Автор Тема: Проблеми пов'язані зі зміною програмного забезпечення Openbox  (Прочитано 27635 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній jvpx

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 108
  • Рейтинг: +81/-1
Сьогодні був такий же випадок:Jeferson X-800 після заміни софту не заливались сетінги.Після скидання до заводських налаштувань - все пішло ОК.
Думаю,це все таки апаратна проблема,так як на інших моделях 800-х,в аналогічних випадках все заливалось одразу,а ось з Джеферсонами це вже не вперше. ca.,

Відсутній гуцул

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Рейтинг: +1/-0
Мав таку проблему теж з Jeferson X-800 помогло пропаювання ком порта

Відсутній WASJATKA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Рейтинг: +4/-15
ОпенХ800 прошиваїться-ключі, канали-зливаються а
так щоб все ПО,ключі, канали на комп злити ні. Мо
не тою програмою роблю . З іншими ресами проблем немає. Допоможіть будь-ласка!

Відсутній seriy

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 172
  • Рейтинг: +132/-0
А звідки ти взяв що з 800-го можна вивантажити ПО? З нього Победітом або Опенбокскомандером можна взяти тільки канали і ключі. :o

Відсутній WASJATKA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Рейтинг: +4/-15
А звідки ти взяв що з 800-го можна вивантажити ПО? З нього Победітом або Опенбокскомандером можна взяти тільки канали і ключі. :o
А на одному сайті дамп ОпенХ800, скачав
розпакував а там тільки прошивка подумав що в мене архіватор нетакий.Дякую за відповідь.

Відсутній grek

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +97/-0
Перепрошую, але маю теж запитання. Незнаю що із тюнером робили але принесли із двома крапками на морді. Перешив джитагом, запрацював, залив прошивку 5.49 під неї канали і ключі. Проблема в тім що не іде ні один канал кріпто. Пробував другим софтом результат той же. Біс впорядку.

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
@grek - не знаю чи доречно, але чи увімкнений емулятор? 
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній grek

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +97/-0
А хіба біс працює із вимкнутим ємулятором?

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
П Р А Ц Ю Є!!!!
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній grek

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +97/-0
gotsanyuk, + у карму я добавив, але, думаю без іронії можна обійтись. Не на кожному ресі так працює емулятор, та й плюс до всього, поправді, перший раз шив Openbox. Ще раз дякую.

Відсутній natassha

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Рейтинг: +19/-0
  • Openbox X820ci м.Запоріжжя
Пропатчене ПЗ 5,49 з Х-820 на Х-800 для додання Триколоровського кодування

Оскільки з даний софт не працює на Х800 (були прицеденти)  - прошивка від Х820СІ валить Х800 - помилка "нема сигналу" !!! Тому файл видалив !!!  ca.,
Надалі раджу заливати софти тільки з перевіреного (офіційного) джерела
« Останнє редагування: 14:08:52, 06 Вересня 2010 від slavon »
OPENBOX X820ci
90e.80e.75e.53e.45e.40е.39e.36e.13e.5e.4w.
Україна м.Запоріжжя

Відсутній Vasyl67

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Рейтинг: +2/-0

Тюнер Опенбокс 810 .Системна Інф.Версія Зав-1.00.Версія ПЗ-5.19.Останнє оновленя-06.2007 хочу прошити і ніяк не получається пробував 5.49 не йде так зрозумів шотреба починати з старіших но старішу як 5.25не знайшов і вона також не пішла допоможіть як рішити проблему.Дякую.

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Замінити МАХ232 біля COMпорта/поширена проблема в китайпромах/.Порядок заміни версії ПЗ значення немає.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній Vasyl67

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Рейтинг: +2/-0
Вибачте будь ласка але підскажіть чайнику де іменно це замінити.

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
В приймачі біля розєму RS-232/COMпорт/- смд МС на 16 ніжок.
« Останнє редагування: 11:14:27, 09 Березня 2010 від SashaTv »
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 116517
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Openbox S5 PVR и S8 TWIN PVR

Автор BOSSSSSРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 0
Переглядів: 5888
Остання відповідь 18:18:28, 19 Грудня 2009
від BOSSSSS
[Enigma2] Встановлення Enigma2 на GI S8680 (Openbox S6, Optibox Anaconda)

Автор bodyanРозділ Enigma2 / Neutrino / Titan

Відповідей: 0
Переглядів: 9166
Остання відповідь 11:20:19, 15 Грудня 2011
від bodyan
Тільки файли ключів для: "OpenBox X-7x0PVR".

Автор gotsanyukРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 16
Переглядів: 16622
Остання відповідь 09:28:24, 15 Січня 2012
від Alik7606
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1227
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750