Автор Тема: Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".  (Прочитано 168734 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
"Усі канали скоро закодують!" - вся правда по даній темі :)

П'ятниця, вечір - можна і попліткувати. Маємо тему -  "Усі канали скоро закодують!".  Дана тема мусолиться доволі давно. У жовтні було повідомлено про домовленість між телегрупами, у цьому році закодувати сигнал, підготовлені ролики і все таке...
Продавці приймачів, для убезпечення себе від гнівних клієнтів, все більше пропонують приймачі з підтримкою T2-MI, з надією що хоча б тут нічого не зміниться.
Тема розрослась розмовами про кодування, начебто Verimatrix, далі ніби замовлена партія приймачів з кодуванням Irdeto по аналогії з колишнім кодуванням на T2, тепер же кажуть, що це все почнеться лише після виборів... Ваші думки з цього приводу панове derisive.gif
« Останнє редагування: 15:47:50, 19 Грудня 2018 від sat-pl »

Відсутній sat78

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 76
  • Рейтинг: +6/-0
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #615 : 16:39:55, 07 Грудня 2019 »
безкоштовно будуть зобов'язані крутити дісеки?
Ага ....пожиттева гарантія буде .Хоча деякі люди так привикли -ти ставив ...я платив  гроші великі то  їдь і виправляй!

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #616 : 17:40:16, 07 Грудня 2019 »
давно не заходив але диву даюся як можна стільки часу приділяти розмові про ніщо ,мудаки вже по пять хвилин блокують канали банерами лиш би продати наштампований хлам,ніхто навіть не згадує шо в зекобуду навіть ліцензії нема якої її лишила верхов
на рада,,а говорити шо шось виключать як ви собі це уявляєте олігархи звільнять простір хуйлу для пропаганди і шо тоді з ними буде?і з зекобудами, медвмудакамиі шо пенсіонери будуть їм платити ,та навіть якби було по 10 гривень ніколи не заплатять ні копійки от хочу подивитись коли закодують на кінець олігархічного телебачення це буде дійсно прикол!

Відсутній Kalina

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 23
  • Рейтинг: +0/-0
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #617 : 18:47:52, 07 Грудня 2019 »
зекобунд має ліцензію їх просто зобов'язали мати власників в Україні. Цю вимогу вони виконали. Я от думаю, що якщо вони не наберуть достатньої кількості супутникових абонентів, то кодануть і Т2 - недарма будується національна сітка Т2 на 10 каналів. От ці 10 каналів безкоштовно буде хавати піпел. 

Відсутній iwan75

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 188
  • Рейтинг: +474/-250
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #618 : 18:52:51, 07 Грудня 2019 »
давно не заходив але диву даюся як можна стільки часу приділяти розмові про ніщо ,мудаки вже по пять хвилин блокують канали банерами лиш би продати наштампований хлам,ніхто навіть не згадує шо в зекобуду навіть ліцензії нема якої її лишила верхов
на рада,,а говорити шо шось виключать як ви собі це уявляєте олігархи звільнять простір хуйлу для пропаганди і шо тоді з ними буде?і з зекобудами, медвмудакамиі шо пенсіонери будуть їм платити ,та навіть якби було по 10 гривень ніколи не заплатять ні копійки от хочу подивитись коли закодують на кінець олігархічного телебачення це буде дійсно прикол!
Не заплатять?І я так думав.Вже платять не 10грн.,вибирають другий пакет по вартості 110грн.

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #619 : 19:57:30, 07 Грудня 2019 »
Цитувати
,вибирають другий пакет по вартості 110грн.
пенсіонери? платять тим хто пропонує і допомагає продавати,бо коли прикриють той зекобуд, ніхто ні копаійки не поверне витрачених грошей  за цей хлам, і я впевнений шо вони так як і колись нтв самі взламали і продають альтернативу намагаючись зберегти аудиторію ,але можу побитись об заклад шо через місяць після закриття або зекобуду прийде піпець або відкриють в звязку з нерентабельністю кодування бо типу взламали!

