Автор Тема: Роздуми на тему..етика,естетика....  (Прочитано 7924 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #75 : 21:04:20, 18 Березня 2007 »
вже домовились!

я ж писав
"В 2007 г. практически все эфирные телеканалы будут закодированы`, - уверила генеральный директор Союза кабельного телевидения Украины Юлия Мовчанова, сообщает `МедіаБізнес`"

Avenir: добавлю від себе...а чи знаєте ви про єдині ціни на послуги всіх нотаріальних контор, агенцій нерухомості, те саме встановлення кондиціонерів і т.д. А це не що інше як домовленість!!!!! І наприклад агенції нерухомості заробляють на хаті далеко не 100 баксів, а тисячі!!!!! практично нічого не роблячи. Скоро грати в порядність будемо тільки на цьому форумі -))))) Весь світ буудує бізнес, а ми живемо в комунізмі...:D :D
The things you own they end up own you

Відсутній sashko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Рейтинг: +166/-1
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #76 : 21:58:31, 18 Березня 2007 »
що стосується українських каналів і карточок - може дійсно запронувати Савіку Шустеру ( про останню його передачу було дуже багато хороших відгуків) запросити до студії всіх медія-магнатів і державних мужів від цієї сфери - і обговорити тему про кодування українських  каналів і як бути фізичним особам. він сам певно потерпає від того що міліони людей відірвані від його аудиторії.
це питання - до речі і нам гальмує наш розвиток.
що до відпочинку - по-любому приїду, лишивши всі свої справи.
недарма тернопільську область називають українською швейцарією... буду радий зустрітися на цій землі зі всіма колегами...
телефон - 067-756-28-45
Супутникове Телебачення у Тернополі

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #77 : 22:11:52, 18 Березня 2007 »
я наприклад маю знайомого журналіста з закритої зони на 5му каналі
якось з ним пили на день студента - і я хотів з ним побалакати на цю тему....але як завжди....наклюкалися

http://svobodaslova.ictv.ua/ukr/feedback/
можливо напишемо громадою листа?
The things you own they end up own you

Відсутній sashko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Рейтинг: +166/-1
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #78 : 22:36:53, 18 Березня 2007 »
ну от давайте закидаємо програму "Свобода Слова" повідомленнями запросити Шевченка одного і другого, а ще Пінчука, Родзянського, Хорошковського, Ахметова, Докаленка, Табачника і т.д. - і нехахай нам розкажуть як будемо жити далі......бо міліони громадян України не можуть використати своє право на вільне отриманя інформації з загальноукраїнських каналів.....
телефон - 067-756-28-45
Супутникове Телебачення у Тернополі

Gosha

  • Гість
Роздуми на тему..етика,естетика....
« Відповідь #79 : 08:42:56, 14 Квітня 2007 »
Ось вчора натрапив на цікаву переробку тарілки з супермаунтом.
В одному з наших райцентрів Збараж, я застав таку конфігурацію : тарілка 0,85 Харьків + супермаунт (якийсь Superjack) , чи шось таке, вже навіть і назву забув, + кабель по 40 коп. +Samsung 9500 + дісек прикручений під стік антени, щоб краще промивався... :D
При приїзді клієнт , разом з своїми колегами , сусідами спитав мене, чи це чудо щось вартує, бо воно його вже вкрай дістало, і він хоче це все викинути, скарги були, на те, що позиціі зміщаються, мотор зимою замерз, і він місяць сидів на одному супутнику, а ось зараз і те все пропало, за цю установку він заплатив 400 баксів.
По словам клієнта антену встановлено було рік назад , одним із наших Тернопільських установщиків : Б-я., якого всі знають, по цій причині я не пишу його імені, бо стидно за таке писати. Антена рухатись рухалась, але показував тільки супутник Амос і все. Прилаштував на балкончику приватної хати телевізор, я підключив напряму свій кабель, і підключив Стронг 6155.
Виліз по пожарній драбині на антену і почав огляд. Попередньо я замітив, що Елевація на мотопідвісі не то що дорівнювати має 41* , а взагалі опущена в самий низ ,на відмітку 25*, а тарілка задерта догори. Короче установщик і поняття не мав, що він робить!!! По словах клієнта, установщик пів дня крутив тарілкою - туди, сюди і в результаті вручив йому листок з списком супутників. Іх було аж 6!!! Амос-Сіріус-Хот Бёрд-Астра19-36*Е--Експресс53*Е. По словам установщика, це все ,що було можна зробити.
Після того як я 20 хвилин виправив положення елеваціі і кут деклінаціі опустив, то відразу пішла повна орбіта, від 30Гиспасат, до 90*Е Ямал.
Налаштував і давай перекидати вручну весь список каналів. Це в мене зайняло понад 3 години., так як я не мав з собою сетінгів на Самсунг 9500.
далі, коли переніс телевізор на місце постійної дислакаціі. то замітив, що на тому дешевому кабелі, а там його було 25 метрів, сигнал впав на 5-7 %!!! Далі я почав заміну кабеля. Це важко переробляти за кимось. Після цього підключив Самсунг і давай проганяти орбіту, --замітив, що після прогону кількох супутників орбіта просто тікала...відразу ж при мні...на протязі 15-20 хвилин на 2-3*... Що я тільки не робив, але мені не вдалось зафіксувати на Самсунгу орбіту. Клієнт повідомив, що після останньої прошивки в Тернополі, його Самсунга почалося такі збої з орбітою. Тобто він повідомив, що реально дивився без збоїв 2 місяця  свої 6 супутників (реально 5,бо за НТВ він не платив, а інтернетом для шари в нього не пахне в найближчі роки).
У результаті я запропонував клієнту свій Стронг 6155 , на Дрім він не погодився, бо казав що за Самсунг вже дав 200 баксів, і на Дрім вже не потяне, тим більше, що інтернету нема.
І людина отримала стабільну техніку, з 23 супутниками і 100 рус-укр каналами! від радості він  з колєгами мені довго дякували, що я це все їм показав і зробив.
ось ще би мотопідвіс йому замінити(лєвий), щоб зимою в щілини вода не затікала, і він не замерзав....
Ось така історія була вчора.  Той хто впізнає, чия це була установка. не ображайтесь, а прийміть до уваги, що посилати установщика, який не вміє настроїти орбіту, і кладучи кабель по 40коп, бере за установку 400 баксів, --це дуже некрасиво.
Все, що хотів я розповів.
Без образ! за справедливі і порядні установки, щоб потім встидно не було!
По словам клієнта він визвонював вже місяць ,щоб до нього хтось приїхав і поправив, а установщик все відговорювався, що нема часу, багато роботи...- це не є гарно!
.............................
В додаток я скажу , що на днях перед пасхою я встановив : Триакс 0,88 + дрим500 + супермаунт + дорогі кабеля + складний кронштейн + стабілізатор напруги + шарінг на НТВ з налаштуванням можливості перегляду, запису і керування на компі клієнта ,..- і за це все взяли 500 баксів.
Ну то є з чим порівняти ??? чи як ви мислите?