Автор Тема: FAQ по установці супермаунта  (Прочитано 14687 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gosha

  • Гість
FAQ по установці супермаунта
« : 00:19:07, 09 Березня 2007 »
Тут я постараюсь розповісти як я установлюю тарілку з супермаунтом , можливо це комусь стане в пригоді.
Перш за все я хочу сказати,  що я використовую якісні кабеля виробників TRILOGY , FinMark і SIRIES 690. Це на мою думку суттєво, бо кабель для системи  з мотопідвісом має бути максимально якісним, тому що виконує набагато більше функцій проходження різноманітних сигналів і команд , і для того ,щоб вони не погубилися в неякісних кабелях , використовую якісні. крім того з свого досвіду скажу,що довжина кабеля між тюнером і мотором має не перевищувати 30-35 метрів, для якісної роботи цілої системи. Хоча відомі випадки в деяких моїх колег, коли довжина кабеля була і більшою , мені наразі це не вдавалось, досягти стабільної роботи моторизованої системи при довжинах понад 35 метрів.
Мотопідвіс я використовую компаніі Motek , якій на наш ринок потрапляє під торговими марками Strong i Digipower , модель SRT DM2100.
На супермаунті вказано. що максимальний діаметр тарілки має не перевищувати 1.2 метра. В звязку з тим ,що в нашій місцевості подекуди бувають урагани , я стараюсь використовувати тарілки таких марок і діаметрів: TRIAX 0.88см  i Strong 0.95см , деколи при дифіциті цих марок використовув Харків 0.90 см (не путати з 0.85 !!! ) . Для Тернопільської області цих розмірів цілком достатньо,щоб переглядати в ясну і помірно-похмуру погоду канли від 90*Е Ямал до 30*W Гіспасат. При надто похмурій погоді  супутники від 60 *Е до 90*Е втрачають сигнали, але це буває рідко. Тому я рахую, що краще поставити 0.95 ,чим 1.20 , нехай краще чуть менше буде запасу по рівню сигнала, зато надійніше система буде працювати при вітрах і ураганах , і установщику буде легше спати.
Кронштейни використовую зварні, мій товариш і помічник виготовляє на мою думку найкращі кронштейни, за всі які я бачив за всю свою практику, перед покраскою обробляє їх грунтовкою і антикором ,і фарбує.
Імпортні кронштейни тіпу *файка* , *Італійськи* -  де приміняється нікєлєве покриття взагалі не використовую, по причині того, що вони не є надійні на мою думку по багатьох параметрах не годяться взагалі називатися кронштейнами на супутникову антену. Крім нікельованого блиску в них я нічого доброго не бачу.
Ось до вибору конвертора, то тут так само не легко підібрати якісний . В наш час конвертори із дешевих марок рідко бувають якісними. На даний момент я використовую в основному конвертори STRONG SRT L915 , я не кажу, що це найкращий варіант, але це непоганий варіант із недорогих. Також я пробував ковертори і моноблоки марки INVERTO, також по різному ...буває ,що сигнал з ними аж зашкалює,а буває що і навпаки, на високих частотах нестабільність. Кажуть що непогані конвертори МТІ ,..але до моїх рук вони ще не потрапляли.тому нічого про них сказати не можу. Із PAUXIS нинішніх -все барахло,...от хіба ,що ті PAUXIS ,які в моїх клієнтів стояли на три головки ,а я зараз переробляю ті системи на моторки...там ті PAUXIS якісь досить непогані ,із старих партій.
