Автор Тема: uClan T2 HD SE Internet  (Прочитано 13853 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #15 : 10:09:40, 07 Квітня 2020 »
То що april брихло це я переконався.

april я знаю років 10 людина авторитетна в темі, не його рівень обманювати, крім того він установщик, який смисл установщику обманювати?

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #16 : 10:17:09, 07 Квітня 2020 »
То що april брихло це я переконався. Канали відсортував в тому порядку,як він написав. Перезапуститив тюнер, канали залишилися в тому порядку,як відсортував я.

Ану шановний виклади десь відео сортування каналів, ДУЖЕЕЕЕ мені цікаво глянути на останньому софті ручне сортування каналів на цій приставці. І нєфіг мені тут пургу гнати, що я брехло, може і всі інші на профільному форумі і  і вестсаті тоже брехуни. І притримай свій язик при собі.

Моє питання на вестсаті -"Вопрос по ручной сортировке каналов Т2. Как бы я их не передвигал, становятся они как хотят по собственному усмотрению. Автообновление отключил, сортировать по ... выбирал разные варианты. Есть решение даной проблемы? Хочу отсортировать по собственному усмтотрению Т2 каналы, но никак не получается. Прошивка последняя. "

Відповідь космоса із вестсата - "april, сортируйте через меню группы (фавориты). Так сделано во всех приемниках Т2 и в ТВ со встроенным Т2 тюнером. Других вариантов нет. В общем списке каналы выстраиваются так как выдает их провайдер эфирного цифрового ТВ. "

Моя відповідь - "На всех приемниках других производителей ручное редактирование списка каналов работает и все запоминается после редактирования! "

Відповідь космоса - "april, ну вам виднее. Вы же специалист. Вам цитату привести с форума другого производителя по этому вопросу?"
« Останнє редагування: 10:24:09, 07 Квітня 2020 від april »
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній an_rus69

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 19
  • Рейтинг: +6/-0
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #17 : 11:23:29, 07 Квітня 2020 »
Не розумію про що стільки можна говорити. Я продав цих Т2 надзвичайно багато.Найменше браку якщо порівнювати з іншими моделями .Робота з інтернетом супер це не тільки моя думка але і людей які брали їх у мене.А на рахунок сортування каналів знімаєте птичку з пункту автооновлення списку каналів і маєте щастя

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #18 : 11:36:17, 07 Квітня 2020 »
https://fex.net/s/mbpzzcp відео для недо установщика,троля april

Лади, чекаємо мого відео. Тільки воно не буде на три канали сортування, а повне від сканування і до повного сортування. Тоді глянем хто троль із нас.  ca.,

Додано: 11:40:35, 07 Квітня 2020
Не розумію про що стільки можна говорити. Я продав цих Т2 надзвичайно багато.Найменше браку якщо порівнювати з іншими моделями .Робота з інтернетом супер це не тільки моя думка але і людей які брали їх у мене.А на рахунок сортування каналів знімаєте птичку з пункту автооновлення списку каналів і маєте щастя

Тут питання принципу пішло. Якщо б я із ним не протрахався півдня недобившись бажаного результату, при чому і птичку знімав із автообновлення, я б цієї дискусії не починав. Не перший рік замужем як то кажуть. Але мене зачепило пихате ставлення таких як мій опонент до питань роботи обладнання яким торгує. Якщо є проблеми то треба визнавати, а не ліпити тут козла.


Після того як виясниться хто правий думаю будуть вибачення, з моєї сторони так точно, а він вряд чи признає якщо даний баг я підтверджу. Тему опісля можна буде почистити. Але поки що ставимо .... на день-два.
« Останнє редагування: 11:50:13, 07 Квітня 2020 від april »
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній lvoldemar

  • Модератор
  • Старожило
  • *****
  • Повідомлень: 445
  • Рейтинг: +312/-1
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #19 : 11:56:00, 07 Квітня 2020 »
Людоньки, бережіть нерви. Я також взяв один такий на пробу у vitivan. Свої враження викладав у відповідній темі. Тюнер швидкий, T2 канали відображає, чого ви ще хочете від десятидоларової залізяки. Ніби перший раз зіштовхнулись з тим, що китайський софт глюкавий, а самі китайці забувають про залізяку ще то того, як її продали.   


