Автор Тема: Нові підробки Опенбоксів  (Прочитано 18471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #30 : 19:59:42, 28 Квітня 2007 »
Цитата: IVP;5506
Хотів запитатися де батьківщина Openbox-ів ???

Корея.....
Apple TV4

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #31 : 20:27:51, 28 Квітня 2007 »
Цитата: Ігор Горбусь;5512
Корея , ти що незнав .


Перепрошую , непобачив що вже відповіли скоріше .
А якщо Запоріжці дійсно забють болт на Опени то буде ще хоть звідки качати проги до них , я оригіналів трошка наставив і кожнього запевняв що це єдиний ліцензійний тюнер в Україні і програмне забезпечення у нас до них буде без проблем .
І самі розумієти прості люди їх не брали в основному !
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #32 : 22:02:22, 28 Квітня 2007 »
Цитата: sat-pl;5493
в джеферсоні кращий пульт ніж в орегінальному опенбоксі.

Цікаво, звідки ти це взяв..?
Цитата: sat-pl;5503
мій орегінальний так глючить страшно кнопки по 3 рази треба натискати (проблема не в батарейках.) .. а в підробному таких проблем нема

Джеферсони, чи тьюнера взагалі без назви появились відносно недавно, а нові пульти роблять добре  і в Опенів, проблема вирішується акуратною розборкою пульта та протиранням спиртом грязюки.., якщо це не помагає - потрібно поміняти струмопровідну гуму, з якої зроблені кнопки...можна зробити і простіше - наклеїти на контактні площадки резини маленькі кружальця алюмінієвої фольги, наприклад, від шоколаду...
Взагалі-то пульти в Опенах мені ніколи не подобались - проходить рік-півтора і обов"язково потрібно розбирати, на відміну, скажем, від Самсунгів...
До речі в тьюнерах без назви кнопки на пульті потрібно натискати сильніше - там стоїть більш жорстка гума.
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #33 : 01:05:40, 29 Квітня 2007 »
Цитата: tosat;5527
Цікаво, звідки ти це взяв..?

Джеферсони, чи тьюнера взагалі без назви появились відносно недавно, а нові пульти роблять добре  і в Опенів, проблема вирішується акуратною розборкою пульта та протиранням спиртом грязюки.., якщо це не помагає - потрібно поміняти струмопровідну гуму, з якої зроблені кнопки...можна зробити і простіше - наклеїти на контактні площадки резини маленькі кружальця алюмінієвої фольги, наприклад, від шоколаду...
Взагалі-то пульти в Опенах мені ніколи не подобались - проходить рік-півтора і обов"язково потрібно розбирати, на відміну, скажем, від Самсунгів...
До речі в тьюнерах без назви кнопки на пульті потрібно натискати сильніше - там стоїть більш жорстка гума.

сьогоді все попробую.....
Apple TV4

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #34 : 05:53:28, 29 Квітня 2007 »
Цитата: tosat;5527
наклеїти на контактні площадки резини маленькі кружальця алюмінієвої фольги, наприклад, від шоколаду...

Толян , в івано-Франківську в Гріші ( магазин Ел-Тех ) є спеціальні такі круглі контактні резинки для пультів . Наклеюєш їх зверху на контактну площадку кнопок пульта і проблеми нема .
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #35 : 08:41:24, 29 Квітня 2007 »
Із практики-наклеювати резину чи фольгу треба тільки сіліконом-від іншого довго не тримається.Фольгу краще брати від сигарет з паперовою підложкою-тримається краще.
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

Відсутній oleger

  • VIP
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 659
  • Рейтинг: +58/-0
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #36 : 08:51:18, 29 Квітня 2007 »
чесно скажу :
не знаю де ви знайшли проблему з пультами (можливо опиту мало)
але вже 2.5 року користуюсь опеном і проблем з пультом небуло :)
Куплю пускорегулюючу апаратуру б\у,контакти, реле і все цього типу
                        

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #37 : 08:59:51, 29 Квітня 2007 »
я теж вперше чую про таку проблему.....................чув пес погриз,чув дитина в смітник викинула пульт..чув кофе розлили на пульт......

