Автор Тема: Новини телеканалів !  (Прочитано 323460 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній vasjabr

• Ветеран
  • Рейтинг: +2403/-31
Новини телеканалів !
« Відповідь #2055 : 05:16:04, 11 Серпень 2019 »
Що робити жителям віддалених, гірських районів  Львівської області
в Ів.Франківській області ще гірша
Славік ти не згадав ще Закарпаття- там взагалі катастрофа!
Особисто я за свої канали платити не буду, так що перейдем на русін мейден.
І таких буде переважна більшість! І я не збираюся збагачувати магнатів. Було б державне ТБ- то інша річ. Хоч і там вкрадуть... :'( >:(
А як почуватиметься наша люба-злота тета? Чи встоїть під натиском важкої артилерії? Адже фахівців багато... *oohaa*
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній slavon

• Глобальний модератор
  • Рейтинг: +4804/-36
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини телеканалів !
« Відповідь #2056 : 06:23:55, 11 Серпень 2019 »
Цитувати
А як почуватиметься наша люба-злота тета? Чи встоїть під натиском важкої артилерії? Адже фахівців багато... *oohaa*
тета Шура встоїть ... ось тільки навряд чи цей Verimatrix буде шаритися, тому на теті в основному або поляки (NC+, ЗС) з НВ 13Е або кацапи (+++) з 36Е -  поляки в основному для Галичини і Волині - 4-5 західних областей, решта України буде дитися кацапів з 36Е і при цьому перебувати в чужому, ворожому інформаційному просторі ... кому це буде вигідно як не кацапам, на кого  працюють беня коломойській, пінчук, ахметов ??? про власників групи каналів інтера-цвинтара, медведчука, фірташа, льовочкіна я взагалі мовчу - їх місце в буцегарні, за гратами, а їх кацапські помойки взагалі треба закрити ...   ca.,
« Останнє редагування: 07:02:20, 11 Серпень 2019 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній vitivan

• Спонсор
  • Ветеран
  • Рейтинг: +227/-2
Новини телеканалів !
« Відповідь #2057 : 09:35:10, 11 Серпень 2019 »
У нас уже люди починають жваво купляти приймачі для перегляду укр.каналів, реклама кодування діє, а Ви кажете не будуть, в одному з магазинів 12 штук приймачів за тиждень, то що я знаю.

Відсутній roger5000

• Модератор
  • Ветеран
  • Рейтинг: +2787/-1
  • м Тернопіль
Новини телеканалів !
« Відповідь #2058 : 11:51:51, 11 Серпень 2019 »
Вже за януковича була спроба кодувати, закінчилася ростовом, тут побачимо на скільки людей вистарчить. І ще, шура своє доживає, наступний крок iptv,

Відсутній Mxat

• Постійний користувач
  • Рейтинг: +87/-0
  • Треба їх покарати з мого нового ружжа!!!!!!
Новини телеканалів !
« Відповідь #2059 : 12:34:29, 11 Серпень 2019 »
Я навпаки чекаю з нетерпінням кодування,роботи прибавиться,комбо приймачи будуть популярні!
GI8120 motor(15w-90e).SF-20.Aura HD(1X22,Naftovik)
Samsung UE40EH6037UXUA

Відсутній Snoop

• Ветеран
  • Рейтинг: +300/-13
  • Іграшки-низькі ціни
Новини телеканалів !
« Відповідь #2060 : 14:43:19, 11 Серпень 2019 »
Я навпаки чекаю з нетерпінням кодування,роботи прибавиться,комбо приймачи будуть популярні!
Якщо т2 сигнал ніякий тоді комбо можна викинути!!!
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
GI 8120 HD: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній vasjabr

• Ветеран
  • Рейтинг: +2403/-31
Новини телеканалів !
« Відповідь #2061 : 16:17:50, 11 Серпень 2019 »
Якщо т2 сигнал ніякий
Льоша як для Києва, то "мертві" зони відсутні. А взагалі- то так...
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній vitivan

• Спонсор
  • Ветеран
  • Рейтинг: +227/-2
Новини телеканалів !
« Відповідь #2062 : 17:47:00, 11 Серпень 2019 »
Якщо т2 сигнал ніякий

є місцевості з хорошим покриттям Комбо актуально т2 + 36 град. + 13 град. в комплекті, або інші варіанти в кого як по спутникам.

