Автор Тема: Новини від нтв + Україна  (Прочитано 10134 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vitija

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 23
  • Рейтинг: +4/-7
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #15 : 09:24:18, 13 Листопада 2008 »
мене наразi нiхто незаставляэ ,але мене дивують люди якi можуть iсти мясо,але задовiльняються кiсточками,сумно рiднi моi .

Відсутній oleg1981

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 171
  • Рейтинг: +29/-2
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #16 : 23:12:55, 15 Листопада 2008 »
Вже зявилась официйна iнформацiя
http://www.ntvplus.ru/news?id=108372&abonent=1

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #17 : 16:29:10, 16 Листопада 2008 »
Кісточки на мою думку підсовує все ж таки Віасат а НТВ дає здорову конкуренцію за мізерні гроші добавляться клієнти,буде робота.А чому нема інформаціі відносно активаціі картки, ціна якоі буде??
Чи підійдуть тюнера типу Humax Ace-Fox,Samsung 9400 з зміненим софтом by........,думаю треба буде вертатися до заводського  або спаровувати з тюнером з ЕМУ. *-I

Відсутній vitija

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 23
  • Рейтинг: +4/-7
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #18 : 19:57:13, 17 Листопада 2008 »
А за ВIАСАТ взагалi немаэ про що говорити,щирi Украiнцi. зробили на копiйку,а взяти хочуть на мiльйон,такi вже у нас бiзнесмени,бариги,я вже краще почитаю книжку.

Відсутній vaha69

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 89
  • Рейтинг: +22/-0
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #19 : 07:56:13, 18 Листопада 2008 »
Для Остап.Будуть працювати так я вони є офіційними представниками компанії НТВ+.

Відсутній валера

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Рейтинг: +455/-7
  • пірат саттв
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #20 : 09:49:52, 18 Листопада 2008 »
А за ВIАСАТ взагалi немаэ про що говорити,щирi Украiнцi. зробили на копiйку,а взяти хочуть на мiльйон,такi вже у нас бiзнесмени,бариги,я вже краще почитаю книжку.
100% підтримую натуральна х...ня і ще хочуть заманити з-х місячною халявою і 1грн тюнером якому вже давно пора на смітник *-P :2funny:

Відсутній chikosh

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 112
  • Рейтинг: +113/-11
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #21 : 11:10:54, 18 Листопада 2008 »
Бажаючим підключитись до нового пакета треба мати на увазі,
що активація картки доступу коштуватиме біля 330 гривень
(http://www.ntvplus.ru/calculator)

Присутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #22 : 14:29:12, 18 Листопада 2008 »
Вже є офіційній список каналів, він нічим не відрізніється від того що був опублікований раніше на форумах !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Сумно !!!!  9_4 9_4 9_4
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Присутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #23 : 09:57:05, 19 Листопада 2008 »
Мене хвилює мізерна кількість українських каналів, а замість них навність великої кількості  російських ФТА каналів - складається враження що пакет створений Москвою спеціально для полоскання міськів українців !!! Куди дивиться влада (Національна Рада з ПТіРМ, СБУ, прокуратура)  - одне діло продовати 3К та Виву із під поли нелегально , друге діло цілком офіційно !!!   
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Присутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #24 : 11:58:04, 09 Грудня 2008 »
Надибав  на одному із форумів передрук одієї статі яка на мій погляд дуже точно відображає стан справ в сьогоднішньому українському САТ ТВ
Цитувати
НТВ решило покорить Украину
Как сообщил генеральный директор “НТВ+ Украина” Игорь Давыденко, общенациональная рекламная кампания нового пакета стартует 5 декабря.

Акцент будет сделан на продвижении посредством прессы, радио, рекламы в метро и интернета. Размещаться на телевидении компания, по словам господина Давыденко, пока не планирует. Бюджет рекламной кампании не разглашается.
Отечественный рынок платного спутникового телевидения начал формироваться сравнительно недавно, хоть само спутниковое ТВ (бесплатное) отечественному потребителю давно знакомо. На начало 2008 г. 18 млн. домохозяйств в Украине (99%) имели телевизор. Из них 66% принимали наземный эфирный телевизионный сигнал, 32% являлись абонентами кабельного ТВ и около 8% принимали телесигнал через спутник. Согласно маркетинговому исследованию, проведенному по заказу SES Sirius/Astra, большинство спутниковых домохозяйств принимают только открытые (FTA) каналы. Половина всех спутниковых домохозяйств расположена в сельских районах (большинство на западе страны), поэтому проникновение спутникового ТВ в сельской местности достигает 12%.

