Автор Тема: Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..  (Прочитано 9617 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3084
 • Рейтинг: +38/-5
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« : 06:29:07, 18 Березень 2007 »
Напевно непогано підняти і цю тему в звязку з появою відповідних тюнерів..
Чесно відразу признаюсь,що тема для мене це нова і поки що я тут в ніяковості і як вибрати собі телевізор до тюнера і не лише-очевидно що в перспективі і ще підключити ДВД НD ...який краще і щоб не помилитись і хотілось би щоб мав встроєну сіткову плату і т.д..
Можливо хтось вже має певний досвід і володіє можливістю протестувати те чи інше і зробити кваліфіковано огляд всього що нині є на ринку і що от от має появитись в перспективі-напевно вдячним був би не лише я....

TFT Test
Програма для тестування  TFT, LCD i плазми
- шукає мертві пікселі
- тестує швидкість матриці
- налаштування кольорів, , контрасту, яскравості, геометрії i т.д.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3084
 • Рейтинг: +38/-5
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #1 : 07:23:18, 19 Березень 2007 »
HDTV READY?      Логотип HD Ready  Якщо Ви були в магазині електроніки в останній рік, то напевно вже відмітили ярлички на телевізорах з написом «HDTV READY». Проте ця абревіатура зовсім не означає, що телевізор показуватиме HDTV. Більшість телевізорів, що продаються в даний час (літо 2006 року), дійсно можуть приймати сигнал телебачення високої чіткості і. стискати його до рідного для HDTV READY дозволи 1280 на 720 пікселів (якраз те, що в амеріке розуміють під hdtv).
Сьогодення HDTV вийде тільки на телевізорах з «рідним» дозволом 1920*1080. Але коштують такі телевізори не менше 2-3 тисяч доларів. Крім того, до теперішнього часу їх не було в Росії взагалі. Лише у липні 2006 року мною були відмічені ЖК телевізори Acer і Philips в торговій мережі КЕЙ в Петербурзі. Вартість телевізора фірми Acer складала порядка 2500 доларів.  Тому якщо ваш бюджет обмежений, рекомендую звернути увагу на ЖК телевізори з дозволом 1280 на 720 вартістю порядка 1000 доларів.  Також можна подивитися монітори з великою діагоналлю вартістю порядка 300 доларів.

Техніка, призначена для HDTV, коштує дорожче звичайної, але не набагато.  HD телевізори діляться на дві групи: HDTV Upgradeable і HDTV Built-in. Перша група може показувати HD програми тільки за допомогою зовнішнього приймача HDTV, який коштує порядка 700 доларів. HDTV Built-in телевізори можуть показувати HDTV канали без додаткового устаткування. Тут необхідно відзначити, що передбачається установка вбудованого приймача (тобто приймача) для прийому сигналу HDTV ефірного телебачення. На даний момент зловити HDTV на ефірну антену можна тільки в США, Франції і Англії.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3084
 • Рейтинг: +38/-5
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #2 : 07:35:44, 19 Березень 2007 »
MPEG2 і MPEG4 - опис форматів    
На даний момент більшість операторів кабельного і супутникового телебачення використовують стандарт MPEG2 для передачі своїх сигналів. Стандарт MPEG2 був розроблений робочою групою Moving Pictures Experts Group Міжнародній Організації Стандартизації. MPEG2 опублікований як міжнародний стандарт ISO/IEC 13818. Даний стандарт описує лише загальні принципи компресії, залишаючи деталі для виготівників кодерів.   У основі алгоритму стиснення закладені особливості сприйняття зображення людиною. Наприклад, око людини набагато краще сприймає градації яскравості, чим кольоровості; градації одних квітів сприймаються краще, інших - гірше.
Крім того, найчастіше на екрані показується нерухомий фон і декілька рухомих об'єктів. Тому достатньо лише передати інформацію про базовий кадр, а потім передавати кадри, що містять інформацію про рухомі об'єкти.  Ще один принцип, який застосовується при компресії зображення в стандарті MPEG2, - це відкидання малозначимої інформації, аналогічний принципам, використовуваним в графічному форматі JPEG.  Але повернемося власне до теми нашої розмови. Розвитком технологій управляє принцип: краще, красивіше, більше з меншими витратами і за меншою ціною. У нашому випадку мається на увазі картинка кращої якості, при меншій ширині інформаційного каналу (супутникового, кабельного, ефірного). Вдосконалення відео кодеків формату MPEG2 привело до того, що зараз для передачі зображення потрібний канал з пропускною спроможністю в 2 рази менше, ніж на початку ери цифрового віщання. З часом стало очевидним, що нові розробки дозволяють значно зменшити об'єм передаваної інформації, але вони не відповідають існуючому формату MPEG2. Тому перед фахівцями встало завдання розробки більш універсального і відповідного сучасним технологіям стандарту.  Для цифрового супутникового телебачення, використовуючого MPEG2, з дозволом 720 на 576 крапок максимальна швидкість інформаційного потоку 15 Мбит/сек, а практично використовувана швидкість потоку - 3-4 Мбит/сек. На одному транспондере (приймачі - передавачі) на супутнику зазвичай уміщається 8-12 каналів.
Оскільки HDTV припускає дозвіл 1920 на 1080 крапок, тобто площа екрану в 5 разів більше в порівнянні із звичайним телебаченням, то для віщання одного каналу HDTV в стандарті MPEG2 потрібно було б орендувати половину транспондера.  Новим кроком в розвитку алгоритмів стиснення зображення став стандарт MPEG4. Ідея стандарту MPEG4 полягає не в стандартизації одного продукту, а об'єднанні декількох підстандартів з яких постачальники можуть вибрати один, найбільш відповідний їх завданням.