На початку, коли починаю збирати антену , я звертаю увагу на позначки на мотопідвісі. За допомогою програмки Google Earth  http://earth.google.com/  (до речі досить пізнавальна програмка!) визначаємо координати місцевості, і по табличці, яка є в комплекті мотопідвісу визначаємо кут підйому - Елевацію , для Тернополя він складає 41* по позначці мотопідвіса. Виставляю 41* і практично вже затискаю цей кут, його я рухати буду тільки в самому крайньому випадку.
Далі встановлюю кронштейн на стіну, візуально оцінюємо простір, -антена має обертатись на 120* в повному развороті, оцінюємо стіну на яку будемо кріпити кронштейн, чим його закріпити, -дюбелями.анкерними болтами, чи можливо стіна тонка,в одну цеглу на ребро,тоді шпильками наскрізь, тобто кріплення має бути надійне. Я засверлюю напочатку один отвір, а далі прикинув васервагою строгу вертикаль решта два отвори.
практично ,як на мене,то кронштейн має бути встановленний максимум ідеально вертикально, хоча любі його нахили легко компенсуються підстройкою всієї системи, ...для початківців краще пока шо з цим не експерементувати. Припустим якшо ліво-право виставлено рівно, а нахил є вперед,то достатньо кут елеваціі скорегувати назад,і нічого в системі не порушиться ,і  буде теж працювати чітко, так само і з решта *кривими * кутами. Але для цього потрібна практика.
хто цим захопиться ,то може прочитати у відомої людини , яка практично мотпідвіску розібрала на *молекули* ...знає її як свої 5 пальців,...може встановити її хоч на горизонтальних балконних перилах. це є відомий альяно.
Ось його форум http://www.forum.alyno.ru/phpBB2/viewforum.php?f=1&sid=4416b5338eb9a651c2223966bda6cb6f
Для тих , хто без всяких вибадів просто бажає навчитись встановлювати моторку продовжую далі.
Встановлюємо зібрану антену з мотопідвісом на закріплений кронштейн.
Підключаю кабель від мотопідвіса в тюнер . Веду візуальний контроль по телевізору ,розташованому поруч. Можна налаштовувати мотопідвіс по різних тюнерах, але як на мене , то мені найзручніше це робити з тюнером, з яким я вже давно, це Strong 6155. Як для мене, то він має зручну для налаштування шкалу , і вже по його шкалі я напам*ять знаю які рівні сигналів бувають і мають бути на всіх супутниках на орбіті , при різних погодніх умовах , що є дуже важливо для того ,щоб оцінити де добрий рівень, а де слабший, чим завжди.
         По карті визначаю , який супутник для конкретної місцевості буде напрямком на південь. В Тернополі це є супутник 26.0°E Badr . Але я привик налаштовувати орбіту з супутника Астра 19,2*Е, тому  на мотопідвісці я притискаю кнопку ручного керування мотором і відхиляю його на 7* на захід , - цим маневром я підготовлюю антену для налаштування супутнику Астра 19*Е . Далі включив на тюнері супутник Астра 19,2*Е  спостерігаю за рівнем сигнала, і обидвома руками легенько!!!  рухаю антену разом з мотопідвісом на кронштейні , на захід - на схід , -намагаючись спіймати Астру 19,2*Е. Знайшовши  її, я в тюнері зафіксовую позицію супутника Астра 19,2*Е, і на мотопідвісі підфіксовую (не намертво!!! бо ще прийдеться корегувати) гайки, які притискають скоби мотопідвіса до кронштейна.
 Далі за допомогою пульта я  даю на мотор команди рухатись на захід , вручну, по декілька імпульсів ....до того моменту доки не зловиться супутник 13.0°E   Hot Bird . Також його зафіксовую...Далі Sirius...і так аж до Hispasat 30.0°W. Якщо на якомусь єтапі не виходить зловити наступний супутник, то вертаюсь до останньої збереженої позиціі і нахиляючи легенько тарілку спостерігаю за рівнем сигнала, для себе відмічаю, коли рівень зростає, -коли тарілку нахиляю до землі,,..чи навпаки вверх.