Платными операторами спутникового ТВ, кроме “НТВ+ Украина”, являются запустившая собственную DTH-платформу весной с.г. компания Vision TV и компания “Поверхность ТВ”, также в этом году начавшая предоставлять подобную услугу. Кроте того, платное ТВ в спутниковом диапазоне посредством системы МИТРИС предоставляют компании “Максимум ТВ” (лицензия на 12 регионов) и MediaMax (Львовская обл.). Если пакеты у Vision TV стоят от 48 грн./мес. (“Семейный”) до 135 грн./мес. (“Престижный), а месячная стоимость единственного пакета “Поверхности” составляет 120 грн., то “НТВ+ Украина” предлагает свои услуги еще дешевле. “С подобным эконом-пакетом “НТВ+” начинал в России, он себя в свое время полностью оправдал, поэтому решили выйти с таким предложением и на украинский рынок. Наше население на сегодняшний день настолько обеднело, что легче заплатить те же 126 руб. (31 грн. по нынешнему курсу НБУ) и купить именно тот пакет каналов, который действительно смотрят”, — говорит Игорь Давыденко.

Конкуренты “НТВ+ Украина” достаточно скептически говорят об оправданности подобного шага. “Ценовое предложение достаточно интересное. Вопрос, который возникает, насколько активно они смогут продвигать это на рынке. Ведь чтобы дойти до конечного потребителя, недостаточно просто заявить, нужно иметь структуру, которая сможет сделать это качественно и предоставить клиенту именно тот продукт, который ему обещают. Когда мы увидим вот эту вторую составляющую, лишь тогда можно будет об этом говорить как о состоявшемся факте. А сегодня это скорее просто заявление, которое говорит о том, в какую сторону они смотрят”, — считает генеральный директор Vision TV Оксана Ферчук.

Артем ВАКАЛЮК


З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #25 : 13:27:10, 09 Грудня 2008 »
Кому нафуй той "антикризовий пакет потрібний"? :uglystupid2: Тет, Ут1,трк Україна, а це всеж футбол і люди готові платити. Сьогодні нарешті зрушились з місця підключки до віасату. В сімейному нема що дивитись, а от за 85грн(популярний) готові платити і люди з села(з невиликими статками), адже ТБ дивляться всі і без нього тепер важкувато. Кабельне потрохи здихає... Як на мене то та кількість каналів, що пропонує НТВ+ неварта підключки(активації).

З.І. Попрошу не говорити, що віасатовці мене зомбували і т.д. Я просто висловив свої думки... ;)

Присутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #26 : 13:44:16, 09 Грудня 2008 »
Кому нафуй той "антикризовий пакет потрібний"? :uglystupid2: Тет, Ут1,трк Україна, а це всеж футбол і люди готові платити.
Підтримую - за футбол та інший спорт в режимі Live люди готові платити !!! Ось тільки того спорту що в одному що в іншому пакеті - "шо кіт наплакав"   :2funny: :2funny: :2funny:
З.І. Попрошу не говорити, що віасатовці мене зомбували і т.д. Я просто висловив свої думки... ;)
Кожен має право на свою думку, а вмене вона зараз така - жоден із наяних на сьогодні українських операторів САТ ТВ не заслуговує на те щоб до нього підключатись, по тій чи іншій причині !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #27 : 21:01:35, 05 Лютого 2009 »
Цікаво було б почути думку того хто вже підключився до даного пакету і скільки це все коштує?

Відсутній DiD /7AHAC

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 939
  • Рейтинг: +458/-6
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #28 : 22:56:52, 05 Лютого 2009 »
 
Цитувати
Кожен має право на свою думку, а вмене вона зараз така - жоден із наявних на сьогодні українських операторів САТ ТВ не заслуговує на те щоб до нього підключатись з різних причин !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Повнісю підтримую... O0
Ось така от х***я малята...

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Новини від нтв + Україна
« Відповідь #29 : 11:12:42, 06 Лютого 2009 »
Так насправді-що зараз з тим обрізаним пакетом НТВ+укр??? Бо люди починають питати про альтернативу НТВ+Рос.По перше послуга подорожчала,а в нинішній скрутний час це досить критично,а подруге доплата і гемор із заміною карток,яке плюснуті придумали.Що воно зараз котує???
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

 

Новини компанії "САТ СІСТЕМС"

Автор olegaРозділ Openbox

Відповідей: 30
Переглядів: 37687
Остання відповідь 06:42:53, 26 Листопада 2013
від slavon
Як відрізнити Kathrein UFS910 "китайця" від "оригінала"

Автор valera_sihovРозділ Kathrein HD

Відповідей: 4
Переглядів: 4924
Остання відповідь 08:47:19, 30 Вересня 2008
від Android-80
Xtrend ET9500 - чергова новинка від Xtrend

Автор bodyanРозділ Xtrend (Clarke Tech)

Відповідей: 0
Переглядів: 4904
Остання відповідь 16:34:58, 03 Березня 2012
від bodyan
Новини для 1430-1530...

Автор YaroРозділ Pioneer

Відповідей: 5
Переглядів: 5446
Остання відповідь 08:57:09, 27 Жовтня 2010
від Yaro
Новини з світу САТ

Автор bodyanРозділ Новини

Відповідей: 357
Переглядів: 101588
Остання відповідь 17:00:10, 27 Червня 2023
від Astronomy