Автор Тема: Роздуми на тему..етика,естетика....  (Прочитано 7921 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній zioom

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 420
  • Рейтинг: +220/-91
Роздуми на тему..етика,естетика....
« : 12:18:35, 15 Березня 2007 »
Це дуже добре що ми тут розказуєм про власні напрацювання по настроюванні поворотних миханізмів .Але є одне но .
Молоді юзери які непросиділи ніодного вечора на кришах неоцінять належним чином получених знань на халяву і за деякий час така річ як настроюванням поворотки займуться всі кому не лень і ставити якщо захочите мати роботу прийдеться за пару гривень такщо вважаю і до розяснень дописувати , щось на зразок рекомендована ціна за встановлення та фразу ЦІНУЙТЕ СВОЮ РОБОТУ....

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #1 : 16:28:55, 15 Березня 2007 »
Цитата: zioom;1756
Це дуже добре що ми тут розказуєм про власні напрацювання по настроюванні поворотних миханізмів .Але є одне но .
Молоді юзери які непросиділи ніодного вечора на кришах неоцінять належним чином получених знань на халяву і за деякий час така річ як настроюванням поворотки займуться всі кому не лень і ставити якщо захочите мати роботу прийдеться за пару гривень такщо вважаю і до розяснень дописувати , щось на зразок рекомендована ціна за встановлення та фразу ЦІНУЙТЕ СВОЮ РОБОТУ....


В принципі ..я от сидів і думав собі..от якби хтось розписав як грати на піоніно..типу коли і яку клавішу натискати і через скільки секунд і як сильно тиснути на неї-невже я сподобався б богу і став би віртуозом??Напевно що ні..
по собі скажу..факи звичайно пишуться,щоб показати що таке можна втнути і саме головне,щоб самому не забути,що це таке..і головне відточуються деякі ньюанси чи знаходиться більш оптимальні рішення чи ідея появляється на базі того,що вже маємо..киснути у власному соку теж не діло..чим більше віддаєш,тим більше отримуєш..так по моєму в Біблії..

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #2 : 17:19:58, 15 Березня 2007 »
не рівняйте піаніно з встановленням тарілки :D

якщо все розжувати, то на піаніно грати все рівно не навчишся - тут треба хист

чи може ви хочете щоб антени з супермаунтом так само як і фіксовані ставили всі кому не лінь?

я, наприклад, декілька неділь вивчав тільки теорію, потім перейшов до практики, зараз ставлю поворотні антени з мотопідвісом мабуть єдиний в місті - бо те, що я бачив встановлене не мною або завелике, або крутиться в районі 5-36е приблизно - хіба то майстри?
ті, хто продає у нас мотопідвіси ставлять на них тарілки 1.2 харьківські - але ж відомо що довго той мотопідвіс не протяне з таким блюдом...на коробці написано до 1.2м - от вони і шурують..понаставляють такі майстри зараз мотопідвісів, через деякий час вони повилітають - і вже не тільки криворукі установщики, які тільки фіксовані ставлять, а й самі користувачі будуть розказувати всім підряд яка то ФІГНЯ - МОТОПІДВІС
в нас така ситуація з моторними ситемами на базі позиціонера з актюатором - блін, попродавали людям, а воно ніхрена не працює...одиниці тільки "вижили"...і тепер, якщо той клієнт, що мав таку антену чує щось про поворотку реакція в нього одна - НЕ ХОЧУ!
чи може ті горе-установщики драконів щось путнього зробили???...все що змогли - опустити ціни нижче плінтуса...
а в результаті отримали на виході стереотип у клієнта - САТ ТВ ТУФТА

тому в мене запитання - для чого знову наступати на ті самі граблі???

є категорія людей, яка розвивати нічого не вміють...тому що самі постійно топчуться на місці...ви хочете їх тягнути за вуха???

пі.сі. а киснути у власному соку...це для базарників та їм подібним загроза
The things you own they end up own you

Відсутній BOB_2005

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Рейтинг: +100/-1
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #3 : 22:14:48, 16 Березня 2007 »
Рано чи пізно люди які прийшли в цей бізнес випадково,просто щоб нарубати "капусти" відійдуть а залишаться лише ті хто любить цю справу ,лишаться "профі"а ті хто продавав кобасу а зараз продає тарілки далі будуть продавати кобасу .