Найбільш важливі підстандарти:
ISO 14496-1 (Системи), формат контейнера MP4, анімація/інтерактивність (наприклад, DVD меню)  
ISO 14496-2 (Відео #1), Просунутий Простій Профайл ( Advanced Simple Profile - ASP)  
ISO 14496-3 (Аудіо), Просунуте Кодування Аудіо ( Advanced Audio Coding - ААС) ISO 14496-10 (Відео #2),
Просунуте Кодування Відео ( Advanced Video Coding - AVC), так само відоме як H.264.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3084
 • Рейтинг: +38/-5
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #3 : 07:55:55, 19 Березень 2007 »
Що таке HDCP?  
HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection) - це протокол захисту широкосмугових цифрових данних- це один з варіантів системи управління правами доступу до цифрових даних (DRM). HDCP розроблений корпорацією Intel для управління доступом до даним аудіо і відео, що передається по інтерфейсах DVI і HDMI.  HDCP є приватною розробкою, а за його використання необхідно проводити ліцензійні відрахування.
Ліцензуванням займається Digital Content Protection LLC дочірній підрозділ Intel. Крім власне сплати відрахувань, виробник підписує угоду, в якій містяться вимоги по обмеженню якості сигналів вироблюваних продуктів. Наприклад, якщо в сигналі є відповідна вимога, то відео телебачення високої чіткості (HDTV) може виводитися тільки в DVD якості (720*576) через виходи, не підтримуючі HDCP. У цьому ж випадку аудіо на цифрових аудіо виходах обмежується DAT якістю (48 кгц, 16 битий), але обмеження за якістю не розповсюджуються на аналогові звукові виходи. Крім цього, виробники повинні передбачати технічні засоби обмеження запису цифрових потоків, якщо міститься заборона на їх копіювання.

