Автор Тема: Дерева - вороги тарілок !  (Прочитано 1712 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Дерева - вороги тарілок !
« : 12:19:15, 15 Червня 2008 »
Дерева - вороги тарілок ! Чим дальше , тим частіши зараз стикаюсь з даною проблемою !
Особливо ті тарілки що ставились 3 - 5 років назад , дерева за цей час встигли підрости .
І як частіше на Амосі , він ж най низий супутник на " трйохголовому " , ось і приходиться
брати гріх на душу , різати чубки дерев . Шкода деревцят , але що поробиш ! *}{*
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #1 : 12:56:42, 15 Червня 2008 »
таки - так .от в мене -через високі ,старі,далекі тополі не можу знайти 90* :( , а 80* і 75* -проходять файно  9_:1.світив лазером ввечері - бачу,що мішають,але нема можливості дерева ні обминути, ні зрізати (ні взірвати *+*-)
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #2 : 13:23:45, 15 Червня 2008 »
вчора тоже пів якоїсь ялинки зрізав + два горіха ......
іншого виходу небуло.....
Apple TV4

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #3 : 14:42:32, 15 Червня 2008 »
А я чогось мовчав,хоча в мене на кременечені це просто жах.Ще коли антени на східні сторні то красота ,а от на західні строні кременця то хоч плач сідай є такі місця що нічого неможна зробити.Мало того що хата в круту гору впирається,та щей дерева поросли метрів по 30.Приходилось цілі коридори вершків зрізати. *-R
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Ogirok

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1484
  • Рейтинг: +271/-0
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #4 : 22:01:48, 16 Червня 2008 »
І що саме цікаве. Пробуєш перед встановленням аналоговим приймачем - сигнал є. А поставив антену - сигнал є дуже низький або і взагалі не має.


Одним словом дерева - то ще гірше як будівлі.  Бо стіни на відміну від гілок і листя  100 відсотково можна вирахувати.

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #5 : 22:06:33, 16 Червня 2008 »
А я чогось мовчав,хоча в мене на кременечені це просто жах.Ще коли антени на східні сторні то красота ,а от на західні строні кременця то хоч плач сідай є такі місця що нічого неможна зробити.Мало того що хата в круту гору впирається,та щей дерева поросли метрів по 30.Приходилось цілі коридори вершків зрізати. *-R
жах просто....но думаю шо багато народу 75Е не вимагає ........
Apple TV4

Відсутній sienya

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 285
  • Рейтинг: +111/-5
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #6 : 09:39:47, 17 Червня 2008 »
Дерева - вороги тарілок ! Чим дальше , тим частіши зараз стикаюсь з даною проблемою !
Особливо ті тарілки що ставились 3 - 5 років назад , дерева за цей час встигли підрости .
І як частіше на Амосі , він ж най низий супутник на " трйохголовому " , ось і приходиться
брати гріх на душу , різати чубки дерев . Шкода деревцят , але що поробиш ! *}{*
А під яким приблизно кутом Амос "стріляє" на тарлку?

Відсутній Ogirok

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1484
  • Рейтинг: +271/-0
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #7 : 10:41:58, 17 Червня 2008 »
В залежності від місця знаходження спостерігача. Наприклад, якщо Львів, то приблизно 28 градусів над горизонтом.

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #8 : 20:24:35, 19 Червня 2008 »
На жаль акція протів зелених насаджень продовжується !
Також підключений модер Міша , тобто sat-pl !!!
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #9 : 23:52:50, 19 Червня 2008 »
варвари ви  an33

 ;D
The things you own they end up own you

Відсутній oleho

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2236
  • Рейтинг: +3461/-3
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #10 : 00:37:37, 20 Червня 2008 »


Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #11 : 12:50:12, 20 Червня 2008 »
Супер, блін...розвели акцію за знищення дерев чи їх підрізання, теж мені подвиги...а скільки дерев ви посадили за свій вік ???  *-Y Я хоч у школі ялин та ялиць насадився, а що садять теперішні школярики та школярки? Хотів би я бачити...так до природи відноситися - собі віку вкорочувати...варварство це. Бо потрібно, бо клієнт не бачить те, що хоче...ну от я недавно дві головки пробував підстроїти на ХотБерд, бо дерева заважали - так і не настроїв.А дерев не різав, і іншим не дав.Просто сказав, що не можна, ціла купа паперів повинна бути, аби зрізати навіть тобою посаджене дерево в своєму городі. Хто не вірить - може поспитати в уповноважених осіб. Я через це вже пройшов.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #12 : 15:14:46, 20 Червня 2008 »
Славік а ялинку на новий рік ти не ставиш живу дома ?
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #13 : 23:21:02, 09 Липня 2008 »
Супер, блін...розвели акцію за знищення дерев чи їх підрізання, теж мені подвиги...а скільки дерев ви посадили за свій вік ???  *-Y Я хоч у школі ялин та ялиць насадився, а що садять теперішні школярики та школярки? Хотів би я бачити...так до природи відноситися - собі віку вкорочувати...варварство це. Бо потрібно, бо клієнт не бачить те, що хоче...ну от я недавно дві головки пробував підстроїти на ХотБерд, бо дерева заважали - так і не настроїв.А дерев не різав, і іншим не дав.Просто сказав, що не можна, ціла купа паперів повинна бути, аби зрізати навіть тобою посаджене дерево в своєму городі. Хто не вірить - може поспитати в уповноважених осіб. Я через це вже пройшов.
ти ше всім депутатам напиши шоб вони нічого там некрали ) в нас якщо не схітриш то невижевеш) сам антен не ставиш,а таке пишиш.... інтересно які в тебе думки коли ти мясо їсиш ? 
Apple TV4

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #14 : 23:35:56, 09 Липня 2008 »
Славік а ялинку на новий рік ти не ставиш живу дома ?

Ні! Чесно! Пластмасову спецом купив ! Не віриш - приїдь, побачиш.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.