0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Openbox x800 Полоси на екрані
Автор sokilРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0 |
Відповідей: 5 Переглядів: 4442 |
від hmura |
|
Ferguson3318відсутність на екрані зображення |
Відповідей: 1 Переглядів: 1828 |
від SashaTv |
|
кубики на екрані
Автор joker2706Розділ Різні технічні рішення |
Відповідей: 12 Переглядів: 4092 |
від slavon |