Опис HDCP  
Основною метою HDCP є запобігання передачі нешифрованих даних аудіо і відео високої чіткості. Для цього є три системи:
Спеціальний протокол аутентифікації, який не дозволяє не сертифікованим пристроям отримувати контент високої чіткості;  Шифрування передаваних по DVI або HDMI даних запобігає як прямому копіюванню, так і "підслуховуванню" даних. Також виключається можливість атаки "третьою особою".  Алгоритм анулювання ключів в HDCP дозволяє порівняно просто блокувати передачу контента HDTV на пристрої виробників, що порушили угоди.
Кожен пристрій з підтримкою HDCP має унікальний набір ключів: 40 шт. по 56 біт. Ці ключі секретні, а будь-яке їх розголошування  є порушенням ліцензійної угоди. Кожному набору ключів зіставляється спеціальний ключа KSV (key-selection vector, вектор вибору ключа). У кожному KSV рівно 20 бітів мають значення 0 і ще 20 бітів мають значення 1.  Під час аутентифікації обидві сторони (наприклад, ТБ і приймач) обмінюються ключами KSV. Потім кожен пристрій підсумовує свої секретні ключі відповідно до біт KSV від іншого пристрою. Якщо біт KSV рівний одиниці, то відповідний секретний ключ використовується, якщо нулю, то не використовується. І секретні ключі, і KSV складені таким чином, що в результаті цього процесу обидва пристрої отримають однакове 56-бітове число. Це число далі використовується для шифрування.
У HDCP шифрування проводиться потоковим шифром. До біт кожного пікселя застосовується операція XOR з деяким 24-бітовим числом, яке генерується спеціальним пристроєм. У алгоритм закладена зміна ключів після кожного кадру.  У випадку, якщо деяка модель вважатиметься такою, що порушила угоду, то її KSV поміщається в список анулювання. Цей список записується, наприклад, на все нові диски. Кожен список анулювання підписується цифровим підписом на основі алгоритму DSA. Це потрібно, щоб відсікти спроби внесення до таких листів легітимних моделей зловмисниками. Під час аутентифікації, якщо джерело сигналу виявляє, що KSV підключеного до нього пристрою є в списку анулювання, то він просто не встановлює з ним з'єднання і не передає дані високої чіткості.
Є численні заяви криптоаналітиків про фундаментальну уразливість HDCP, а також практичні приклади злому.  
Застосування HDCP  
Підтримка HDCP є обов'язковою умовою відповідності марці "HD ready", також його застосування насаджується законами США для всіх приймачів віщання високої чіткості.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3084
 • Рейтинг: +38/-5
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #4 : 08:07:34, 19 Березень 2007 »
HDMI - кабель для з'єднання приймачів, плеєрів, рекордеров, відеокарт з телевізором  
HDMI - High Definition Multimedia Interface - це підтримуваний всіма гравцями медіа-ринку стандарт інтерфейсу для передачі нестислих аудіо і відео даних в цифровій формі. HDMI є інтерфейсом для з'єднання джерел цифрового аудіо і відео з пристроями відображення і цифровими приймачами і підсилювачами звуку. Наприклад, кабель HDMI призначений для з'єднання приймачів, плеєрів, рекордеров, відеокарт з телевізорами і домашніми кінотеатрами.
HDMI дозволяє передавати відео як стандартного дозволу, так і високої чіткості, а також передавати багатоканальний звук. HDMI інваріантний до джерела цифрового відео, оскільки стандарти ATSC, DVB-T, DVB-S, DVB-C служать лише для передачі, а HD-DVD, BlueRay, DVD для зберігання стислих потоків MPEG або H.264, які обробляються декодером, з виходу якого, за допомогою HDMI, нестислі цифрові потоки відео і звуку передаються пристроям відображення.  При передачі по кабелю HDMI дані відео і звуку кодуються методом TMDS. Дані інтерфейс дозволяє передавати 8-канальний звук в нестислій формі, а починаючи з версії HDMI 1.2 і до 8-каналів однобітного (1-bit) звуку (це формат звуку, вживаний в дисках Super-Audio CD). Оскільки в HDMI передається і відео і звук, то його сміливо можна назвати "цифровим SCARTом".

Вже на справжній момент в даному інтерфейсі можна виділити декілька технологічних рівнів, що описуються послідовними версіями стандарту, а також декілька типів використовуваних коннекторів-з'єднувачів.  
Типи з'єднань
На сьогодні є три типи з'єднувачів:
Type A, Type B і mini. Коннектор HDMI Type A має 19 контактів, Коннектор Type B має 29 контактів. Type B має розширений відеоканал і дозволяє під'єднувати пристрої з дозволом, більшим, ніж 1080p.
Type A назад сумісний із стандартом з'єднання DVI-D Single Link, який використовується в більшості сучасних відеокарт і комп'ютерних моніторів. Таким чином, джерело DVI-D можна підключити до HDMI панелі або монітору через спеціальний переходник, а пристрій-джерело HDMI до монітора DVI-D. Але в останньому випадку не передаватиметься звук (оскільки DVI його не підтримує). Крім того, якщо немає підтримки HDCP, то джерело може або змінити якість сигналу (наприклад, деградувати його з ТВЧ в стандартний дозвіл), що виводиться, або не виводити взагалі. Практично всі HDMI пристрою підтримують HDCP, але багато DVI пристрою HDCP не підтримують. Аналогічно, Type B назад сумісний з DVI-D Dual Link.