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #38 : 09:02:29, 29 Квітня 2007 »
а от мені сьогодні оригінал 820тий дим пустив коли я його з мотором погонив,я вже думав що шось з кабелем чи мотором,але перекрутив кабель на дрім і все дальше їздить а опен потух.Прийдеться в середу до Львова таскати
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #39 : 09:04:24, 29 Квітня 2007 »
Цитата: ioan;5549
а от мені сьогодні оригінал 820тий дим пустив коли я його з мотором погонив,я вже думав що шось з кабелем чи мотором,але перекрутив кабель на дрім і все дальше їздить а опен потух.Прийдеться в середу до Львова таскати


Ти в Львові де брав ? На Менсі чи на базарі ?
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #40 : 09:10:00, 29 Квітня 2007 »
Був в мене подібний випадок в житті...задимів,засмердів тюнер...розібрав..а там тарган як бик повис на елементах БЖ,...а буває і дрібні гризуни ..

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #41 : 09:12:17, 29 Квітня 2007 »
А тепер по темі-чи ніхто не замічав у неорігінальних опенбоксах гул по звуку. Особливо замітно на малій гучності чи в паузах між розмовами чи піснями.Схемотехнічно бл.живлення відрізняється відсутністю КРЕНки(стабілізатора) по 12 В в Бл Живлення.Вставити її не можливо бо нема запасу напруги з ТПІ . Пробував підставити фільтруючий конденсатор по 12 В на 2200мкф і навіть 4700мкф-результату нема.До речі мікросх.-підсил.звук. частоті живиться саме цією напр.Материнка відрізняється мікросхемою,що стоїть біля МС-підсилювача звуку,ну і звісно ж децимальним номером.Більше суттєвої різниі я не помітив,окрім коліру Електр.конденс.-в орігіналу вони голубі,в інших-чорні,але це не суттєво.
Хоть хто небудь зміг побороти цей гул чи ні???
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #42 : 09:12:58, 29 Квітня 2007 »
Цитата: Ігор Горбусь;5550
Ти в Львові де брав ? На Менсі чи на базарі ?

беру на ринку  в старого провіреного колеги,проблем з обміном ніколи небуло(буваю і на менсі но ціни мені там зараз неподобаються)
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #43 : 09:16:20, 29 Квітня 2007 »
Цитата: NAZAR;5552
А тепер по темі-чи ніхто не замічав у неорігінальних опенбоксах гул по звуку. Особливо замітно на малій гучності чи в паузах між розмовами чи піснями.Схемотехнічно бл.живлення відрізняється відсутністю КРЕНки(стабілізатора) по 12 В в Бл Живлення.Вставити її не можливо бо нема запасу напруги з ТПІ . Пробував підставити фільтруючий конденсатор по 12 В на 2200мкф і навіть 4700мкф-результату нема.До речі мікросх.-підсил.звук. частоті живиться саме цією напр.Материнка відрізняється мікросхемою,що стоїть біля МС-підсилювача звуку,ну і звісно ж децимальним номером.Більше суттєвої різниі я не помітив,окрім коліру Електр.конденс.-в орігіналу вони голубі,в інших-чорні,але це не суттєво.
Хоть хто небудь зміг побороти цей гул чи ні???
 
Позбувся гулу простим способом ,купив скарт за 10 у.о ,такий же результат показує і шнур який йшов колись в комплекті з цифрою +
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Нові підробки Опенбоксів
« Відповідь #44 : 09:18:02, 29 Квітня 2007 »
Цитата: ioan;5553
беру на ринку  в старого провіреного колеги,проблем з обміном ніколи небуло(буваю і на менсі но ціни мені там зараз неподобаються)

Я був на Менсі позавчора , проїздом , взяв три антени Харківські в комплекті , хотів Мабо , а у них їх зараз нема .
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

 

Нові тюнера,Golden Media Uni-Box 9060,Golden Media Uni-Box 9080 CRCI HD PVR Comb

Автор fox-tarasРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 28
Переглядів: 10283
Остання відповідь 19:26:03, 27 Вересня 2013
від Razvedka
Нові моделі FERGUSON AF-6600 CK, AF-6600 2CK

Автор stepan_kvРозділ AF-3100 CK, AF-6600 CK, AF-6600 2CK

Відповідей: 7
Переглядів: 3735
Остання відповідь 12:48:08, 16 Червня 2008
від Astronomy
Продам нові конденсатори 1000мкф/10В комп'ютерні.

Автор Igor1031Розділ Куплю - Продам

Відповідей: 4
Переглядів: 1906
Остання відповідь 14:02:03, 06 Лютого 2018
від Igor1031
куплю наступний ряд тюнерів(нові)

Автор ОстапРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 2
Переглядів: 2604
Остання відповідь 06:52:03, 29 Листопада 2011
від Остап
Продам нові японські електролітичні конденсатори.

Автор savsavРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 1
Переглядів: 2792
Остання відповідь 15:13:08, 30 Липня 2014
від savsav