0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Opticum x403p - при відтворенні записаного відео (SD) з флешки не чути звуку
Автор OgirokРозділ Opticum HD X402, X403p, X4, X7 |
Відповідей: 2 Переглядів: 4064 |
від Ogirok |
|
така проблема нема звуку в EUROSKY 8004
Автор valik55Розділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 2 Переглядів: 2064 |
від valik55 |
|
EUROSKY DVB-8004 SUPER немає звуку
Автор TohaРозділ Eurosat DVB-8004 Super |
Відповідей: 8 Переглядів: 6310 |
від vasic |
|
Orton 4100c нема ні відео ні звуку
Автор sasha19722201Розділ Питання пов'язані з ремонтом |
Відповідей: 24 Переглядів: 7366 |
від slavon |
|
Ferguson 3318: нема звуку.
Автор cuperРозділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 7 Переглядів: 1638 |
від cuper |