Найбільш різкі пости я почистив. Шануйте один одного.

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #20 : 11:58:11, 07 Квітня 2020 »
Людоньки, бережіть нерви. Я також взяв один такий на пробу у vitivan. Свої враження викладав у відповідній темі. Тюнер швидкий, T2 канали відображає, чого ви ще хочете від десятидоларової залізяки. Ніби перший раз зіштовхнулись з тим, що китайськи

Тут розмова не про вітіванівський рес, до нього притензій нема, а про офіційний Uclan T2 HD SE internet.

З того самого цінового діапазону, зроблене у сусідньому підвалі, ставлення до його можливостей аналогічне.
« Останнє редагування: 12:02:41, 07 Квітня 2020 від lvoldemar »
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #21 : 22:09:29, 08 Квітня 2020 »
А тепер як і обіцяв - продовження "марлєзонського балєта", і нехай "вельмишановний pavlo8000" зїсть свою шапку. Саме цікавіше на 6.50 хв. починається. А до того часу показано весь процес від прошивки до сортування, щоб не було потім - "а ти не так прошивав, і т.д і т.п"
Чекаю вибачень від брехла pavlo8000!   ca.,  Хоча від таких людей чогось чекати ....

https://fex.net/uk/s/flk85ab
« Останнє редагування: 22:28:14, 08 Квітня 2020 від april »
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній pavlo8000

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 351
  • Рейтинг: +69/-274
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #22 : 07:19:45, 09 Квітня 2020 »
То, що ти троль я дальше так думаю. Перше, ти не уточняв, що ти скануєш та редагуєш поїба... польські канали з нашими. Так як я не зможу змоделювати таку ситуацію.  По друге без них все редагується в мене!!!, давав перше відео, з твоїм списком каналів. Третє можна було, ще рік тому зняти таке відео. Сам би з'їздив блище до кордону та перепровірив це. Четверте, якому проценту людей це заважає, від кількості проданих тюнерів, крім тебе. По пяте спитаю в Новояворівську в евересті, там їх продавали,на скільки це кретично для них. По шосте скить сам дамп. Проскануй та зроби дамп,не редагуй канали. ТА КОЛИ ЛЮДИНА ОПИСУЄ ПРОБЛЕМИ ТА ВЖИВАЄ СЛОВА ГІМНО, НЕДО.... ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ ТРОЛІ!!!
UCLAN

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #23 : 08:39:51, 09 Квітня 2020 »
То, що ти троль я дальше так думаю. Перше, ти не уточняв, що ти скануєш та редагуєш поїба... польські канали з нашими. Так як я не зможу змоделювати таку ситуацію.  По друге без них все редагується в мене!!!, давав перше відео, з твоїм списком каналів. Третє можна було, ще рік тому зняти таке відео. Сам би з'їздив блище до кордону та перепровірив це. Четверте, якому проценту людей це заважає, від кількості проданих тюнерів, крім тебе. По пяте спитаю в Новояворівську в евересті, там їх продавали,на скільки це кретично для них. По шосте скить сам дамп. Проскануй та зроби дамп,не редагуй канали. ТА КОЛИ ЛЮДИНА ОПИСУЄ ПРОБЛЕМИ ТА ВЖИВАЄ СЛОВА ГІМНО, НЕДО.... ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ ТРОЛІ!!!

