Автор Тема: VLC як сервер потоку на компі  (Прочитано 8435 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній agrotexnika

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 75
  • Рейтинг: +37/-1
VLC як сервер потоку на компі
« Відповідь #45 : 16:45:55, 22 Жовтня 2007 »
Тюнер Dreambox 500s.
Використовую образ satdream_dm500_20070608.img тому що для підключення до інтернету використовую домову мережу, підключення йде через VPN.

Для того щоб дивитись фільми з компьютера на dream-e.

Поставив vlc-0.8.6c-win32.exe.
Розпакував vlcf-1.3.0.tar.zip та скопіював у відповідні директорії.

Відредактував movieplayer_example1.xml, залив.
Підправив ярлик на "C:\Program Files\VideoLAN\VLC\vlc.exe" --intf wxwin --extraintf=http

Запустив VLC на компі та VLC Frontend на Dream.

Фільми що в каталозі Video бачу, корректно відображенні також назви фільмів росіською мовою,запускаю, йде фільм...

Звук відсутній!!!
якщо гучність ТВ приймача ставлю на максімум, десь в даличині починае прослуховуватись ЗВУК, тихо, тихо.

Перевірив формат звуку у фільмах MP3 (MPEG-1 LAYER3), AC3 (Dolby Laboratories, inc) - ТиШиНа.

Будь ласка Neutrino не пропанувати.

Відсутній wsnake

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Рейтинг: +1/-0
VLC як сервер потоку на компі
« Відповідь #46 : 11:48:52, 24 Грудня 2007 »
При перегляді фільму натиснути кнопку ОК (щоб з'явилося інформаційне вікно). Далі настиснути кілька разів (біля 20) Синю кнопку до максимальної гучності. Аналогічно Жовта кнопка зменьшує гучність. При цьому повзунок на шкалі гучності на екрані не рухаєця.

Відсутній mpeg4

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Рейтинг: +7/-0
VLC як сервер потоку на компі
« Відповідь #47 : 13:56:21, 12 Жовтня 2009 »
Доброго дня форумчане.

Давненько про перегляд з компу на дрімі avi файлів не пишуть. Свого часу відмовився від такого перегляду т.я. не всі ріпані з dvd фільми йшли.
А що на сьогодні?  Вже можна переглядати будь-які avi?

Дякую


 

Oscam - емулятор/сервер для іміджів Nemesis (Enigma1)

Автор bodyanРозділ OsCam для іміджів Enigma1

Відповідей: 1
Переглядів: 4611
Остання відповідь 12:44:58, 22 Квітня 2015
від bodyan
Oscam - емулятор/сервер для іміджів Gemini (Enigma1)

Автор bodyanРозділ OsCam для іміджів Enigma1

Відповідей: 0
Переглядів: 3724
Остання відповідь 14:02:38, 07 Вересня 2013
від bodyan
Oscam - емулятор/сервер для іміджів Nabilosat (Enigma1)

Автор bodyanРозділ OsCam для іміджів Enigma1

Відповідей: 5
Переглядів: 3314
Остання відповідь 15:08:35, 24 Лютого 2015
від olvilu
Dreambox 500s + карта XtraTV + додатковий сервер

Автор roma45Розділ Dreambox SD

Відповідей: 6
Переглядів: 4763
Остання відповідь 08:26:53, 10 Березня 2012
від bodyan
Ngrab сервер запис відеопотоку на PC

Автор llpitРозділ DBox-2

Відповідей: 0
Переглядів: 2488
Остання відповідь 12:37:14, 20 Вересня 2007
від llpit