Тоді з пульта тюнера даю команду -ідти на  Астру 19,2*Е, яка в мене вже запам*ятована.
Далі перевіряю східну сторону по супутникам 26.0°E Badr, 42.0°E   Türksat , 53.0°E   Express AM22 і т.д....
Розглянемо деякі приклади ,як підстроїти крайні супутники.
1) Припустим на заході крайній супутник ,який ловиться 15.0°W   Telstar 12,..наступний не виходить зловити. При нахилі тарілки вниз сигнал росте.
А на сході крайній злапаний супутник 53.0°E Express AM22,..і при нахилі тарілки вниз сигнал падає. що робити?
Для того ,щоб вирівняти орбіту нам потрібно всю антену ,разом з мотопідвісом повернути на схід, на кронштейні, але небагато, для початку на 1, максимум 2 мм!!! і знов піджати гайки,..далі перевірити знову, чи спостерігається покращення,чи погіршення рівнів сигналу на крайні супутниках.
якщо ситуація така, що навпаки 15.0°W Telstar  - хоче вверх, а 53.0°E Express AM22 вниз, - тоді відповідно повертаємо всю систему на захід.
Але! Запам*ятайте,якщо Ви повернули на Захід всю антену, то всі попередьо збережені позиціі змістились на один-три крока(імпульса) так само на захід. і для цього треба всі збережені супутники знов підкоректувати.
2) Коли і західні ,і східні супутники при нахили антени вверх ,чи вниз одночасно збільшується рівень сигналу, то потрібно опустити ,чи підняти саму тарілку на хоботі мотопідвіки (деклінація) .
3) Бувають випадки коли не вдається при куті 41* Елеваціі спіймати супутник Астру 19,2*Е .Це означає,що кута декллінаціі замало, це дуже замітно на тарілках 0,85 Харків. В таких випадках приходиться підпилювати на хомуті самої тарілки проріз, яка регулює під*йом тарілки, пропилювати надфілем, так ,щоб тарілка могла ще нижче опуститись, приблизно 5-7мм, -це з моєї практики.
Якщо це не робити , а опустити тарілку самим супермаунтом, кутом Елеваціі, то ми будем наблюдати криву орбіту, верх її - буде мати занижений рівень сигналу, бо хотітеме тарілка вниз, а края з обох боків хотітимуть вверх одночасно.
Це є перша ознака того ,що неправильно виставлений кут Елеваціі на мотопідвісі. Тому я і наголошував спочатку, що Елевацію виставляємо при вертикально виставленому кронштейні раз і на все, більш її не чіпаємо, ні при яких умовах.
Таким шляхом настроюємо всю орбіту від Ямала до Гиспасата.
Для того,щоб знати на яких супутниках є активні діючи частоти, щоб всліпу не настроювати припустимо частоту на Астрі .чи Сіріусі таку,яка вже недіє...-потрібно напочатку приготувати собі списки доступних частот , або зберігти їх в тюнері. Для своєї зручності я в своїй моделі тюнера вставляю завжди тільки свіжі частоти, реально існуючи, а мертві - видаляю. щоб і самому не плутатись і решта установщикам було зручно користуватись. Мої файли з списками каналів для тюнера Strong 6155 можна зустріти на аплоїді, про це ведеться в другій темі. В крайньому випадку, для новачка щоб не рискати по Лінгсату в пошуках активних частот і теріторій їх росповсюдження, якщо в кого є бажання, то не обов*язково купувати такий самий тюнер як в мене, лише з аплоїда скачати мої списки каналів з частотами на основні супутники , які можна з нашої теріторії зловити ,- списки на 30 основних супутників. Дуже зручно там в списках розташовано, практично щоденно я це переглядаю, редагую і раз в тиждень викладаю нові файли.
Далі буде.........................

