Автор Тема: ОСК-Одеса на Globo  (Прочитано 2886 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній zloj vitos

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 643
  • Рейтинг: +359/-23
ОСК-Одеса на Globo
« : 13:38:29, 11 Серпня 2008 »
На нових прошивках в тюнерах Глобо (4000-6000,4100С,7010А) ОСК Одесса чомусь не відкривається.При виведенні інформаціїї ID провайдера видає 0004 замість 19АА.Працює лише на старих софтах(де треба сервіс   ID).Не можу знайти як зробити щоб відкрився,може кому вдалося.

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
ОСК-Одеса на Globo
« Відповідь #1 : 15:31:16, 11 Серпня 2008 »
На нових прошивках в тюнерах Глобо (4000-6000,4100С,7010А) ОСК Одесса чомусь не відкривається.При виведенні інформаціїї ID провайдера видає 0004 замість 19АА.Працює лише на старих софтах(де треба сервіс   ID).Не можу знайти як зробити щоб відкрився,може кому вдалося.
Вітос,та все дуже просто. Раніше канал ОК використовував ID 0004, а тепер використовує 19АА. Потрыбно лишень стерти даний канал зі списку та просканувати заново транспондер, після чого буде тобі радість. ;)

 

Globo 7010cx "вмер"

Автор qvestyaraРозділ 7010CR

Відповідей: 16
Переглядів: 15893
Остання відповідь 18:08:10, 15 Квітня 2010
від ora11
"Біжать" канали на Globo 7010A

Автор BekanetРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 19
Переглядів: 12565
Остання відповідь 13:48:02, 31 Січня 2009
від Bekanet
GLOBO 5000 в б/ж на виході "ноль"

Автор SatElit_in_RogРозділ Питання пов'язані з ремонтом

Відповідей: 7
Переглядів: 6911
Остання відповідь 14:00:12, 18 Червня 2011
від SatElit_in_Rog
Куплю пульт до Globo HD TS 9600 (Opticum HD TS 9600)

Автор barsРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 1
Переглядів: 7042
Остання відповідь 17:47:18, 28 Червня 2012
від valik55
Реанімація приймачів Globo 7010,7100, Openfox 7010

Автор bodyanРозділ Інструкції для Globo 7010, 7100

Відповідей: 0
Переглядів: 9389
Остання відповідь 15:38:05, 18 Серпня 2008
від bodyan