Автор Тема: Вибір бюджетного тюнера.  (Прочитано 4322 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Вибір бюджетного тюнера.
« : 19:05:10, 27 Березня 2007 »
До мене підходять нині мої сусіди і питаються про слідуюче:
от,кажуть,ти дивишся все і ми теж хочемо хоч щось дивитись якісно..тут трохи поясню,що зображення з ефірки дуже неважне:сніжить,рябить,тріщить..хоч і будинок обплутаний кабелями,антенами обставленний,але..
Перше..мені важко пояснити,що канали українські кодуються..коли буде карта чи ще щось невідомо,в тумані..скільки буде коштувати -теж мряка..але щось же буде показувати..
Друге..звичайно бажано порекомендувати такий тюнер,котрий би не зломався в гарантійний період (що у нас за гарантія всі розуміють,це довго і нудно)..
Третє...поскільки тюнер повинен бути самий найдешевший(тяжке нині життя)то бажано б вибрати його також по критерію,щоб в дальнійшому можна було доробити картоприймач чи докупити приставку типу фенікса під карту..все може трапитись в майбутньому..
Четверте....система повинна бути максимально проста...фіксовані супутники..я не ризикую ставити моторизовану,поскільки потім замордують програмуванням нових каналів і чисткою старих уже..

З усіх представленних на ринку тюнерів вибір падає в мене на Глобо 7100,7010,чи на ще дешевший 8100 ..це трохи більше 30уе..
Хто може порекомендувати чи спростувати чи ще щось добавити..мова йде про саме найдешевше,для людей старших і без претензій великих..
В мене основний критерій--аби не зламався відразу..а то неприємно буде потім людям в очі дивитись щодня..а життя тюнерів з ему само по собі малоперспективне..і не тянуть просто люди на щось дорожче типу опенбокса ф300,820..

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #1 : 19:26:21, 27 Березня 2007 »
Глобо 7100,7010 це найбільш підходящий вибір;)
Apple TV4

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #2 : 19:36:37, 27 Березня 2007 »
Глобо 7100,7010 я знаю,що дуже рідко виходить з ладу,тому власне на нихзвернув увагу..а от про Глобо8100 який щойно появився на ринку не маю інформації щодо якості його..тут іоан писав,що в Львові на ринку вони по 34уе..хто аналізував їх стан внутрішній-софт я так зрозумів підходить від 7100..
Далі..можливо хто поділить якоюсь певною інфою про встановлення кардридера в подальшому в них..наскільки реально і приблизно що потягне в грошах?
В мене на оці і ще варіант тюнера вже з картоприймачем--Аурум 8500 ..теж не чув щоб взагалі ломався і має картоприймач..віацесс карту теж бачить..але я не знайшов на нього форум підтримки..тут тривожно на серці-хто вразі чого поправить софт..

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #3 : 20:36:33, 27 Березня 2007 »
Я думаю що тюнер має буде з картоприймачем і глобо в цю категорію не входить ! як на мене це такі тюнера Опенбокс, фергюсон ( багато поставив проблем не було)!!!це два виробника яким надаю перевагу!

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #4 : 20:47:48, 27 Березня 2007 »
я теж не проти опенбокса х820 ..вважаю його оптимальним на нинішній день..фергюсон-боже борони..але варіант бюджетний..до 100уе і може навіть і меньше..не тянуть просто люди..важке життя нині..скільки потрібно нині заплатити за квартиру,а ще харчуватись..а ще люди старші і порахуйте лікування...мені шкода просто їх в різних планах-і жах як показує в них телевізор і хочеться ,щоб і в майбутньому щось доліпити під карту..і не хочеться,щоб поломався..тому обрав два варіанти нині для них -Глобо 7100 і Аурум 8500..

Відсутній Ankl

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 471
  • Рейтинг: +150/-0
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #5 : 21:06:56, 27 Березня 2007 »
Про Ауруми 8500 тутечки    http://www.sat-ua.com/program.htm

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #6 : 21:19:30, 27 Березня 2007 »
Дякую Ankl про цей сайт я знаю..це сайт продавця..хотілось би вийти на першоджерело..хто пише софти (доречі тюнер досить коректно працює зі всіма кодуваннями і досить грамотно зробленний софт тут нарікань нема..також не ломається взагалі не чув про такі випадки-це йому плюс..)..але не дай бог,щось в потоці замутять провайдери (по картам) і тоді тюнер-труп а я хоч переселяйся в інший будинок...це все таки не модуль віацесс і тут можливі ньюанси.....ось що лякає..

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #7 : 21:36:50, 27 Березня 2007 »
краще вже нічого не купляти, ніж купляти бозна-що....

нехай грошей підкоплять
бо сат тб - дороге задоволення
The things you own they end up own you

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #8 : 21:42:25, 27 Березня 2007 »
тут ситуація така,що  сьогодні є гроші,а завтра їх може не стати...лихе життя наступило в наш час..тому видно люди підійшли до мене за порадою а я щоб не лопухнутись до вас...в результаті обговорення і дам відповідь сусідам...мовляв форум порадив вам дивитись у вікно в такому разі..там і анімал і діскавері і шоу п"яний сусід часом таке видасть,що в кіно не побачиш..

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #9 : 21:48:56, 27 Березня 2007 »
Почав би з Х-800 ну, а далі зупинився не нижче 7010CR. А з другої сторони, я б з сусідами не звязувався

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #10 : 22:03:47, 27 Березня 2007 »
я теж притримуюсь такої думки,що ні родичам,ні знайомим,ні тим більше сусідам не можна нічого радити чи ставити ..але так вже просять і так ми з жінкою говорили,що то погане і ні до чого...не допомагає...

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #11 : 22:11:54, 27 Березня 2007 »
Тоді Ви радите Х-800, ну а оскільки на мою думку грошенят Вони не мають на дану модель тоді запропонуйте Ф-300, все таки і можливість прироблення картоприймача є, ну а якщовсе таки грошей дійсно малувато тоді нехай беруть той же 7010СR, при тому всьому приговорюйте, що Ви цього не радите(при тому всьому розуміючи, що все рівно прийдуть через пару місяців, коли призабудеться за яких обставин куплялося і скажуть "Віктор, а нам казали що Глобо це конкретн г*мн*"(надіюсь буде мякше))

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #12 : 22:20:50, 27 Березня 2007 »
так хочеться,щоб і тюнер послужив людям рік-два..щоб потім можна доробити можна було б..дійсно люди живуть не багато..але я зайшов до них додому  і подивився на якість зображення ефірного тв..жах..якісь тіні повзають по екрані..ліпити щось з ефірним тв безперспективно..і вони так мучаться все життя..зайшли вони до мене додому і оторопіли..провели до нас додому кабельне телебачення..але там щомісяця потрібно ж платити...і так же планують бюджет виживання..я так сидів думав..напевно достатньо їм буде каналів,що є нині на трьох супутниках..а в перспективі,щось домудруємо разом з вами..чи не так..не дамо ж пропасти таким людям..

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #13 : 06:48:23, 28 Березня 2007 »
Vic! я не знаю чому вам не подобається фергюсон в мене жодних проблем х ними небуло! із карточкою добре працюють,і пітримка не погана у поляків,і відеозображення теж нормальне, це не Опенбокс-но і не глобо

Відсутній Oleh_Y

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 83
  • Рейтинг: +16/-7
Вибір бюджетного тюнера.
« Відповідь #14 : 08:01:52, 28 Березня 2007 »
О народ а який ви би порвдили тюнер з хардом! і будь ласка вкажіть який об'єм харда!