Приймачі DVB-S/S2 > AF-XX18

запоров тюнер аріон

<< < (5/7) > >>

SERS3333:
Купи Jtag програматор на мікросхемі з живленням від батарейки

onko:
може потрібно до програми  Jtag Up інакший дамп?

Android-80:

--- Цитата: onko від 18:17:12, 26 Червня 2008 ---може потрібно до програми  Jtag Up інакший дамп?

--- End quote ---
Для проги нема різниці що пхати в флешку,чи дамп від глобо чи дамп навіть від опена Х-800 *+*-,головне розширення файлу BIN та розмір 2048 кв.
Якщо Ви ще не вбили проц,то є ще шанс підняти Ваш апарат. *-F В мене самого нераз "нестоїть" до певної роботи,і я її відмовляю. Якщо у Вас не виходить,-то рекомендую віднести того апарата до спеціаліста,який 100% знає як працює прога Jkeys та JtagUp,та якого дампа заливати. Головне що на цьому форумі все розжовано від А до Я. 2Onko,нічого особистого. ;)

grek:
Та розжуйте чоловікові, хто знає, усе як треба. Це добре як у нього рядом є такий спец, а як ні? У мене, наприклад, такі специ за 150 км. живуть, то тоді як?

SERS3333:

--- Цитата: grek від 00:13:53, 27 Червня 2008 ---Та розжуйте чоловікові, хто знає, усе як треба. Це добре як у нього рядом є такий спец, а як ні? У мене, наприклад, такі специ за 150 км. живуть, то тоді як?

--- End quote ---
Більше ,як тут розжовано ,вже не розжовується,просто треба  уважно перечитати ще кілька раз тему зверху вниз *-R lam

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version