Автор Тема: Нові підробки Опенбоксів  (Прочитано 18466 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Нові підробки Опенбоксів
« : 17:16:49, 12 Березня 2007 »
Сьогодні бачив нові тюнера Geferson X-800!! практично копія 800 опенбокса, є  не величкі зміни
Ото кітайці матаються:cool:

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #1 : 22:08:22, 12 Березня 2007 »
Тема звичайно болюча і стара, але плюси таки в цих тюнерах є. Жалізо один в один - оригінали опенбоксів. Тому при виборі бюджетного тюнера, виходячи з фінансів клієнта, з більшим задоволенням поставлю джеферсон, чим глобо, або фергюсон.
П.С. Прохання тему не стирати, хочеться почути відгуки тих, хто користується ними довший час.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #2 : 04:54:30, 13 Березня 2007 »
Тема дійсно цікава і болюча..Напевно розкладається на багато складових як і технічних,так і морально -етичних..
З чисто технічних проблем звичайно на перше місце після самого факту появи таких тюнерів виступає їх якість виготовлення,комплектуючих і звичайно наявність сервіс центру по гарантійному ремонту ..Тому я б впершу чергу вияснив би самі ці моменти інакше просто ідея "таке саме але на пару баксів дешевше" може вилізти і вам і споживачу боком..Особисто я не хотів би як користувач опинитись в ролі,коли не мав багато грошей,та й ті корова язиком злизала..завжди неприємно,коли ви щось купуєте,а воно через деякий час ломається..глючить..
Тому мені видається завжди потрібно чітко пояснювати людям всі можливі ньюанси і лише їм в кінці кінців вирішувати чи купувати річ сумнівної якості чи доложити пару баксів на оригінал..
Я часом теж стаю перед вибором..от що порекомендувати наприклад сусідам,котрі підходять і кажуть-хочу таке саме як в тебе і недорого..в принципі-запросто можна щось знайти і недороге і сердите..але стає питання власне з якістю...не дай бог поламається і все..мав доброго сусіда-в результаті отримав ворога...
Це звичайно не продукти харчування-в реанімацію не попадеш від явної підробки..але часом дешевше виходить дорожче, як для покупця так і для продавця..просто важко оцінити в уо вартість доброго відношення один до одного..

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #3 : 07:03:14, 13 Березня 2007 »
Ми маємо ситуацію з аурумами , теж саме почалося з кітайськими Дрімбоксами!  А 20 даларів вас не спасе!

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #4 : 07:28:41, 13 Березня 2007 »
Воно в принципі лиш видається так на перший погляд,що ви купили дешевше і щось зекономили..на ділі виглядає зовсім не так..наприклад..щось у вас зламолось чи щось незрозуміле сталось..що ви робите?Викликаєте майстра чи фірму,чи колегу..хто ж приїде до вас безкоштовно в наш час,коли і нафта дорого коштує і ..навіть могорич колезі поставити вийде недешево...далі стає проблема з ремонтом..навіть відправити в якийсь сервіс центр-потребує відправка туди сюди грошей..наприклад тим же автолюксом..втрачається час на відправку і ремонт..з ремонту як звичай тюнер приходить подряпаним,пошарпаним..і чим частіше буде ламатись,тим частіше у вас буде свердлити думка мозок-треба було відразу купувати,щось краще і надійніше..
Звичайно добре,коли вам попадеться такий що не ламається і у вас все в порядку з напругою,і ви маєте якийсь захист типу стабілізатора хоча б напруги...але залізо -воно і є залізо..всяке буває...особливо в тому випадку,коли воно дешеве..

Відсутній olega

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 176
  • Рейтинг: +50/-0
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #5 : 08:58:40, 13 Березня 2007 »
Цитата: Denja;1470
Тема звичайно болюча і стара, але плюси таки в цих тюнерах є. Жалізо один в один - оригінали опенбоксів. Тому при виборі бюджетного тюнера, виходячи з фінансів клієнта, з більшим задоволенням поставлю джеферсон, чим глобо, або фергюсон.
П.С. Прохання тему не стирати, хочеться почути відгуки тих, хто користується ними довший час.

Звичайно джеферсон краще поставити,а ще краще OpenBox X820,їх здаеться ще не підробили,Глобо це дешевий варіант,але як говорять в народі зекономиш 10$ втратиш 20$.Я своїм Х800 задоволений на всі 200%,але звичайно обідно за опенбокс.

