0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Hivision и клони. Відповідаємо на запитання "Як вводити ключі Biss?" |
Відповідей: 0 Переглядів: 8157 |
від Geopard |
|
Hivision и клони. Відповідаємо на запитання "Як заливати ключі до тюнера?" |
Відповідей: 0 Переглядів: 6686 |
від Geopard |
|
вбитий 1530 (bnp-1354-D) хочу підняти. |
Відповідей: 1 Переглядів: 3202 |
від vasjabr |
|
Не можу ввести канали і ключі в 1530 |
Відповідей: 3 Переглядів: 4300 |
від seriy |
|
Pioneer 1430 & 1530 : патчі VIA 3.0 |
Відповідей: 0 Переглядів: 3885 |
від Yaro |