Автор Тема: Варіант переробки СОМ-порта в Глобоподібних і не тільки.  (Прочитано 2380 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Ось найшов таку інформацію, досить цікава, як на мій погляд.Може комусь та й пригодиться.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній radioham

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Рейтинг: +69/-5
а нащо його перероблять????

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
а нащо його перероблять????

Питання поставлене неправильно - на НАЩО, а У ВИПАДКУ ЧОГО? А от якщо, приміром, ліньки колупатися з маленькими транзисторами, котрі (можливо) повилітали і на котрих стелепали КОМ-порт в Глобо, то береш 232 мікруху - і вуаля! :)

Та й ніхто нікого не заставляє, ця інформація не є обов"язковою до виконання, це так, про всяк випадок, мало чого трапляється з тюнерами, всякі чудеса...
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній radioham

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Рейтинг: +69/-5
то тема мае бути - Ремонт компорта

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
то тема мае бути - Ремонт компорта

Тоді так: створи собі таку нову тему і для неї матеріали діставай сам. А то не вгодиш: назва не така...А схемі теж не такі? Ну то вперед! Створи собі назву за бажанням - і прапор в руки !!

Нічого особистого, але твої зауваження, як на мене - не по темі.Не подобається - не звертай уваги. Так як я роблю.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній radioham

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Рейтинг: +69/-5
може й так

Відсутній sasha1968

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Рейтинг: +226/-214
Може в кого є вся схема на GLOBO ?
Існування будь – якого об’єкта має сенс, коли він існує заради певної мети.

Відсутній M1sha

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 389
  • Рейтинг: +162/-11
По цій темі,як COM-порт полетів,або збирається летіти, а не зрозуміло де , що, куди, коли,  мені допомогло   http://sat-ukraine.info/index.php?topic=3069.msg40479;topicseen#msg40479

Відсутній malser

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Рейтинг: +1/-1
Ця схема ніщо інше, як перетворювач рівня сигналу  rs232 на  TTL. Як  я розумію аналог цього преворювача стоть в ресивері і іноді виходиь з ладу. А тепер питаня!
Для багатьох мобільних телефонів існують кабеля на мікросхемах CP2101 та prolific. Вони йдуть з драйверами і при підключенню к ПК ствоюють віртуальний сом порт. З мікросхеми до телефону йдуть сигнали RX, Tx та земля. Можливо застосувати ці кабеля для прошивки тюнерів на тих компютерах де нема сом порта застосувавш кабель для мобільних телефонів (вхід у нього USB) підключивши сигнали RX, TX на виводи мікросхеми 197 та 200 тюнера. Це був би вихід для багатьох користувчів,  в яких ноутбук чи ПК без сом порту. Хто мене зрозумів дайте будь ласка відповідь.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Можливо застосувати ці кабеля для прошивки тюнерів на тих компютерах де нема сом порта застосувавш кабель для мобільних телефонів (вхід у нього USB) підключивши сигнали RX, TX на виводи мікросхеми 197 та 200 тюнера.

От кабель би такий десь знайти, тоді можна щось і поекспериментувати :) Я шукав - поки що обламався. Тих грошей, що за кабель правлять, він не коштує. Була б СР2101 чи СР2102 - зробив би й сам, не такі речі робив...купити в Україні неможливо, ніхто таким не заморочується...он навіть просту-простеньку флешку типу 29LV400 не зміг купити - нема, і все тут...:(
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній globo

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 81
  • Рейтинг: +28/-3
Ця схема ніщо інше, як перетворювач рівня сигналу  rs232 на  TTL. Як  я розумію аналог цього преворювача стоть в ресивері і іноді виходиь з ладу. А тепер питаня!
Для багатьох мобільних телефонів існують кабеля на мікросхемах CP2101 та prolific. Вони йдуть з драйверами і при підключенню к ПК ствоюють віртуальний сом порт. З мікросхеми до телефону йдуть сигнали RX, Tx та земля. Можливо застосувати ці кабеля для прошивки тюнерів на тих компютерах де нема сом порта застосувавш кабель для мобільних телефонів (вхід у нього USB) підключивши сигнали RX, TX на виводи мікросхеми 197 та 200 тюнера. Це був би вихід для багатьох користувчів,  в яких ноутбук чи ПК без сом порту. Хто мене зрозумів дайте будь ласка відповідь.