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #4 : 23:00:57, 16 Березня 2007 »
Тут ситуація двояка. З одного боку після таких інструкцій втратиш 10 % клієнтів, з іншого потенційні клієнти будуть знати чого хотіти і небуде зайвих запитань та вимог з їхнього боку. Плюс збільшиться процент клієнтів на поворотки, які будуть переходити з драконів.
Для себе можна почерпнути шось нове, шо є найбільшим плюсом.

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #5 : 05:54:54, 17 Березня 2007 »
не факт, що випадкові люди підуть в іншу справу...от начитаються таких інструкцій - і почнуть своїми кривими руками ще й моторки ставити

Denja
тобто ви вважаєте, що саме такими інструкціями можливо "просувати" товар на ринку сат-тв серед саме потенційних клієнтів???

ну то я з вами не погоджуюсь, адже наскільки мало в мене було клієнтів, які хоч пальцем пошевелили, щоб взнати щось нове, то й же інтернет почитати...

а почерпнути щось нове - то маємо ж стільки ресурсів!..
чи може на кожному стовбі тепер почнемо вішати "як встановити антену з супермаунтом"?
не раз чув таку фразу від людей - а що ж ту тарілку поставити, нема нічого складного!....мався на увазі дракон..відчуваю, що з часом і про моторки почнуть таке казати
The things you own they end up own you

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #6 : 06:44:21, 17 Березня 2007 »
Тут я цілком не згодний,що зараз побіжуть всі ставити...
Рано чи пізно до людей приходить розуміння,що супутникове телебачення це свого роду хоббі і на ньому бізнес робити не можна ні трьохголовими установками ні тим більше моторизованими системами..Все що йде відкрито на супутниках в основному транслюється для кабельних і інших операторів,все що хитрим способом вдається дивитись-явище тимчасове, так би мовити, до зміни карт провайдером і тут займатись "хакерством" з народом і недоречно і небезпечно..
Для роботи з людьми потрібно робити ставку на платні платформи і наш чоловік практично готовий вже до цього,адже ні кому не секрет,що багатьом з них приходилось платити за перешивку тюнера від 10 до 30грн практично кожного місяця,а дехто і декілька раз на місяць..
Єдина проблема у нас-це відсутність нашого українського супутникового оператора і навіть більше того --супутникових операторів,котрі могли б конкурувати між собою за клієнта,за ціну,за якість..тому і доводиться робити ставку на чужих операторів-російських,польських і т.д. нажаль..
Супутникове тб дає якість і кількість, що немаловажно в наш час,коли мало в кого з населення залишилось лампових чорно білих чи навіть стареньки кольорових телевізорів,тому дивитись ефірне тб малоприємно, а кабельне тб ,за яке доречі теж потрібно платити і ціни тут теж йдуть вгору,місцями неякісне і ніяке..мені наприклад дико було дивитись,як деякі люди купують плазми чи ЛСД телевізори і намагаються тішитись,підключивши ефірну антенну чи кабельне тб...
Одним словом,вся надія на появу українських супутникових операторів на супутниковій орбіті,появи соціального пакету українських каналів -а їх НацРадою зареєстровано вже понад 50 ть!!! і встановлення ціни на карту доступу в розумних межах від 10 до 20грн вмісяць за базовий соціальний пакет плюс додаткові пакети ще для певної категорії людей..
Лише в такому випадку,коли вам подзвонять і скажуть,що мовляв хочу розвести на 4 ри телевізори сигнал з антени-ви з впевненністю і всією відповідальність зможете гідно виконати установку і більше не потрібно зичити очей у Сірка як то відбувається нині,коли замість обіцяних каналів,до яких люди звикли,додається картинки Малевича..і щоб подивитись Свободу Слова чи футбол чи іншу цікаву передачу людині приходиться тепер лізти на дах і крутити ефірною антеною--хоч і рябить-сніжить ..
Різкий спад цін на ресивери і інші комплектуючі саттб свідчать про спад популярності власне таких комплектів -не секрет,що тюнер з ему вже коштує аж 30уе,комплект на трьохголового паршивця вартує нині 60-65уе,і тенденція до спаду цін триває..намагання низькою ціною втримати об"єми реалізації мало що дають і малоефективні,адже падає якість як самого обладнання так і наповнення необхідними людям каналами..
Кардшаринг ні в якій мірі не може бути предметом розмов в даній темі-це одна з технологій хитрого перегляду не більше,і ставити його так би мовити на потік не дасть бажанного результату..можна використовати якісь елементи при розводці чи плануванні встановлення,але ніяк не можна робити на нього ставку,робити його теж "базарним" варіантом...

