0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Qsat 08 з підключеною антеною пере загружається
Автор retyРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 5 Переглядів: 3910 |
від slavon |
|
Globo 5000 - не має виходу напруги 13 -18 вольт !
Автор Ігор ГорбусьРозділ Майстерня |
Відповідей: 19 Переглядів: 5886 |
від Yaro |
|
Qsat ST-08 пропадають канали з Астри 4,8
Автор aokrukРозділ Питання пов'язані з ремонтом |
Відповідей: 6 Переглядів: 6460 |
від slavon |
|
Продам материнську плату - Qsat 08
Автор retyРозділ Куплю - Продам |
Відповідей: 0 Переглядів: 1803 |
від rety |
|
Qsat SMPS888 VER1.4
Автор DillerРозділ Питання пов'язані з ремонтом |
Відповідей: 8 Переглядів: 11549 |
від bodyan |