Ну так зрозумійте інше, я розумію Ваші амбіції, звичайно всім необхідно годувати свої сімї. Я не вказую Вам за скільки кому працювати, якщо ті ж базарники опускаються до такого рівня, це нехай їх совість плаче, ну а Ви в свою чергу неопускайтесь до такого, перетрансформовуйтесь, шукайте подальші ідеї. Я прошу будьте чесні перед собою ось і уся річ
Диву дивуєшся наскільки власний світ цих людей(Євтушенко, Коротіч, Танюк) багатий. Наскільки красиво Вони Вели бесіду, жодних протиріч, тільки бесіда, яка вела до розуміння і давала ж нам простим смертним дистанційне розуміння тої ситуації неназиваючи речей своїми іменами. Це було настільки вишукано і красиво, що я вкотре жалію що ми придаєм стільки значення цій буденності і не виховуємо в собі тої ж толерантності, ввічливості і просто поваги