Автор Тема: Вибір антени,конвертора,кабеля....  (Прочитано 8514 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #15 : 23:10:02, 01 Квітня 2007 »
чим далі від джерела сигналу, тим більше шумів - і тоді що ж ви разом з сигналом підсилите???
The things you own they end up own you

driver3

  • Гість
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #16 : 23:17:12, 01 Квітня 2007 »
Цитата: Dirty;3104
чим далі від джерела сигналу, тим більше шумів - і тоді що ж ви разом з сигналом підсилите???


100% погоджуюся. Підсилювачі такого рівня ставляться безпосередньо після головок чи дисеку, та в ідеалі мають окреме живлення (не беруть його з кабелю, бо своїм навантаженням він ще погіршить рівень сигналу):)

Відсутній lssa

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 51
  • Рейтинг: +11/-0
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #17 : 00:22:53, 02 Квітня 2007 »
Цитувати
чим далі від джерела сигналу, тим більше шумів - і тоді що ж ви разом з сигналом підсилите???

 
Тут ви дійсно праві. Але  якщо б усе було так просто...
Одне скажу- загалом ви дуже глибоко помиляєтесь.
Якщо ви хочете підняти усю полосу частот ПЧ, то ставити підсилювач після конвертора невігластво. У окремих поодиноких випадках це може допомогти щоб позбавитись від наводок "лівого" випромінювання, на якісь дуже вузькій полосі частот(наприклад 1800 мгц).

 Не хочу хизуватись своєю обізнаністю, бо сам я не профі у цій області, та теж маю прогалини у своїх знаннях. Тому вважаю свій рівень недостатнім, щоб підтримувати дискусію. Але коли я зацікавився сат тб, то всеж таки мінімальний лікбез собі провів, на додаток до того що вже знав.До цього у багажу мав базовий інститутський курс фізики та урізаний радіоелектроніки(тому що був непрофільний у моїй спеціальності). І дуже наполегливо раджу вам зробити теж саме, щоб уникнути у майбутньому проблем у своїй діяльності. Якщо не хочете читати, то принаймні експериментуйте.
 Поглиблюйте свої знання, якщо вже займаєтесь цим професійно.

Відсутній lssa

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 51
  • Рейтинг: +11/-0
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #18 : 01:25:30, 02 Квітня 2007 »
А взагалі я ніколи не даю поради, якщо не переконався власноруч у тому що це дійсно допомагає.

 У мене був такий об"єкт.
 7 поверховий службовий будинок. Треба було роздати на кожен поверх супутниковий(ХБ+СР+АМ+НТВ) та єфірний сигнал. Кількість точок перегляду на кожному поверсі до 12.
 Антени на даху. Конвертери з фіксованими діапазонами.
На кожний діапазон тягнувся свій кабель. На кожному поверсі ставився комутаційний ящик,  куди кабелі заводились та підключались мультисвічі та дісекі. Далі каскадом на наступний поверх і т.д.
 Загалом довжина кабелю від від тарілки до останньго ящика складала близько 150 метрів(якщо з"єднати розриви у ящиках напряму). Так от поки закладався кабель на етажах  я мав змогу поекспериментувати.

Я з"єднав напряму кабелі  з птички(там є усі піддіапазони) та підключився на 1 поверсі .Втрати сигналу були від 20-40% у нижньому піддіапазоні. До 30-70% у верхньому. Далі я ставив звичайні ратековські підсилювачі у розрив кабелю по черзі на кожному поверсі, та робив заміри на 1 поверсі.
 Найкращі результати були отримані, коли я поставив їх на 4 поверсі(втрати вдалося компенсувати десь на 50%). Найгірші на 7 поверсі(взагалі ніяких покращень). На першорму поверсі, прямо перед приймачом, давало додаток десь на 10-20 відсотків.
 Після повної коммутації(каскади мультисвічів, активний підсилювач на 4 поверсі, дісекі), коли вже підключалися точки перегляду, то падіння якості сигналу на 1 поверсі складало 5-35%(від того що було на 7) залежно від частоти та діапазону. Чого було з запасом достатньо для стабільного перегляду навіть у дощ.

Відсутній lssa

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 51
  • Рейтинг: +11/-0
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #19 : 01:26:39, 02 Квітня 2007 »

Gosha

  • Гість
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #20 : 06:40:37, 02 Квітня 2007 »
Я прочитав,..ну нічого...нормально написано, так я і очикував.
Там дали пораду приміняти якісний кабель, конвертор і збільшити розмір тарілки...- а чому? Тому що кожен підсилювач вносить дуже багато змін в сигнал, і для стабільної роботи всієї системи тоді потрібно не просто включити підсилювач і все, а точно переміряти і переглянути рівні сигналів,які ми хочем підсилити, профільтрувати їх согласувати хвильові опори, можливо аттенюатор прийдеться приміняти. -короче це серьозна робота!!!  Я сам підсилювач супутникового сигналу не приміняв, -без потреби було . Що до правильності цього висловлювання і я підтримую це:  
Цитата: Dirty;3097
чим далі від джерела сигналу, тим більше шумів - і тоді що ж ви разом з сигналом підсилите???