Специфікація  

Канал TMDS передача даних відео, звуку і службових; метод передачі: Відповідно до специфікації DVI 1.0; Type A: розділ Single-Link, Type B: розділ Dual Link; частота передачі пікселів відео: Type A: від 25 Мгц до 165 Мгц, Type B: від 25 Мгц до 330 Мгц; при передачі відеоформатів, частота вибірки яких нижче 25 Мгц (наприклад, 13,5 Мгц NTSC/480i) дані передаються по схемі повторення пікселів. Передається до 24 бітів на піксель в не залежності від частоти вибірки, аж до 1080p 60 Гц; тип кодування пікселів: RGB 4:4:4, YCrCb 4:4:4 (8 біт: 8 біт: 8біт), YCrCb 4:2:2 (12 біт, 6 біт, 6 біт); частота дискретизації звуку: 32 кгц, 44,1 кгц, 48 кгц, 88,2 кгц, 96 кгц, 176,4 кгц, 192 кгц; число каналів звуку: до 8.

Канал DDC (Display Data Channel) служить для передачі джерелу сигналу технічної інформації про пристрій відображення; передача даних по шині I2C з частотою тактованія 100 кгц; формат даних E-EDID по специфікаціях EIA/CEA-861B і VESA Enhanced EDID (v 1.3).

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3084
 • Рейтинг: +38/-5
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #5 : 07:14:38, 20 Березень 2007 »
LCD TV роздільна здатність 9 мегапікселів!
На торгах CeBIT 2007 Sharp репрезентував прототип нового телевізора  LCD.  Варто нагадати,що роздільність 1080p це понад два мільйони пікселів.Виявляється це не багато в порівнянні з виставленним телевізором   фірми Sharp .
Фірма поки що не надає інформації на предмет інших параметрів, а також планів про початок випуску нового виробу.Ясно стає одне,що що доступні фільми в високій роздільності не дозволяють поки що використати його можливості.

Відсутній omega

 • Новачок
 • *
 • Повідомлень: 20
 • Рейтинг: +10/-0
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #6 : 18:33:55, 20 Березень 2007 »
Сьогодні підключив два LCD до Topfield 7700 з картою Euro1080,канал HD1.
Один Sony 40W2000-підключений по HDMI,другий-Samsung 40R72B спочатку підключили скартом,потім - по компоненту.Роздільна якість соні-1920х1080,самсунг-1366х768.На жаль,картинка каналу хоч і приймалась в 1920х1080,але було помітно компресію.Варто сказати,що при підключенні самсунгу скартом було дуже помітно виграш соньки,а от коли підключили  компонентним кабелем - телевізори майже зрівнялись по якості.Розум підказує що 1920х1080 - це якраз піксель-в-піксель,але візуально різниця малопомітна.Чого не скажеш про ціну на телевізори :))

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3084
 • Рейтинг: +38/-5
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #7 : 19:40:42, 20 Березень 2007 »
omega..чесно кажучи я не зрозумів до якого типу сигналу чи тюнеру ви підключали..я нині підключаю до звичайного тв..різнці наприклад не бачу..але і телевізор в мене старенький...ви який хдтв канал наприклад тестували, а інші?в мене склалось враження що ви звичайний якийсь канал мпег2 хотіли представити в цьому форматі,що само по собі абсурд..Я уважно слідкую за польським форумом і там враження людей цілком протилежні..яскраві і щасливі..

Відсутній omega

 • Новачок
 • *
 • Повідомлень: 20
 • Рейтинг: +10/-0
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #8 : 13:10:49, 21 Березень 2007 »
канали з пакету Euro1080 (оф.карта) в роздільній якості 1920х1080 на HDTV тюнері Topfield 7700.Телевізори Sony 40W2000 FullHD і Samsung 40R72 простий (1366х768).Питань не має - все красиво,просто я не бачу КАРДИНАЛЬНО? різниці між зображенням на цих тв,а от в ціні - понад 800 долярів :)
все це IMHO...