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #1 : 12:19:12, 14 Березня 2007 »
Так для роздумів і інформації..сьогодні просто тупо поміняв конвертор на своїй антені -замість Глобо 0,2дб просто вчепив МТІ АР8-Т2NCR 0,2дб..тупо бо нема доступу детальніше підстроїти-в важкодоступному місці антена..результат звичайно вражаючий..рівень сигналу піднявся понад 20 відсотків..причому на низькошвидкістних каналах взагалі суттєвий приріст..

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #2 : 13:24:51, 14 Березня 2007 »
Конвертери  МТІ ще як пробував за старих часів, бо зараз вони десь щезли, давали більший рівень сигналу, крім того не знаю як зараз, підробок я не бачив...
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній olega

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 176
  • Рейтинг: +50/-0
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #3 : 13:28:10, 14 Березня 2007 »
Ось завалялася ще така інструкція

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
ще одна інструкція http://www.sat-expert.com/forums/showthread.php?t=1386
« Відповідь #4 : 08:32:01, 15 Березня 2007 »
Для початку трішки теорії (для розуміння  процесу:). Телевізійні супутники, як правило, виводяться на геостаціонарну орбіту (яка розміщується  строго над екватором Землі) і летять по ній зі швидкістю рівній кутовій швидкості обертання  земли, тобто. відносно любоі точки, що знаходиться  на поверхні Землі супутники знаходяться в нерухомому стані, кожний в своїй  орбитальній позиції.
   
 При налаштуванні полярного підвісу потрібно вирішити   задачу,так як наша антена повинна рухатись строго по геостаціонарній орбиті

Встановленняа кронштейну.
  Кронштейн, на якому планується встанавити рухому систему, повинен бути виставлений СТРОГО ВЕТИКАЛЬНО! Якщо буде хоч невелике відхилення від вертикалі  то про точну настройку на орбіту можна і не мріяти. Тому використовуєм рівень  і виставляємо вертикаль, як можна точніше у всіх площинах.

Декілька слів про вибір місцезнаходження нашої системи , враховуючи, що ми знаходимось в Північній півкулі Землі. Антена в положені мотору "на нулі" повинна бути направлена  СТРОГО НА ПІВДЕНЬ!, в нашій місцевості це 30°27'East. Вліво на Схід (East) на 75° і вправо на Захід (West) також на 75° нічого не повинно перекривати сигнал з орбити. Мало того супутники "що висять" на краях орбити знаходяться дуже низько над горизонтом, наприклад Yamal 201 90°East чи Hispasat 30°West, при наведенні на ці супутники антена дивиться практично вздовж поверхні Землі, це також потрібно враховувати  выбираючи месце для встановлення.



Двигун.
 В основі нашої системи буде використовуватись DiSEqC двигун виробництва Strong.


Дзеркало.
 до вибранного нами двигуна , згідно інструкції , можна прикрутити  антену діаметром до 120 сантиметрів.


Ітак, Кронштейн встановленний, все необхідне обладнання закуплено, будемо приступати  до встановлення. Для початку збираємо двигун згідно інструкції .. Потім до хоботу двигуна прикручуємо кріплення дзеркала антени, тут є пару моментів, на які потрібно звернути особливу увагу . Двигун повинен стояти  на нульовій відмітці азимутальної шкали. На хоботі є лінія відливки, яка співпадаєзс його осьовою лінією. Кріплення антени необхідно прикрутити до хоботу, орієнтуючись на цю лінію рівно по центру.



В результаті у нас повинна получитися наступна конструкція:



как видно з фотографії (вид знизу) початкова орієнтація системи строго співпадає з напраямом довготи місця встановлення і в нашому випадку направлена на 30°27'East.



Слідуючий крок встановлення кута елевації: він розраховується по формулі : КУТ ЕЛЕВАЦІЇ = 90°- 46,3°(широта) тобто. 43,7° 
Цей кут можна також подивитись в таблиці, яка є в інструкціі по настройці двигуна.
Там же є значення кута деклинації, але його ми все рівно будемо подбирати при налагодженні. 
Все, попередні налаштування виконані:
- кронштейн закрепленни "намертво" і труба кріплення строго вертикальна;
- мотор стоїть на нульовій відмітці по азимутальній шкалі, закріпленний на кронштейні і Елевація виставлена на кут 43,7°;
- на хоботі двигуна закріплено дзеркало і по відвісу виставлено строго вертикально;
- вся конструкція зорієнтована строго на ПІВДЕНЬ (30°27'East).