Підсилювач,-підсилювачу різниця... Для цього потрібно знати який сигнал ви бажаєте підсилити, весь -? ну і добре, нижній частотний діапазон? чи можливо тільки верхній? Якшо припустим тільки верхній, то вам потрібно перед входом підсилювача включити ФНЧ . Якшо цього не зробити, то й правда сигнал НЧ можливо буде викривлятись на виході підсилювача, внаслідок того,що він вже і так достатньої потужності.
а шо дасть що ми підсилювач поставимо аж біля тюнера? хм...нічого доброго, сигнал і так слабенький, зашумлений приходить на на вхід підсилювача і починається підсилення цієї всієї каші... Нєа...не вірю в те, що це буде корисне щось. Я за своє життя багато наразроблявся і напаявся підсилювачи троха меншої частоти, 100- 800МГц...так що їз такої практики можу зробити таке заключення.
Для супер великих довжин приміняйте кабель TRILOGY ,або FinMark товщиної 7мм, з мідною бажано оплёткою, густого наповнення, припустим 690,..з мідною центральною жилою,., ни і тоді бажано і з масляною пропиткою, щоб на такій відстані при пошкодженні по кабелю не *потікла вода* . Ось сидів і думав, я для чого 200м кабеля приміняти ??? Невже ж не можна десь ближче антену поставити?  
200м:3м(поверх)= 70поверховий будинок получається!!! Де ж таки є хмарочоси ?
Цитата: lssa;3111

Після повної коммутації(каскади мультисвічів, активний підсилювач на 4 поверсі, дісекі), коли вже підключалися точки перегляду, то падіння якості сигналу на 1 поверсі складало 5-35%(від того що було на 7) залежно від частоти та діапазону. Чого було з запасом достатньо для стабільного перегляду навіть у дощ.

Тим, що підсилювач ви розташували десь близько до середини, у Вас вийшла компенсація, ви чисто *методом тика* знайшли точку, де і підсилення було непогане і спотворень сигналу не було вже замітних на око. Ще б кращого результату Ви б досягли на 7 поверсі, примінивши фільтри! Але з фільтрами це кропітка робота, -але дає бажаний результат!

Відсутній lssa

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 51
  • Рейтинг: +11/-0
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #21 : 03:53:45, 13 Квітня 2007 »
Цитата: Gosha;3115

 
Тим, що підсилювач ви розташували десь близько до середини, у Вас вийшла компенсація, ви чисто *методом тика* знайшли точку, де і підсилення було непогане і спотворень сигналу не було вже замітних на око. Ще б кращого результату Ви б досягли на 7 поверсі, примінивши фільтри! Але з фільтрами це кропітка робота, -але дає бажаний результат!


 Так, саме методом тика, читай експериментальним шляхом. Мав би спектроаналізатор можна було б і за наукою.

 Якщо не важко не могли б ви пару слів розповісти про фільтри, як саме їх можна було застосувати в цьому випадку? Бо до цього використовував фільтри тільки у ефірному тб.

Gosha

  • Гість
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #22 : 21:14:27, 13 Квітня 2007 »
Цитата: lssa;4183

Якщо не важко не могли б ви пару слів розповісти про фільтри, як саме їх можна було застосувати в цьому випадку? Бо до цього використовував фільтри тільки у ефірному тб.


На жаль в супутниковому діапазоні фільтрів я не приміняв ніколи. Тільки в діапазонах 100-1000Мгц. Але мислю,що методика і принцип ті самі, і працюють вони по схожій ідеї.
Питання цікаве, треба би було детальніше пошукати відповідь ....хм..
шкода, що на все часу не напасешься...

Відсутній SERS3333

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 661
  • Рейтинг: +1214/-7
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #23 : 10:16:28, 12 Березня 2009 »
Останнім часом маю проблеми з конвекторами Євросат EHKF 3101A,
Порадьте хто ,які конвектори рекомендує
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #24 : 10:24:38, 12 Березня 2009 »
Особисто я користуюсь конверторами Inverto 0,2 dB лінійний універсал - встановив в для себе таких 5 штук (з них 4 Твіна) + 1 Inverto 0,3 dB круговий на 36Е !!!
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній дядя Міша

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1072
  • Рейтинг: +3888/-10
  • Івано-Франківська обл
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #25 : 10:37:14, 12 Березня 2009 »
Прислуховуючись до порад професіоналів, поступово обновлюю свій арсенал головок\їх у мене 10 шт.\на Inverto. O0
Доброта-вище всіх якостей.

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #26 : 10:55:00, 12 Березня 2009 »
почнуть глючити - розкажемо як поремонтувати
The things you own they end up own you

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #27 : 12:39:11, 12 Березня 2009 »
Dirty Ви можете запропонувати щось більш якісне ???
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #28 : 19:00:23, 12 Березня 2009 »
Раджу звернути увагу на Pauxis твіни а Inverto просто супер.

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Вибір антени,конвертора,кабеля....
« Відповідь #29 : 19:34:09, 12 Березня 2009 »
Dirty
Є глюк "фонариків" з дісеками. Маєш на то відповідь? Чи шо по твому значить "глючити" ?

 

Прилади для налаштування Антени SatLink . Sathero Новинки DVB-T2 DVB-S2 комбо

Автор vlad63Розділ Куплю - Продам

Відповідей: 131
Переглядів: 74180
Остання відповідь 19:30:41, 20 Жовтня 2021
від vlad63
Вибір бюджетного COMBO ресивера з нормальною роботою інтернет сервісів.

Автор KomelektronРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 1
Переглядів: 1683
Остання відповідь 13:56:12, 13 Березня 2021
від slavon
Вибір приймача IV квартал 2013 - поради у виборі приймачів

Автор bodyanРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Відповідей: 31
Переглядів: 9334
Остання відповідь 08:21:07, 30 Жовтня 2013
від DiD /7AHAC
Вибір приймача I квартал 2014 - поради у виборі приймачів

Автор nikitychРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Відповідей: 70
Переглядів: 14882
Остання відповідь 19:31:03, 11 Січня 2014
від sat-pl
Вибір супутникового приймача II квартал 2014 - поради у виборі

Автор bodyanРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Відповідей: 0
Переглядів: 4090
Остання відповідь 09:51:27, 05 Червня 2014
від bodyan