Відсутній zenith

 • Новачок
 • *
 • Повідомлень: 10
 • Рейтинг: +10/-0
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #9 : 14:14:20, 21 Березень 2007 »
Скоріш за все кульгає бітрейт трансляції - тому різниця малопомітна.
Для тестування панелей є спеціальні фільми майже у всіх виробників. Думаю, що на такому фільмі була би маса відмінностей.

Із соціально доступного по відгуках можу порекомендувати
LCD-TV
37" BenQ VL3735 1920x1080 FULL HD
8мс, Senseye, колонки 2x5W Virtual Dolby Surround , Контр 1200:1, ярк 550кд/v2
угол обзора176°/176°PAL/HDMI/SECAM D-Sub/YPbPr
- 1700$
- гарантия 24 мес.
http://www.benq.com.ua/products/LCDTV/?product=697

Відсутній tigekala

 • VIP
 • Новачок
 • *****
 • Повідомлень: 21
 • Рейтинг: +10/-0
Dreambox 7020 & 500.
36E > 28,2E > 19,2E > 5E > 1W. Fixed.

Відсутній omega

 • Новачок
 • *
 • Повідомлень: 20
 • Рейтинг: +10/-0
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #11 : 14:39:14, 21 Березень 2007 »
На малих діагоналях (<40'') переваги hdtv не так помітні. Хоча маю Orion 3712 (1366х768) - досить непогано малює,тільки чорний під досить великим кутом переходить в фіолетовий.А бітрейт на тих каналах дійсно слабуватий.Може хто підкаже канали з високим бітрейтом?А то з компьютера якось не то - хочеться "живого" :)

Відсутній zenith

 • Новачок
 • *
 • Повідомлень: 10
 • Рейтинг: +10/-0
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #12 : 15:34:31, 21 Березень 2007 »
omega, вибач, але я не згоден. На якісному зображенні 1080і з бітрейтом від бодай 12 кб/с все чудово видно навіть на моніторі 19".
Можу це з упевненістю казати, бо переглянув не один фільм у ріпах і тс різної якості, у тому числі і демо роліки майже сіх виробників плазм та лсд. Ні у яке порівняння не йде з двд навіть найвищої якості.

Відсутній ihorp

 • Новачок
 • *
 • Повідомлень: 40
 • Рейтинг: +10/-1
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #13 : 15:55:06, 21 Березень 2007 »
Цитата: zenith;2322
omega, вибач, але я не згоден. На якісному зображенні 1080і з бітрейтом від бодай 12 кб/с все чудово видно навіть на моніторі 19".
Можу це з упевненістю казати, бо переглянув не один фільм у ріпах і тс різної якості, у тому числі і демо роліки майже сіх виробників плазм та лсд. Ні у яке порівняння не йде з двд навіть найвищої якості.

Шкода шо в HD кінів мало  і каналів з цікавим контентом.
До vic - Ви маєте N тюнер - чи цікавий контент в DiscoveryHD ?

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3084
 • Рейтинг: +38/-5
Телевізори..LCD TV,Плазми і т.д..
« Відповідь #14 : 16:02:24, 21 Березень 2007 »
мене нині цікавить як побачити якість..крім цього каналу йдуть ще в форматі і спорт і фільми з інших каналів..

 

LCD-Display можливість ремонту?

Автор mpeg4Розділ DBox-2

Відповідей: 8
Переглядів: 1392
Остання відповідь 11:33:53, 08 Березень 2010
від bombel
LCD 7-11"

Автор snikersРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 11
Переглядів: 2251
Остання відповідь 10:58:46, 02 Січень 2012
від Andersat
LCD Thomson

Автор ОстапРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 0
Переглядів: 748
Остання відповідь 20:08:49, 20 Липень 2013
від Остап
роздати сигнал один HDMI від тюнера на дві плазми

Автор andre33Розділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Відповідей: 5
Переглядів: 1007
Остання відповідь 05:12:52, 17 Вересень 2011
від loza77
Телевізори Samsung

Автор bvРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 19
Переглядів: 851
Остання відповідь 10:12:09, 06 Січень 2011
від sasha19722201