Відсутній sawa81

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Рейтинг: +12/-0
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #6 : 13:20:53, 13 Березня 2007 »
користувався, таким тюнером десь 5 днів, для тесту, пробував різні софти 4,95-4,99 працює досить стабільно, продав більше 100 шт. і тільки одного вернули ( поки :) ), досить непоганий результат, це щодо чисто технічних проблем, а щодо морально -етичних це вже зовсім інша мова.
P.S. тюнери які я продавав , без напису  Geferson а просто X-800, але суть тасама.
db 500s

Відсутній oleger

  • VIP
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 659
  • Рейтинг: +58/-0
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #7 : 13:35:05, 13 Березня 2007 »
ніхто точної гарантії не дасть на роботу тюнера
можно купити оригінал -і він поламається на другий день ,в той час як підробка працюватиме...
потрібно самому вибирати -купити офіційну продукцію з гарантією ,але трохи дорожче  ,або ж дешевшу підробку без гарантії...

я вибрав 1 варіант - і як результат -в мене вже 3й рік стоїть опен 300
за весь час не було жодних проблем
Куплю пускорегулюючу апаратуру б\у,контакти, реле і все цього типу
                        

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #8 : 15:04:56, 13 Березня 2007 »
sawa81 Скільки часу пройшло як у вас появилися ці тюнера?? А опенбокс
дуже давно на ринку і зарекомендував себе як  пристойний виробник! А ці всі підробки це діло часу! ми не такі багаті щоб платити двічі!!!

Відсутній alex1972

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 263
  • Рейтинг: +63/-1
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #9 : 16:00:15, 13 Березня 2007 »
Я зрозумів що sawa81 п"ять днів як почав користуватися і продавати ці тюнера і вже один повернули, хіба це "непоганий результат". Я знаю чоловік 50, які за останні півроку купили оригінальні Openbox X-8x0, ще в жодного проблем не було-оце результат.
Кам"янець-Подільський, Openbox X-800, X-730 CIPVR

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #10 : 21:29:47, 13 Березня 2007 »
До речі про оригінали. Останнім часом частіше почали попадатись браковані апарати. Директор навіть сварився з Запоріжжям по тому поводу - не хоче попадати на пересилку. Так шо робіть висновки.
П.С. Не антиреклама - факт.

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #11 : 21:53:20, 13 Березня 2007 »
В оригинальних тюнерах бувають проблеми! но масові клони всіх достануть! тут можна хоч комусь придяви кінуть! а з клонами кому придяви кідать, іхать кітайців шукать , їх дуже багато кожен підвал не перевіриш

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #12 : 21:55:54, 13 Березня 2007 »
Хай глобо підробляють!!!!

Відсутній olega

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 176
  • Рейтинг: +50/-0
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #13 : 06:09:29, 14 Березня 2007 »
Цитата: Astronomy;1582
Хай глобо підробляють!!!!


А їх ітак підробляють:D

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #14 : 06:54:29, 14 Березня 2007 »
olega!!!Там не ма що підроблять:) Їх просто штампують

 

Нові тюнера,Golden Media Uni-Box 9060,Golden Media Uni-Box 9080 CRCI HD PVR Comb

Автор fox-tarasРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 28
Переглядів: 10274
Остання відповідь 19:26:03, 27 Вересня 2013
від Razvedka
Нові моделі FERGUSON AF-6600 CK, AF-6600 2CK

Автор stepan_kvРозділ AF-3100 CK, AF-6600 CK, AF-6600 2CK

Відповідей: 7
Переглядів: 3733
Остання відповідь 12:48:08, 16 Червня 2008
від Astronomy
Продам нові конденсатори 1000мкф/10В комп'ютерні.

Автор Igor1031Розділ Куплю - Продам

Відповідей: 4
Переглядів: 1906
Остання відповідь 14:02:03, 06 Лютого 2018
від Igor1031
куплю наступний ряд тюнерів(нові)

Автор ОстапРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 2
Переглядів: 2604
Остання відповідь 06:52:03, 29 Листопада 2011
від Остап
Продам нові японські електролітичні конденсатори.

Автор savsavРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 1
Переглядів: 2792
Остання відповідь 15:13:08, 30 Липня 2014
від savsav