Ти мені тут казки не розказуй, польські-не польскі канали, і скільком людям це заважає. Своє враження я висловив після кількох днів спілкувань на профільному форумі уклан, де мої повідомлення тупо повидаляли, і на вестсаті - переписку із якого я вище опублікував. То як я маю реагувати на таке відношення до користувача приставки даного виробника? А тобі у відповідь на троля - поганому танцору завжди щось мішає!  Взагалі яке воно відношення має до коректної роботи приставки? Та хоч турецькі канали. Залізо має працювати справно! Людина гроші заплатила і за це має отримати справний продукт, з яким не буде сидіти і трахатися. Наприклад, прийшов я до клієнта , поставив я йому цю коробку, а він мені каже посортуй мені так і так канали в такій послідовності , до якої я привик. А ти йому що у відповідь відповіш - такий-то pavlo8000, який торгує цими приставками на Львівському радіоринку, сказав що для вас то не важливо як канали посортовані, дивіться так як є.  Маразм вищої марки. Базові функції приймача мають працювати із коробки. Я ж притензії тобі не ставлю по іптв чи якимось кінотеатрам, бо розумію що це додаткові, бонусом, функції. І за їх стабільну роботу виробник не несе відповідальності.
Так що чекаю вибачень , а не тупих відмазок. А якщо ні, то відповідно на форумі всі будуть знати що ти тріпло вищого гатунку.!
І щодо Евересту, це тупо магазин електроніки, і встановленням вони не займаються, а лише продажем як воно є із коробки, по крайній мірі Т2 системи. А притензії ставлять клієнти установщикам, хто прийшов-поставив-налаштував і взяв за роботу гроші! Може ти мені ще за Петра із Неосвіту напишеш, з яким я знаюсь вже більше 10-ти років?

На цьому дискусія закрита. Залишу спеціально собі цю приставку, і буду надалі спостерігати за ровитком подій.....  ca.,

І на кінець, скільки тиким як ти можна наголошувати про цю проблему? Вже третій рік пішов як люди по форумах пишуть про цю проблему, а віз і до нині там. А ти мене ще тролем називаєш? Чи то така політика у укланістів?

Для тебе спеціально зніму сортування без польських каналів.
« Останнє редагування: 09:11:19, 09 Квітня 2020 від april »
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #24 : 08:57:00, 09 Квітня 2020 »
  april, просто pavlo8000 і далі думає, що тут на форумі лохи, такі як нього на базарі, злапав пасажира всучив уклана сказав це супер апарат, тут таке на форумі не пройде! 

P.S.  april установщик з багаторічним досвідом, а не пасажир з базару, він перемацав багато тюнерів як моїх так і інших. Висновки я думаю зроблені!

Відсутній pavlo8000

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 351
  • Рейтинг: +69/-274
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #25 : 09:28:53, 09 Квітня 2020 »
Неосвіт т2 не продає, а продає uclan b6, denis... продає від самого початку! Та претензій немає. А то, що ти проль це понятно. Я знаю людей ,які продали не одну сотню uclan t2 se та претензій немає до цих приставок. Ще раз дамп кинь, проскануй та скинь дамп. Вітіван, лохів ти тут шукаєш. На базарі клієнти бачать товар, а тут ти впихаєш різні підробки!
UCLAN

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #26 : 16:13:35, 09 Квітня 2020 »
Пробуй  ca.,
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній an_rus69

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 19
  • Рейтинг: +6/-0
uClan T2 HD SE Internet
« Відповідь #27 : 18:02:54, 09 Квітня 2020 »
На радіоринку у Львові продукція компанії Uclan продається в дуже багатьох павільйонах і ніхто не жаліється гарантія і обслуговування все абсолютно реально і мабудь далеко не лохи цим товаром торгують і люди крім того що продають займаються монтажом причому є з надзвичайно великим стажем роботи

 

U2C Denys H.265, uClan Denys H.265 Pro - прошивка, список каналів, ключі

Автор aprilРозділ U2C

Відповідей: 273
Переглядів: 169735
Остання відповідь 16:41:01, 02 Січня 2023
від Grek_66
uClan Denys H.265 Pro Combo - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ U2C

Відповідей: 16
Переглядів: 18313
Остання відповідь 13:44:31, 20 Березня 2024
від potelich2
Продам AB IPBox, Vu+, AB CryptoBox, Formuler, PULSe, Homatics, U2C / uClan

Автор cdmaРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 41
Переглядів: 27024
Остання відповідь 11:12:23, 21 Березня 2024
від cdma
uClan Denys H.265 IPTV - прошивка, налаштування, інструкції

Автор aprilРозділ U2C

Відповідей: 38
Переглядів: 19130
Остання відповідь 06:53:24, 11 Березня 2021
від Виктор Волошук
[ЗАВАНТАЖИТИ] U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - прошивки користувачів (дампи)

Автор bodyanРозділ U2C B6, uClan B6

Відповідей: 149
Переглядів: 147878
Остання відповідь 14:13:33, 08 Лютого 2024
від mileshca