Головна категорія > Новини

Падіння рівня сигналу супутника AMOS

<< < (2/3) > >>

Ogirok:
10722 - ніби той, що і був
10759 - трошки слабший, (нібито)
В цілому я не замітив падіння сигналу з цього супутника.

Але якщо ви візьмете іншу головку, перемикач, тощо, та  поекспериментуєте то побачите, що таким чином можна добитися вищого рівня сигналу.

zloj vitos:
З свого досвіду можу сказати ось що.Цей супутник вже 2 -3 роки як заноза для установників.Взимку його сигнал падає(а точніше) він міняє місеположення(треба підстроювати головку).А цей рік щоб зловити його сигнал на тарілки діаметром 80см(установки двох-трьох років давності) треба міняти головки на Євросат(чутливіші) або навіть плоскогубцями зназу тарілки деформувати її(поки не підніметься сигнал),при цьому звісно може зменшитись сигнал на хотбірді,але що поробиш-не міняти ж на 95см чи більшу.
Наразі у нас в Запорізькій області Амос іде 50-60% на 95см,30-40% на 80см(на головках Євросат та по шкалі Опенбокса 800).
P.S. По транспондерах не став писати але краще йде 10722(то з нього проценти) хоча бува навпаки.Хорошо йду лише 11690.(70-80%).Але це все відносно(залежить від тарілки,головок,тюнера,погоди,та в основному того ж глючного Амоса)
slaVon Відносно нового Амоса теж чув,але конкретно нічого не знаю.

kostchen69:
При установці зараз сигнал дійсно впав. Але витягнути на 90см можна і все буде ОК. На твінах від "Євроская" нормально настоїти амос нереально. Занадто низька чутливість. Щораз як хмарно сигнал буде губитися. Особливо на старих глобіках і двб картах. На рахунок старих антен, котрі стоять по 2-3 роки, ПІДТВЕРДЖУЮ, сигнал впав, причому досить сильно. З 85 на 55-60 % на старих глобах. Витягнути більше майже нереально, а  міняти ковертер на чутливіший нема резону, облазити 500 дахів щось нема бажання.

zloj vitos:
Я ставив твіни Pauxis - мають правда меншу чутливісь,кращі них(і легші і чутливіші) INVERTO,а Євроскай та Євросат твіни я взагалі боюсь ставити-дуже погані.Одинарні-нічого.Самий більший рівень сигналу на Inverto

AndriyLviv:
Вчора ввечері - 11690 H (Music Box Ukraina) 86-89%
                    10722 Н (1+1) 76-78% По шкалі гробо 7010

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version