2010
від Yaro
1 травня міжнародний день смерті приладів SF

Автор nico2Розділ Openbox

Відповідей: 16
Переглядів: 7083
Остання відповідь 18:02:47, 07 Травня 2010
від nico2
1+1!увага! сигнал буде закодовано!

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 146
Переглядів: 29909
Остання відповідь 14:22:44, 03 Травня 2009
від ecd