Приймачі DVB-S/S2 > AF-XX18
Що впливає на рівень сигналу????
sat-pl:
--- Цитата: Vetal999;19009 ---Для збільшення рівня сигналу потрібно фарбувати тарілку сріблянкою.
--- End quote ---
і що помагає? і на скільки сигнал піднімає?
Ogirok:
Фарба, яку використовують при фарбуванні не повинна мати оптичну здатність відбивання (наприклад металічні чи глянцеві фарби) - може пошкодитися головка.
Roman_Lviv:
Ага..і ще одне..я вчора замітив шо якби я таріль по вертикалі не крутив..все рівно нічого краще не виходить..а я взяв верхній кінець потянув за таріль до себе тобто його деформував..сигнал підвищився на кілька відсотків....може він скривлений? ТАке може бути? І як то перевірити?
Ogirok:
Глянь на площину зеркала, чи не зігнута часом "пропелером" - таке трапляється після збирання антени, при штормі, ударі. Маєш бажання - розбери і скрути її правильно
1. затяжка болтів внизу (г-подібна трубка і зеркало), 2 - затяжка горизонтальної планки до зеркала, 3 - затяжка горизонтальної планки і г-подібної трубки.
Або вирівнай за допомогою ступ ніг і рук.
Незабудь про фокусну віддаль і про "нахил" супутника,
також про кут підіймання над горизонтом.
Ogirok:
--- Цитата: Vetal999;19009 ---Для збільшення рівня сигналу потрібно фарбувати тарілку сріблянкою.
--- End quote ---
Звідки така інформація? Тоді і дерев'яний тарель напевно запрацює:)
Навігація
Go to full version