тепер можно приступати до налаштування!
Підєднуємо конвертор до двигуна,двигун до тюнера, тюнер до телевізора і тлише потім вмикаєм все в 220в. Спочатку налаштовуємо верхню точку орбіти,як ви напевно вже здогадались, вона співпадає з направленням на ПІВДЕНЬ. Ідеально для цього подходить супутник Arabsat 2B, який висить на 30.5°E.


Ми вибирали компоненти системи з умовою підтримки USALS, ось вона нам і допоможе.
Натискаємо на пульті тюнера кнопку "MENU" -> "УСТАНОВКА" -> "НАСТРОЙКА ДВИГАТЕЛЯ" і, перебираючи в верхній частині супутники  нижче, вибираемо USALS в якості програми управління нашим двигуном. Посля того, як всі супутники прив"язані д USALS, вводимо координати місцевості, котрі можна знайти в інтернеті,  Координати Одеси, а точніше Інтституту Телебачення, розміщенного на вулиці Мечнікова - 46°27' Північної широти і 30°43' Східної довготи.



Слідуючий крок встановлення кута елевації: він розраховується по формулі : КУТ ЕЛЕВАЦІЇ = 90°- 46,3°(широта) тобто. 43,7° 
Цей кут можна також подивитись в таблиці, яка є в інструкціі по настройці двигуна.
Там же є значення кута деклинації, але його ми все рівно будемо подбирати при налагодженні. 
Все, попередні налаштування виконані:
- кронштейн закрепленни "намертво" і труба кріплення строго вертикальна;
- мотор стоїть на нульовій відмітці по азимутальній шкалі, закріпленний на кронштейні і Елевація виставлена на кут 43,7°;
- на хоботі двигуна закріплено дзеркало і по відвісу виставлено строго вертикально;
- вся конструкція зорієнтована строго на ПІВДЕНЬ (30°27'East).



Далі. знаходимо супутник вибравши спочатку найсильніший транспондер,а потім підстроївши по максимуму(як описувалось вище),а потім найслабщий..далі вибираємо якісь крайні супутники,наприклад Yamal 201 90°E и Hispasat 1С 30°W. І стараємось попасти на них,не збивши центрального супутника..
Котроль можна вести по шкалі самого тюнера.
 


P.S.
Для тих в кого не вийшло..


Як видно з приведенних нижче малюнків помилитись можна в двох площинах . Невірно виставити напрям на ПІВДЕНЬ і невірно виставити кут місця ..



Іще варіанти :


Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #5 : 10:28:20, 15 Березня 2007 »
Цитата: vic;1722
Якщо буде хоч невелике відхилення від вертикалі то про точну настройку на орбіту можна і не мріяти




http://www.alyno.ru/old-forum/viewtopic.php?p=27894#27894
The things you own they end up own you

Gosha

  • Гість
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #6 : 22:02:42, 06 Квітня 2007 »
ось тут я виклав декілька фото вчорашньої своєї установки....
 з мотопідвіом...комусь можливо цікаво буде::
Антена TRIAX 0.88 + супермаунт STRONG SRT DM2100 + моноблок  INVERTO + Dreambox 500 + шарінг НТВ.


1. Будівля, на який змонтовано антену :


2. Криша...де змонтовано антену


3. на вигляд конструкція не надійна,..але...


...все передбачено


4. Все зібрано по стандартній схемі, ...нічого дивного ,але новачкам можливо стане цікаво






5. Це не реклама Триакса,.. -хоча й справді якість у цих тарілок відмінна!



Відсутній magister_of_es

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +10/-0
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #7 : 17:21:26, 14 Квітня 2007 »
Питання  № 1 Чи можна тут, взагалі,  ставити запитання ?
Якщо да, тоді поїхали ...
Я визначив координати своєї місцевості.
Вони становлять : 48 северной і 34 восточной, але це координати мого міста Дніпродзержинска. Я не вказую точних координат, враховуючи хвилини, бо я їх не можу зараз визначити, і чи потрібні такі точні координати ?