Відсутній Snoop

• Ветеран
  • Рейтинг: +300/-13
  • Іграшки-низькі ціни
Новини телеканалів !
« Відповідь #2063 : 13:16:59, 12 Серпень 2019 »
Якщо т2 сигнал ніякий
У мене хоч не далеко від Львова але село находиться в ямі. кругом ліси. горби коли було відключееня анологу всі бігом покувляли Т2 а потім після того як воно нейде раз через раз всі телефонуюють мені і зроби щось! у мене було 2 відповіді
1- антену дициметрову міняєм (бо сітка польська переважно усіх була. плати бігати міняти після кожного гріма я теж не хочу)
2 - супутник (люди забули що таке пропадання сигналу)
Ну а тепер поживем побачем з що буде! будуть дивитися Москаликів з Хотбірту! Но точно по свому округу скажу що на Т2 ніхто не повернеться воно йде з перебоями!
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
GI 8120 HD: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній yr4ik

• Новачок
  • *
  • Рейтинг: +0/-0
Новини телеканалів !
« Відповідь #2064 : 20:35:14, 12 Серпень 2019 »
 Если не трудно проголосуйте на сайте президента об отмене платных каналов - надо 25 тысяч набрать https://petition.president.gov.ua/petition/67390

Мова форуму українська !!!!
« Останнє редагування: 04:07:39, 13 Серпень 2019 від slavon »

Відсутній SLAVASAM

• Ветеран
  • Рейтинг: +564/-0
Новини телеканалів !
« Відповідь #2065 : 20:27:52, 19 Серпень 2019 »
Новий супутниковий оператор "Kartina Sat"

З орбітальній позиції 19,2 ° E початку технічні випробування Kartina Sat.

Це анонсована нова платформа DTH російського оператора послуги OTT Kartina TV. На початковому етапі запущений один транспондер DVB-S2 / 8PSK і віщаються на 11 каналів у форматі MPEG-4 / SD - все FTA (розповсюджуються безкоштовно).

Для Kartina Sat були активовані наступні канали: tp. 24 супутник Astra 1L (19,2 ° E) на частоті 11,568 ГГц, полюс. V. Мультиплекс працює з параметрами: SR 23000, FEC 3/4, DVB-S2, 8PSK. Компанія KartinaSat є постачальником мультиплексу.

Громадська трансляція здійснюється для наступних безкоштовно розповсюджуються телеканалів: "Известия", 5 канал (Україна), TVCi, CTV, "Шансон ТВ", Ren International, "П'ятий", "Домашній International", "Перець International", СТС Int. і Trofey. Вони транслюються на тестовій основі, і їх склад буде змінюватися.

Передбачається, що Kartina Sat буде пропонувати телеканали для російськомовних глядачів в Європі, переважно в Німеччині. Послуга буде надаватися за моделлю платного телебачення. Вартість найдешевшого стартового пакета складе 4,99 євро на місяць.

Нагадаємо, про плани Kartina TV запустити спільно з глобальним супутниковим оператором SES супутниковий проект раніше повідомлялося в січні 2019 року.

Потім, на початку червня 2019 року, з'явилася інформація, що "Перший канал" звинувачує ТВ-оператора Kartina TV в піратстві. На початку серпня тема отримала продовження, коли стало відомо, що за рішенням Мосміськсуду 33 сайта з пулу "Kartina TV" визнані піратськими за трансляції "Першого каналу" і інших телеканалів "Цифрового Телесімейства" Першого.

