Приймачі DVB-S/S2 > AF-XX18

Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них

<< < (55/78) > >>

zloj vitos:
Таке питання.Хто зна як в софті 6686_AF7_RC7 скинути ключі(зробити дефаулт ключів),а то кріпто не робить і кнопки ключі по дуфаулт нема.Гарний софт роботою бісу, а от ця проблема та ще блокування каналів(можно заблокувати та виставити пароль лише в редакторі каналів)

bodyan:
Зміна паролю відбувається коли приймач знаходиться в дежурному режимі, перебиранням клавіш вгору/вниз ви знайдете PIN.

Android-80:

--- Цитата: zloj vitos від 09:43:31, 13 Жовтня 2009 ---Таке питання.Хто зна як в софті 6686_AF7_RC7 скинути ключі(зробити дефаулт ключів),а то кріпто не робить і кнопки ключі по дуфаулт нема.

--- End quote ---
Натискаєш червону кнопку і заходиш в шарінг, там вимикаєш шару і кріпто починає працювати. :) Тай газоліном не завадить ключики свіжі залити.

savsav:
  Скиньте будь ласка прошивку 6825 для Аріона1700,щоб в ній були ключі БІСС на 5*E та 4*W: ТЕТ,Інтер+,Інтер,ТВ Киів,Мегаспорт,К1,Fox Life   *-I

Остап:
Викладаю прошивку з  ключами бісс з Інтером і НТН і одразу ж список каналів під цей софт.Софт до Фергусона 3018СЕ заливати авторіонером а список каналів Даргхолем. ca.,

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version