Питання №2 Все ж таки я не зрозумів, як визначити точний Юг ? Я буду цілитись на супутник 36 гр., а чи потрібно вручну ще добавляти  чи віднімати 2 градус?  (бо в  мене ж 34 восточной)

Питання №3
Так  як визначити вірно "угол наклона хобота "
  Якщо визначити по таблиці елевацію, вона становить 90-48=42 тут все зрозуміло. А  виставлене значення восточной 34-7.1=26.9 і воно не співпадає з табличним 22. Що тут робити, який ставити "угол наклона хобота"

Відсутній magister_of_es

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +10/-0
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #8 : 17:38:43, 14 Квітня 2007 »
Цитата: magister_of_es;4336
Питання  № 1 Чи можна тут, взагалі,  ставити запитання ?
Якщо да, тоді поїхали ...
Я визначив координати своєї місцевості.
Вони становлять : 48 северной і 34 восточной, але це координати мого міста Дніпродзержинска. Я не вказую точних координат, враховуючи хвилини, бо я їх не можу зараз визначити, і чи потрібні такі точні координати ?

Питання №2 Все ж таки я не зрозумів, як визначити точний Юг ? Я буду цілитись на супутник 36 гр., а чи потрібно вручну ще добавляти  чи віднімати 2 градус?  (бо в  мене ж 34 восточной)

Питання №3
Так  як визначити вірно "угол наклона хобота "
  Якщо визначити по таблиці елевацію, вона становить 90-48=42 тут все зрозуміло. А  виставлене значення восточной 34-7.1=26.9 і воно не співпадає з табличним 22. Що тут робити, який ставити "угол наклона хобота"


Ось наприклад, я цілюсь на E-Bird 33гр., повинен відхилиись на 5гр - це буде точний Юг, а якщо на Eutelsat 36, то відхиляюсь на 1.7гр, це теж буде точний Юг ?

Відсутній magister_of_es

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +10/-0
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #9 : 17:40:34, 14 Квітня 2007 »
Цитата: magister_of_es;4337
Ось наприклад, я цілюсь на E-Bird 33гр., повинен відхилиись на 5гр - це буде точний Юг, а якщо на Eutelsat 36, то відхиляюсь на 1.7гр, це теж буде точний Юг ?

взято дані з http://www.alyno.ru/old-forum/viewtopic.php?t=273&start=0:D

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #10 : 05:25:00, 15 Квітня 2007 »
Цитата: magister_of_es;4336
Питання  № 1 Чи можна тут, взагалі,  ставити запитання ?
Якщо да, тоді поїхали ...
Я визначив координати своєї місцевості.
Вони становлять : 48 северной і 34 восточной, але це координати мого міста Дніпродзержинска. Я не вказую точних координат, враховуючи хвилини, бо я їх не можу зараз визначити, і чи потрібні такі точні координати ?

Питання №2 Все ж таки я не зрозумів, як визначити точний Юг ? Я буду цілитись на супутник 36 гр., а чи потрібно вручну ще добавляти  чи віднімати 2 градус?  (бо в  мене ж 34 восточной)

Питання №3
Так  як визначити вірно "угол наклона хобота "
  Якщо визначити по таблиці елевацію, вона становить 90-48=42 тут все зрозуміло. А  виставлене значення восточной 34-7.1=26.9 і воно не співпадає з табличним 22. Що тут робити, який ставити "угол наклона хобота"


1. я завжди визначаю точні координати за допомогою карти автошляхів і нічого в цьому складного нема, бо вони мені знадобляться при використанні юзалс
якщо ви юзалс не будете юзати, то вважаю що супер точність не важлива, бо по шкалі мотопідвіса виставити десяті градуси неможливо

2. для вас "точний юг" це ваші координаті по довготі, тобто 34е...зайдіть на лінгсат і подивіться, чи є в цій орбітальній позиціі якийсь супутник і чи світить він на вас
якщо нема, то вам потрібно починати настройку з 36е, чи будь-якого найближчого супутника, попередньо повернувши мотопідвіс на декілька градусів, які є різницею між вашими координатами та координатами супутника, з якого ви хочете почати налаштування

3. "угол наклона хобота ", або елевація визначається як 90 мінус координати по широті - крапка!