Відсутній oleger

  • VIP
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 659
  • Рейтинг: +58/-0
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #7 : 07:47:50, 17 Березня 2007 »
Цитувати
Тут ситуація двояка. З одного боку після таких інструкцій втратиш 10 % клієнтів, з іншого потенційні клієнти будуть знати чого хотіти і небуде зайвих запитань та вимог з їхнього боку. Плюс збільшиться процент клієнтів на поворотки, які будуть переходити з драконів.

сам я не установщик ,а потому скажу спочатку виключно про себе ,що коли купував  поворотну систему то довго читав інструкції і консультувався з знаючими людьми(чесно скажу ,що довго не виходило ,але за 2 місяці настроїв -і все працює відмінно, (вже рік)).Тепер скажу як встановлюють люди ,які не бажають платити за якісно зроблену роботу
скажу відразу ,що ніякі інструкції ,факи вони ніколи не читають,тому не турбуйтесь ,що зараз всі почитають і побіжать ставити(всі хто це міг зробити вже давно поставив ,оскільки інструкцій і на той час вистачало).установка в них триває весь термін роботи мотора :) --треба щось подивитися -заліз підправив і дивишся і так весь час ...
vicпрактично з усим написаним згодний ,але як мені здається -
Цитувати
встановлення ціни на карту доступу в розумних межах від 10 до 20грн вмісяць за базовий соціальний пакет

-такого небуде ніколи (суджу з заяв  на форумі поверхності ...)
Куплю пускорегулюючу апаратуру б\у,контакти, реле і все цього типу
                        

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #8 : 07:55:07, 17 Березня 2007 »
Звичайно що таких цін не буде,коли не буде конкуренції між супутниковими операторами!!Це аксіома..Але преценденти в світі уже є.
Як приклад можу вам навести російський пакет Триколор..безкоштовний пакет ефірних каналів і набір платних пакетів--300руб в рік!!Це щось пять гривен в місяць!!!
Трохи багатша країна Польша--20злотих в місяць (десь коло 30 ти гривен) в якості хдтв!!!!І напевно і далі будуть там падати ціниі появлятись додаткові промоції..адже конкуренти наступають на пяти...Цифра+,Полсат...

Відсутній romashkin

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 360
  • Рейтинг: +25/-0
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #9 : 08:56:58, 17 Березня 2007 »
Ніколи не бійтеся розказувати те, що знаєте, від того ви менше знати не будете, а хіба що більше. До того ж ніхто нікого не заставляє, щось розказувати, то справа добровільна. Чому ви людям рота закриваєте(чи, правильніше, пальці з клавіатури забираєте:))?
Чи ви такі принципові, що нічого не використовуєте чужого, все придумуєте самі?
І повірте, людина, яка не хоче вникнути в справу їй ніякі посібники і книжки не допоможуть. Я впевнений, що чим більше інформації толкова людина отримає, тим більше вона згодом зможе віддати. А тупому і лінивцю нічого не допоможе.

Ця тема взагалі не повинна підніматися на форумі Бо то справа форуму - ділитися досвідом.