Відсутній SLAVASAM

• Ветеран
Новини телеканалів !
« Відповідь #2066 : 19:50:36, 16 Вересень 2019 »
В Україні з'явився новий дитячий канал [M] LEGO HD

Тб MEGOGO у співпраці зі всесвітньо відомим виробником дитячих конструкторів і ігрових матеріалів LEGO Group запустили в Україні новий телеканал [M] LEGO HD, програми якого орієнтовані на дитячу аудиторію. Про це кореспонденту Mediasat повідомили в прес-службі відеосервісу.

[M] LEGO HD крім України, також буде доступний передплатникам MEGOGO ще в 14 країн, включаючи ринки СНД, Балтії та Грузії. На MEGOGO канал [M] LEGO HD можна дивитися по підписці «ТВ і Кіно: Оптимальна», вартість якої на сьогодні становить 97 грн / міс.

Програмне наповнення [M] LEGO HD буде складатися з великої кількості контенту від легендарного виробника дитячого конструктора і іграшок. А саме: популярні мультсеріали - «Ніндзяго», «Супергерої DC», «Marvel: Нові Месники», «Marvel: Правоохоронці Галактики», «Парк Юрського періоду», «LEGO CITY», «LEGO friends» і багато іншого. В плейлист також увійшли спецвипуски LEGO і повнометражний фільм. Крім того контент каналу буде регулярно поповнюватися прем'єрами нових серій і шоу від студії LEGO.

«Контент LEGO - це захоплююче занурення в світ дитячих фантазій, своєрідне продовження взаємодії з іграшкою, з улюбленим персонажем. Адже кожному маленькому фанату конструктора LEGO для подальшої гри потрібно дізнатися нові історії і сценарії, щоб розширювати його всесвіт. Це не тільки розважає, а й розвиває дитину. До того ж, канал орієнтований і на дорослих, які захоплюються конструктором разом з дітьми », - коментує Іван Шестаков, директор зі стратегії та маркетингу MEGOGO.
Нагадаємо, в листопаді минулого року MEGOGO запустив власний музичний канал MEGOGO LIVE, присвячений українській альтернативній музиці.

Відсутній SLAVASAM

• Ветеран
Новини телеканалів !
« Відповідь #2067 : 19:29:40, 19 Вересень 2019 »
Канали «Україна», «НЛО TV» і «Індиго» почали роботу на Ланет.TV в HD-якості

Сервіс онлайн-телебачення Ланет.TV почав ретрансляцію HD-версій телеканалів «Україна», «НЛО TV» і «Індиго», які входять до холдингу «Медіа Група Україна».

Відтепер ці телеканали будуть доступні тільки в HD-якості всім користувачам сервісу Ланет.TV і абонентам Мережі Ланет, які вибрали платні ОТТ / IPTV-пакети: «/ PRIME», «/ BAZA», «/ CORE».

Перехід найбільших українських медіагруп на HD-мовлення відбувається в рамках зобов'язань, які вони взяли на себе перед провайдерами. Це робиться з метою диференціації якості послуг, які отримують користувачі платних сервісів.

Найближчим часом очікується запуск і інших телеканалів в HD-якості.

Відзначимо, вище згадані телеканали також здійснили міграцію на HD-мовлення в рамках супутникової платформи XtraTV.

Раніше також стало відомо, що 19 вересня оператор «Київстар» включить в усі пакетні пропозиції HD-версію національного телеканалу «1 + 1».

-
Ланет.TV - це сучасний український OTT-сервіс, який дозволяє легально дивитися телебачення онлайн як через браузер, так і через Android-додаток.
У сервісі зібрані майже всі українські і багато закордонних телеканалів, які транслюють фільми, розважальні, дитячі, спортивні, пізнавальні передачі і новини. Дивитися канали можна в будь-який час і в будь-якому місці за наявності доступу до Інтернету.
Kanaly «Ukrayina», «NLO TV» i «Indyho

Новини від "Стронг"

Автор kolobokРозділ Strong

Відповідей: 2
Переглядів: 3356
Остання відповідь 21:53:57, 25 Червень 2007
від Ігор Горбусь
Новини компанії "САТ СІСТЕМС"

Автор olegaРозділ Openbox

Відповідей: 30
Переглядів: 15532
Остання відповідь 06:42:53, 26 Листопад 2013