з одної сторони мотопідвіса шкала елевації, з іншої широти
я наприклад виставляю нахил хобота по широті - от і все
в вашому випадку треба виставити 48

пі.сі. раджу уважніше читати інструкцію від альяно - там все дуже доходчіво написано....просто треба заодно і думати, щоби зрозуміти сутність налаштування - так вам буде в майбутньому дуже просто ;)
The things you own they end up own you

Відсутній magister_of_es

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +10/-0
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #11 : 04:59:19, 23 Квітня 2007 »
А чи э в когось таблиця сильних сигналів по супутникам від 4гр до 90гр. Хочу настроїти, але не маю точних відомостей.

Gosha

  • Гість
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #12 : 07:34:01, 23 Квітня 2007 »
Цитата: magister_of_es;5048
А чи э в когось таблиця сильних сигналів по супутникам від 4гр до 90гр. Хочу настроїти, але не маю точних відомостей.

Я вже повідомляв на першій сторінці цього посту, що в мому списку каналів на тюнер Strong 6155 завжди присутні на перших місцях *сильні транспондери* для місцевості Тернопільської області , і реальні канали які можна переглядати.
Просто скачати едітор каналів  ChannelEditor і  їм відкрити мій останній список каналів Gchannel 15.04.2007_30W-90E.zip . В цьому списку присутні 29 супутників, з гарним сортуванням по цікавості каналів і по сильним транспондерам.
Нагадую, що це все можна скачати з : http://upl.frocusa.net/index.php?lng=ru&p=4

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #13 : 00:56:01, 14 Грудня 2007 »
а сам-то зможеш на горизонтальних перилах моторку налаштувати або хоча б на невертикальній опорі?   :rolleyes

пі.сі. може в темі по установці супермаунта писати куди вішати опору, як фки накручувати, тарілку збирати і т.д.?  004

пі.сі2. чи ти з чітинськими та грузинськими клоунами в одному цирку працюєш....ну тоді все зрозуміло  an33
The things you own they end up own you

Відсутній SenSey

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Рейтинг: +101/-1
  • Кривий Ріг - моє місто !
FAQ по установці супермаунта
« Відповідь #14 : 08:14:10, 04 Лютого 2008 »
Хтось може виложити файл з данними найсильніших трансорднерів на дузі 30W - 90E для настройки мотора. Дуже вдячний.
Dreambox800 & OPENBOX x750PVR: 36E - 0.6m & 4W+1W+5E+9E+13E - 0.9m (Arrox) & 19E - 1.2m + Asus wl500gP (mpcs)
Globo 4100c: 4W+5E+13E - 0.9m & 75E Ku + 80E Ku + 90E Ku - 0.9m

 

Ввід ключів BISS в Dreambox (SoftCam.Key) вручну. (FAQ)!!!!

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 15
Переглядів: 26184
Остання відповідь 07:14:00, 28 Вересня 2011
від slavon
Barry Allen - нове життя для DreamBox - FAQ

Автор gotsanyukРозділ АБетка для DM800 (Інструкції)

Відповідей: 1
Переглядів: 3668
Остання відповідь 22:11:24, 16 Лютого 2012
від gotsanyuk
FAQ для приймачів Technosat (Sat Integral)

Автор hmuraРозділ Technosat

Відповідей: 1
Переглядів: 4501
Остання відповідь 20:34:17, 26 Лютого 2011
від gotsanyuk
[FAQ] OsCam - інструкція по налаштуванню емулятора

Автор svidrakРозділ Oscam

Відповідей: 4
Переглядів: 18738
Остання відповідь 08:34:15, 11 Лютого 2022
від slavon
FAQ! - Що... Як... Куди... (X402/X403p)

Автор gotsanyukРозділ Opticum HD X402, X403p, X4, X7

Відповідей: 5
Переглядів: 10699
Остання відповідь 23:48:19, 20 Березня 2011
від gotsanyuk