Автор Тема: Т2 і супутник по 1 кабелю  (Прочитано 5688 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #15 : 19:17:08, 31 Жовтня 2019 »
А коли із тюнера подається 5в, то довжину кабелів теж враховують?Це замінник подачі живлення для плазмових, лед тв, в яких не можна увімкнути подачу живлення на антену, як в тюнері.Відео на ютубі є, де людина підєднує на 15м кабеля.Чи 5в не так само біжить по проводу як 12, 220в?
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #16 : 21:56:35, 31 Жовтня 2019 »
Там не 220в, а 5в і його можна поставити біля тв і увімкнути в usb гніздо.
Шановний невже Ви думаєте що я такий дурний і запхав юсб вхід в розетку 220в  :-Р.   А як Ви тоді пропустите живлення через сплітер, якщо запитаєте його біля телевізора. Головою трохи думайте! Юсб вхід на блок живлення і в розетку- на стриху!!!!! Тільки так. А вже після нього сплітер.
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #17 : 05:33:56, 01 Листопада 2019 »
april, звідки я знаю який ви, ви самі написали "живлення 220в виведено на кришу". А хтось прочитавши ваш пост візьме і справді тикне в 220в.А сплітер потрібно брати із пропуском живлення, я такі ставлю.І тоді не потрібно ізвращеній із тягнінням розетки на кришу.Якби розумний, то зашли б на ютуб і знайшли б відео, та подивились.Якби я пропонував своїм клієнтам такий вихід, то вони мене послали б далеко і не близько і вас теж думаю.І для сплітера із пропуском живлення, достатньо подати живлення із одного пристрою.
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #18 : 06:49:39, 01 Листопада 2019 »
Де в своєму повідомленні я писав що потрібно ЮСБ штекер запихнути в розетку 220в? Попробуйте самі якось його в розетку, може вийде :2funny:!!!  ca., Я варіант писав для сплітера, хоча правильніше казати депликсера, без пропуска живлення(думаю в природі є тільки такі)! Треба тему читати, а не виривати одне повідомлення із контексту! І якщо Ви ставите депликсери із пропуском живлення на Т2 , то може поділитеся із людьми (хоча дуже сумніваюсь що такі в природі є DVB-S+T2 (із пропуском живлення по Т2))? Ато , чомусь із Вашого повідомлення я бачу зовсім інше :-
           "А якщо Т2 антена із активною платою і на неї потрібно подавати живлення ? Цей підійде?Бо я читав опис, то там тільки прохід живлення на sat, а на Тв антену нема.У вас яка антена, активна чи пасивна?"
« Останнє редагування: 07:09:24, 01 Листопада 2019 від april »
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній duman

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Рейтинг: +276/-2
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #19 : 07:23:13, 01 Листопада 2019 »
Панове назріла епоха Т2 звідки ж зразу виникло непросте питання, як запхати сигнал від Т2 антени до існуючої супутникової  антени по 1 кабелю?Диплексор скажете Ви, ага хер ви вгадали воно не пропускає живлення до Т2 антени бо покриття таке що аж підсилювач деколи не помагаєюЧекаю на мудрі рішення....

urij66,Ви це читали в першому повідомленні?
Ваш сплітер і ютуб ще не дозріли до вирішення такої проблеми через диплексор!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #20 : 07:48:43, 01 Листопада 2019 »
 An14 duman критувати усі вміють !!! а ось, з тим, щоб запропонувати просте і доволі ефективне рішення є проблема ...  :2funny: ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #21 : 11:06:08, 01 Листопада 2019 »
april, є всякі ідіоти, які можуть придумати і впихнути.Не ображайтесь, але потрібно писати, щоб усі зрозуміли, нас читають не тільки профі, а і початківці.Можливо і є такий, потрібно пошукати в інеті.У мене активна антена, але я такою хернею не страдаю.Простіше просверлити отвір у вікні і протягнути кабель-дешево та сердито.І не у всіх антени під кришою і кабель іде по криші.У більшості, зразу від антени у вікно, або в стінку.І тягнути 220в до антени і те все ліпити на вулиці, не годиться.І щоб протягнути туда живлення,то потрібно всеодно робити отвір, то простіше, через той отвір протягнути кабель.Ваш метод підійде одиницям, бо ви ж теж з відкісь тягнули живлення і робили отвори.Да і на верху можуть миші погризти, а раптом щось відійшло-лізти постійно на кришу?Варіант не ахті.Якщо нема такого діплексера, то краще просверлити отвір, гарно вкласти кабель і не морочитись-самий оптимальний варіант і дешевший і надійнішій і простіший.😃
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній M1sha

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 389
  • Рейтинг: +162/-11
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #22 : 21:41:55, 01 Листопада 2019 »
   А може б хто із садового ліхтаря на сонячних елементах і аккамуляторова   зробив  блок живлення і підсилювач  маловольтний  для антени та поділився досвідом  ?  Можливо китайці вже і роблять таке

