0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
чи реально настроїти А,Т,S,7гр (DIGITURK),Н,А(19.2)
Автор roma45Розділ Практика встановлення антен. |
Відповідей: 2 Переглядів: 1689 |
від roma45 |
|
4W+5Е+13Е+31Е! - реально???
Автор sattv1Розділ Практика встановлення антен. |
Відповідей: 59 Переглядів: 11240 |
від Snoop |
|
Два приймача на одній антені.
Автор MadHomeРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали |
Відповідей: 11 Переглядів: 4571 |
від iv3853 |
|
10e +9e на одній головці
Автор ekstrim_hxРозділ Практика встановлення антен. |
Відповідей: 6 Переглядів: 2090 |
від romireb |
|
36° і 39° на одній тарілці — це реально?
Автор АндрійРозділ Практика встановлення антен. |
Відповідей: 22 Переглядів: 5212 |
від slavon |