Автор Тема: амос 12297  (Прочитано 2583 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній igra

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Рейтинг: +11/-0
амос 12297
« : 12:21:16, 29 Серпня 2022 »
Привіт. Підскажіть хто сталкувався з такою проблемою. амос частота 12297 45000  сигнал скаче то 85 то 55. тарілка 1.2
D-box2, Dream500, Dream7000, SkyStar1,2

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
амос 12297
« Відповідь #1 : 13:09:47, 29 Серпня 2022 »
попробуте, вручному режимі трішки побавитись з частотою (+/- 1-3МГц), наприклад 12998, 12299, 12300 або в низ 12296 ...  якщо не допоможе, а на інших ТР сигнал нормальний - міняйте конвертор (головку) ...  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Виктор Волошук

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 994
  • Рейтинг: +226/-51
амос 12297
« Відповідь #2 : 13:53:31, 29 Серпня 2022 »
Там зараз в багатьох скаче сигнал ,не тільки на 12297. Шось він скурвився цей Амос.Пора новий вже вішать на орбіту.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
амос 12297
« Відповідь #3 : 14:17:12, 29 Серпня 2022 »
Цитувати
Там зараз в багатьох скаче сигнал ,не тільки на 12297.
підтверджую, така фігня на усіх українських ТР, тому 1 з 2: або хана Амосу, або кацапи глушать сигнал ...  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній petroman

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 181
  • Рейтинг: +12/-11
амос 12297
« Відповідь #4 : 14:41:08, 29 Серпня 2022 »
Там зараз в багатьох скаче сигнал ,не тільки на 12297. Шось він скурвився цей Амос.Пора новий вже вішать на орбіту.
Нехай частоти переведуть на АСТРУ 4.9Е

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
амос 12297
« Відповідь #5 : 16:38:29, 29 Серпня 2022 »
на даний момент усі українські ТР з Амос 3/7 в нормі ...  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній petroman

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 181
  • Рейтинг: +12/-11
амос 12297
« Відповідь #6 : 18:07:00, 29 Серпня 2022 »
на даний момент усі українські ТР з Амос 3/7 в нормі ...  ca.,

 *-P

Відсутній Виктор Волошук

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 994
  • Рейтинг: +226/-51
амос 12297
« Відповідь #7 : 18:47:43, 29 Серпня 2022 »
В мене теж в нормі,але в декого плаває сигнал з підривом картинки.
« Останнє редагування: 18:57:48, 29 Серпня 2022 від Виктор Волошук »

Відсутній Виктор Волошук

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 994
  • Рейтинг: +226/-51
амос 12297
« Відповідь #8 : 18:55:16, 01 Вересня 2022 »
Пишуть диверсія ,глушать сигнал.

Відсутній sova2020

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 26
  • Рейтинг: +4/-0
амос 12297
« Відповідь #9 : 23:13:40, 01 Вересня 2022 »
сигнал стрибає особливо на 11140 та 11175 вже давно, але не кожного дня і не завжди цілодобово. я купився на цьому, бо гуляє на всіх чотирьох хвостах і чотирьох різних тюнерах, думав, що голові капець, а я її міняв минулого року, купив нову та поміняв 25серпня, а вже 29серпня знову дискотека

 

Orton4100- не переключає дісека, працює тільки Амос

Автор VictorZ!Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 5
Переглядів: 6232
Остання відповідь 12:14:28, 28 Вересня 2013
від WASJATKA
Супутники Сіріус-Амос-Хот Бірд.

Автор vicРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 39
Переглядів: 6277
Остання відповідь 09:44:40, 08 Грудня 2008
від Yaro
Humax VA FOX: показує тільки АМОС.

Автор toliktvРозділ Humax

Відповідей: 3
Переглядів: 4465
Остання відповідь 19:20:04, 21 Липня 2012
від zenon101
Opticum 9500 HD і Амос (11647)

Автор ОстапРозділ Opticum 9500/9000 HD 2CI 2CX E Plus

Відповідей: 4
Переглядів: 2568
Остання відповідь 17:54:34, 27 Грудня 2009
від alexsis
4-4.8-13-ТВІНИ+36=ЗАВАДИ З 36ГР НА АМОС

Автор roma45Розділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 25
Переглядів: 5339
Остання відповідь 10:18:32, 04 Березня 2012
від tosat