driver3

  • Гість
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #10 : 18:33:59, 17 Березня 2007 »
У всьому прочитаному, знайшов одну хорошу думку, бо все інше це одні балачки. На роботу установщиків треба встановлювти стабільну ціну і не нижче!!!!!!!!!!!!!!!  Якшо базарники у нас деколи ставлять антену і беруть за роботу 20 гривень, то хочеться взяти боксерські рукавиці і зробити їм синє око і поганий настрій :mad: :mad: Я ніколи за такою ціною своїх людей на роботу не відправлю, свою роботу треба цінувати!!!!!!!!!!!!!!
Звичайно, базарний глобік з такою установкою коштує просто смішні гроші, але нашо таке робити??? Десятки людей відправляю з магазину на базар: вони приходять бо шось не працює, а з базарників як з гуся вода. А я принципово не хочу займатись такою технікою і тим більше шось після когось поправляти, бо якшо людина, заплативши за установку 20 гривень, думає, шо за поправку вистачить 5-10 гривень :mad:  От, наприклад, подивіться як складаються справи з друком цифрових фото. Я думаю тернополяни памятають коли фото 10х15 коштувало гривню? Чому воно стало 1.2 грн? не знаєте? бо власники сіли і домовилися між собою шо будем всі продавати по 1.2 гривні !!!!!!!!!!! І їм стало добре!!!!! А знаєте яка собівартість такого фото? (включаючи всі затрати на світло, воду і т.д і т.п) Собівартість 18-20 копійок, але люди порахували шо вони монополісти і можна всім заробляти більше, і вони заробляють БІЛЬШЕ. Так давайте не портити один одному життя і не робити демпінг цін, це всім принесе лише позитив. Я рахую шо за установку триголової тарілки не варто брати менше 40-50 доларів, а за установку мотопідвіски не менше 70-80 доларів. Цініть свою працю і працю інших!!!!!:mad:

Відсутній romashkin

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 360
  • Рейтинг: +25/-0
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #11 : 18:52:01, 17 Березня 2007 »
Особливо "красиво" виглядає вш заклик, до змови. До речі, змова це є правопорушення.
Все описане Вами називається словом "конкуренція", можливо нездорова, але яка держава така і конкуренція.
І що б ви не писали, я рахую, що так повинно бути і потрібен час, щоб все стало на свої місця.
Простий приклад, це б/у побутова техніка. Памятаєте, як в свій час на цьому "заробляли". Збирали закордоном сміття, привозили сюда і продавали за великі гроші для нас на той час. І хто тепер хоче купляти б/у телевізор, якщо можна купити за невелику порівняно суму новий.
Продаж б\у техніки зіграв свою роль в той час, коли люди не мали грошей.
Так само, в нашому випадку, будуть люди багатші, не підуть на базар за 20 грн, щоб їм антену поставили, підуть у фірму, де будуть мати гарантію, і якість. Звичайно я не говорю про "хронічних скнар", вони завжди будуть :)

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #12 : 18:53:16, 17 Березня 2007 »
Згідний з тобою на всі сто,зараз антен ставлю мало,але дорого і клієнти лишаються довольні.Ось сьгодні знов ставив "трохголового" на мотор ,після того як включив йому вхаті і показав скільки добавилось каналів ,то він тільки голову почухав і каже чого ж я раніше до тебе непішов ,а знав же:D тепер на черзі всі сусіди бо поки возився то всі підходили і питали що це йому добавить ,ну кажу підете вечором і подивитесь і лишив свій номер телефону
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #13 : 18:55:55, 17 Березня 2007 »
Не знаю, можливо й не до теми. Вчора вперше на всі 1000% отримав задоволення від программи Шустера "Свобода Слово". Після вчорашньої програми, бесіди про теперішню владу, опозицію і таке інше мене все менше і менше цікавлять, оскільки справа, дійсно не за кого Ти, а за Честність і Правдоту самого себе і того що Ти робиш і біля якого Ти станку стоїш. Так само і роздуми на рахунок оцього всього, час покаже головне будьте чесні перед собою

driver3

  • Гість
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #14 : 19:08:35, 17 Березня 2007 »
то шо, всі будемо ставити тарілки за 20 гривень і поправляти за 5-10? :D :D :D  Давайте тоді про заправки скажемо шо вони всі у змові!!!!!!! Не смішіть!!! Наша проблема це наша бідність!!!! Звичайно базарнику краще поставити антену за 20 гривень аніж не заробити нічого! Але це не "Жива конкуренція" як ви це назвали!!!! Це свідоме гроблення техніки вищої якості, і в такому випадку це штовхання САТ ТВ до нижчого якісного рівня! Чому? Поясню! Тому, шо я, і частина таких самих магазинів ніколи не будем ставити систему за 20 гривень, я просто зніму цей товар з продажу! А шо лишиться? Правильно! Лишаться базарники з глобіками і нульовою відповідальністю :confused: