0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Обережно - "цифровий розвід":замість безплатного Т2 - платний Віасат !!!!
Автор МішаНРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення |
Відповідей: 4 Переглядів: 6734 |
від kandrij |
|
Strong 7700(віасат)- проблема з зображенням |
Відповідей: 5 Переглядів: 5223 |
від Ankl |
|
Куплю модуль cam conax для сат ресивера
Автор SERS3333Розділ Куплю - Продам |
Відповідей: 2 Переглядів: 2907 |
від Roman1968 |
|
CAM модуль MATRIX reloaded rev 1.02 +FUN
Автор Roman1968Розділ Куплю - Продам |
Відповідей: 0 Переглядів: 2761 |
від Roman1968 |
|
Куплю модуль умовного доступу Либідь.
Автор vitivanРозділ Куплю - Продам |
Відповідей: 9 Переглядів: 2802 |
від vitivan |