Був колись такий тюнер Pauxis у якого китайці "забули" впаяти мах232-так я його шив саме через подібний дата-кабель від Siemen на CP2101.Все прооходить на ок.   O0 Єдине, прийшлось відключити соми на материнці аби віртуальний став під номером 1(прошивальщик бачить лиш сом1 та сом2).
З Globo не експерементував-не було необхідності.
Startrack 750CU_NokiaDbox1_TwinhanDTV  0,9m:13E,5E,4W+0,9m:75E,80E,90E+1,8m(95E-13E Ku+C)+0,4m:36E

Відсутній malser

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Рейтинг: +1/-1
Кабель не є проблемою. В мене їх штук 3. Проексперементував би сам да тюнер на гарантії. Але сьогодні став зависати, на пульт не реагує. Виключиш з розетки включиш, може поробити ще з півгодини. Симтоми такі як тут на форумі обсуждалися, але при зависанні канал показує і може показувати цілий день (не працює тільки пульт і кнопки на тюнері поки не виключиш з розетки). Може занесу на ремонт по гарантії, а вже потім проекспереметую з прошивкою через дата кабель від мобільного. Кабелі для мобільних у нас по 40-50 грн, але на старі моделі  можна купити і за 20 грн. Начинка в них одна і та ж сама відрізняються тільки разємом до мобільного телефону. Я купував їх тільки заради цих разємів (і то за копійки бо були за словами продавців не робочі, браковані, а вся поломка чи брак заключався в неправільній чи некачественній розпайці, мікросхеми у всіх були робочі і ремонт кабелю тривав від 5 до 10 хвилин).

Відсутній stepan_kv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 921
  • Рейтинг: +1916/-1
Я думаю проблем при прошивці USB кабелем не повинно бути. Люба мікросхема USB-COM має набір сигналів СОМ-порта TTL рівня. По ідеї можна шити любий приймач, якщо в ньому забрати, або обминути зворотнє перетворення -12/+12V в TTL.

Відсутній malser

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Рейтинг: +1/-1
Хочу спробувати прошити тюнер Globo 4100c кабелем від мобільного телефону (нема компорта на ноуті). Але підпаятися до 200 та 197 ножек процесору не реально. Можна підпаятися до ножок max232, але я не можу її знайти на платі. Може там стоїть якась інша, але на шістьнадцять ножек нема жодної. Ткнінь носом хто зрозумів чого я хочу.

Відсутній zioom

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 420
  • Рейтинг: +220/-91
Хочу спробувати прошити тюнер Globo 4100c кабелем від мобільного телефону (нема компорта на ноуті). Але підпаятися до 200 та 197 ножек процесору не реально. Можна підпаятися до ножок max232, але я не можу її знайти на платі. Може там стоїть якась інша, але на шістьнадцять ножек нема жодної. Ткнінь носом хто зрозумів чого я хочу.
Спочатку попробуйте чи програма якою ви хочете перешити ресивер буде працювати з емульованим   COM портом. А потім підпаяйтесь до проца по схемі або подивіться куди  ідуть RX TX  та найдіть більш зручніше рішення.

 

Тільки софти до 3000-6010(Only Software for 3000-6010) !!!

Автор gotsanyukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 27
Переглядів: 38554
Остання відповідь 21:16:12, 31 Травня 2019
від vasjabr
Тільки файли ключів для: "OpenBox X-7x0PVR".

Автор gotsanyukРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 16
Переглядів: 9590
Остання відповідь 09:28:24, 15 Січня 2012
від Alik7606
Безкоштовні сет-топ-бокси отримають тільки ті, хто напише заяви

Автор SashaTvРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 22
Переглядів: 26782
Остання відповідь 18:06:35, 08 Серпня 2012
від oleh61
шукаю прошивку для VA-FOX тільки з таким ID 0032.0200

Автор romirebРозділ Humax

Відповідей: 2
Переглядів: 2474
Остання відповідь 11:37:38, 05 Липня 2010
від romireb
Openbox х800 стартує тільки після доторкання до радіатора процесора

Автор DillerРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 7
Переглядів: 2900
Остання відповідь 16:12:34, 13 Лютого 2012
від Diller