Автор Тема: Допоможіть дурню)  (Прочитано 2604 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Dioxis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Рейтинг: +0/-0
Допоможіть дурню)
« : 14:51:35, 07 Грудня 2008 »
Напевно все це добре описано, але поясніть будь-ласка як відкрити заблоковані канали після прошивки для Opticum 7100A, як я розумію це Globo 7010a. Буду вдячний за допомогу. Модераторів прошу не бити сильно)

Відсутній AndriyLviv

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 161
  • Рейтинг: +241/-2
Допоможіть дурню)
« Відповідь #1 : 17:57:32, 07 Грудня 2008 »
Все просто. Залий ключі в тюнер.
Файли ключів дивись тут http://sat-ukraine.info/index.php?topic=2381.150
Загружчик ключів Key_Upgrade_UA.rar тут http://sat-ukraine.info/index.php?topic=1.0

Відсутній Dioxis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Рейтинг: +0/-0
Допоможіть дурню)
« Відповідь #2 : 15:54:04, 09 Грудня 2008 »
Дуже Дякую. Ще таке питання. Все підключив, але не хоче прошивати. Провіряє ком-порти і далі нічого не відбувається

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Допоможіть дурню)
« Відповідь #3 : 16:07:39, 09 Грудня 2008 »
Dioxis, причин є купа: несправний компорт компа, несправний компорт тюнера, поганий нульмодемний шнур. Шукайте самі, тут важко відповісти на ваше запитання!

ЗІ. Перед тим, як щось писати раджу користуватись пошуком! *-K Вам попередження за порушення правил форуму. Всі відповіді на ваше запитання є <тут>

 

Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T

Автор sbirchukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 5
Переглядів: 6169
Остання відповідь 06:55:17, 15 Травня 2011
від sbirchuk
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 546
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750
Будь ласка, допоможіть!! Після патчера F300 нема картинки, звук є!!

Автор sanek911Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 13
Переглядів: 6378
Остання відповідь 10:52:50, 30 Вересня 2008
від sanek911
DreamBox 500HD (sim Ferrari, 2011 року) допоможіть підняти

Автор slavonРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 5010
Остання відповідь 10:55:30, 06 Квітня 2020
від tibi
Не можу записати імідж будь-яким софтом, допоможіть!

Автор OlegikРозділ DBox-2

Відповідей: 3
Переглядів: 3901
Остання відповідь 11:54:19, 07 Серпня 2007
від Zerg