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #23 : 11:30:02, 02 Листопада 2019 »
april, є всякі ідіоти, які можуть придумати і впихнути.Не ображайтесь, але потрібно писати, щоб усі зрозуміли, нас читають не тільки профі, а і початківці.Можливо і є такий, потрібно пошукати в інеті.У мене активна антена, але я такою хернею не страдаю.Простіше просверлити отвір у вікні і протягнути кабель-дешево та сердито.І не у всіх антени під кришою і кабель іде по криші.У більшості, зразу від антени у вікно, або в стінку.І тягнути 220в до антени і те все ліпити на вулиці, не годиться.І щоб протягнути туда живлення,то потрібно всеодно робити отвір, то простіше, через той отвір протягнути кабель.Ваш метод підійде одиницям, бо ви ж теж з відкісь тягнули живлення і робили отвори.Да і на верху можуть миші погризти, а раптом щось відійшло-лізти постійно на кришу?Варіант не ахті.Якщо нема такого діплексера, то краще просверлити отвір, гарно вкласти кабель і не морочитись-самий оптимальний варіант і дешевший і надійнішій і простіший.😃
Буде час сфоткаю і викладу як я зробив. А зараз на словах. Думаю, хто живе в особняку, стрих (по моцкальськи чердак) є у всіх. На фронтоні висить сателіта і рядом ефірка. Від сателіти і від ефірки кабелі (коаксіал) заходять на стрих тупо через отвір у фронтоні. Освітлення в мене на стриху є, думаю воно у багатьох також є. Відповідно, вивів розетку. На фронтоні, на стриху всередині, поставив щиток невеликих розмірів,  в розрив кабеля від ефірки поставив цю приблуду, яка живиться через блок живлення для мобільного телефону 5в 1а . Відповідно вона живить підсилювач в ефірній антені. Далі після цієї приблуди кабелі від супутника і від ефірки в депліксер і далі вже існуючий кабель до кімнати де стоїть телевізор. Біля телевізора депліксер який вже розділяє сат і тв сигнали. І що тут важкого? Ніякого кабеля до антени для живлення підсилювача не потрібно тягнути. Все просто і зрозуміло думаю.
 Мій варіант для тих хто живе в особняку, хоча і в багатоквартирному будинку можна щось подібне придумати. Бо якщо в квартирі зроблено ремонт, і тягнути кабеля наново, .... не айс. Хоча думаю, в більшості багатоповерхових будинках, є можливість через між поверхові шахти і коридорні щитові протягнути кабель і там же запитати підсилювач від ефірки. Короче, кожен викручується як може.

Додано: 11:38:11, 02 Листопада 2019
   А може б хто із садового ліхтаря на сонячних елементах і аккамуляторова   зробив  блок живлення і підсилювач  маловольтний  для антени та поділився досвідом  ?  Можливо китайці вже і роблять таке
Не практично, на вулиці зимою акб довго не протягне!
« Останнє редагування: 11:44:09, 02 Листопада 2019 від april »
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #24 : 12:40:32, 02 Листопада 2019 »
april, ви праві, кожен викручується як може.Сьогодні і я вирішив перевірити оту як ви називаєте приблуду.Підєднав до антенного кабеля, вставив в юсб гніздо плазми-нема кіна.Взяв другу-те ж само.Підєднав в юсб тюнера, теж нічого.Взяв зарядне із планшета, там 5в 1,5а- теж непрацює.Невже два не робочі? Це я зробив розвод сигнала через сплітер на два тв з однеї Т2 антени.Коли тюнер увімкнутий і подане питання із нього на сплітер, то працює і в іншій кімнаті на плазмі.А коли тюнер вимкнутий, то плазма не показує.От думав зробити незалежне живлення, а тут фігушкі, не працюють ті інжектори.Сплітер із пропуском живлення на два вихода 5-2400mhz.От такі пироги.
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-713
  • 修理業者
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #25 : 12:53:31, 02 Листопада 2019 »
живиться через блок живлення для мобільного телефону 5в 1а . Відповідно вона живить підсилювач в ефірній антені.
Саме вірне рішення. У мене так Інтертелекомівський роутер стоїть на
(по моцкальськи чердаку)
бо там Б.С. видно очима й сигнал як з пушки пре.

Відсутній duman

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Рейтинг: +276/-2
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #26 : 16:03:00, 02 Листопада 2019 »
april, а на скільки падає сигнал\шум (якість) в сат-тюнері при двох диплексорах в порівнянні без них?

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #27 : 16:22:21, 02 Листопада 2019 »
В мене десь від антени до тв метрів 12-13 кабеля. Сигнал 80 сила, 100 якість. Памятаю що перед тим, коли пробував на пряму було сила орієнтовно 90-95, а якість 100. Правда думаю що це через погоду і таке родібне. А може і депликсер посадив сигнал.
    Urij66 в мене запитка перед депликсером і все паше.
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній duman

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Рейтинг: +276/-2
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #28 : 16:34:04, 02 Листопада 2019 »
А  диплексор якої фірми?

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Т2 і супутник по 1 кабелю
« Відповідь #29 : 16:38:21, 02 Листопада 2019 »
Дякую april.Спробую ще напряму перевірити ці інжектори.
Кохайте один одного і все буде добре!

 

Україна через 4 роки запустить власний супутник зв'язку

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 5
Переглядів: 3070
Остання відповідь 14:01:13, 31 Серпня 2007
від slavon
Дрім : як правильно додати новий супутник

Автор OgirokРозділ Dreambox SD

Відповідей: 5
Переглядів: 3023
Остання відповідь 10:07:04, 15 Грудня 2009
від tosat
Як додати новий супутник в перелік?

Автор Sl@vkoРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 0
Переглядів: 1764
Остання відповідь 17:05:23, 12 Вересня 2008
від Sl@vko
Як додати супутник в OPTICUM 4000?

Автор lvavtРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 1
Переглядів: 1564
Остання відповідь 15:32:27, 03 Лютого 2010
від slavon
Як добавити супутник OPTICUM 4000

Автор lvavtРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 2
Переглядів: 1897
Остання відповідь 19:19:33, 11 Квітня 2010
від vfedorkiv