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Присутній Snoop

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 957
  • Рейтинг: +421/-13
  • Іграшки-низькі ціни
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #621 : 05:42:02, 08 Грудня 2019 »
Цицата з сусіднього форума "У нас тут слухи що т2 на весні прикриють" народ вже лякається паніка що робити! Моя думка така не потрібно спішити почекати а там дальше буде видно!!! Я дальше ставлю комбіки як альтернативу майбутньому кодуванні! Хоча правда тюнери підскочили у вверх ( попит породжує цвну) як у свій час з Т2 було тюнерами
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
ZGEMMA H9S: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 28E+36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній bilich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 141
  • Рейтинг: +31/-0
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #622 : 07:20:03, 08 Грудня 2019 »
давно не заходив але диву даюся як можна стільки часу приділяти розмові про ніщо ,мудаки вже по пять хвилин блокують канали банерами лиш би продати наштампований хлам,ніхто навіть не згадує шо в зекобуду навіть ліцензії нема якої її лишила верхов
Ок.
І люди мовили "Прийшов той на якого ми чекали"

Відсутній iwan75

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 188
  • Рейтинг: +474/-250
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #623 : 08:13:22, 08 Грудня 2019 »
пенсіонери? платять тим хто пропонує і допомагає продавати,бо коли прикриють той зекобуд, ніхто ні копаійки не поверне витрачених грошей  за цей хлам, і я впевнений шо вони так як і колись нтв самі взламали і продають альтернативу намагаючись зберегти аудиторію ,але можу побитись об заклад шо через місяць після закриття або зекобуду прийде піпець або відкриють в звязку з нерентабельністю кодування бо типу взламали!
Платять медіагрупам.Що значить допомагає і пропонує?Самі люди замовляють, і ті хто встановлюють заробляють гроші.При чому деякі легально, і податки сплачують для пенсіонерів.

Відсутній cgr

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 221
  • Рейтинг: +52/-1
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #624 : 08:22:43, 08 Грудня 2019 »
Цицата з сусіднього форума "У нас тут слухи що т2 на весні прикриють"
Ви таке тут не пишіть , бо вас кобилою, всілякі бариги, обізвуть. Вони, хоч і торгаші, але законів економіки не вчили і вчити не хтять. Бариги- одне слово! Певно, абсолютно випадково, вчилися на свинопаса, а почали торгувати сат. технікою. an24
 
Ще не вмерла Україна на її крайніх східних теренах!

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Чутки стосовно теми - \"Усі канали скоро закодують!\".
« Відповідь #625 : 08:56:50, 08 Грудня 2019 »
Цицата з сусіднього форума "У нас тут слухи що т2 на весні прикриють" народ вже лякається паніка що робити! Моя думка така не потрібно спішити почекати а там дальше буде видно!!! Я дальше ставлю комбіки як альтернативу майбутньому кодуванні! Хоча правда тюнери підскочили у вверх ( попит породжує цвну) як у свій час з Т2 було тюнерами

не змішуйте мухи і котлети!

http://protv.ua/news/tv/zeonbud_ne_budet_kodirovat_signal_efirnoy_tsifryi_no_zapustit_paket_platnyih_telekanalov/

Додано: 08:58:23, 08 Грудня 2019
Цицата з сусіднього форума "У нас тут слухи що т2 на весні прикриють"
Ви таке тут не пишіть , бо вас кобилою, всілякі бариги, обізвуть. Вони, хоч і торгаші, але законів економіки не вчили і вчити не хтять. Бариги- одне слово! Певно, абсолютно випадково, вчилися на свинопаса, а почали торгувати сат. технікою. an24

для особливо обдарованих  мово оригіналу:

«Зеонбуд» анонсировал появление 24 платных телеканалов в сети общенационального цифрового вещания T2.

Компания «Зеонбуд», которая является национальным оператором цифрового телевещания T2, анонсировала запуск нового платного пакета, в котором зрителю будут доступны 24 тематических телеканала. При этом те телеканалы, которые уже вещают в сети T2, продолжат оставаться бесплатными.

    «В 2020 году в сети T2, в дополнение к 32-ум бесплатным каналам, запланирован запуск пакета из 24 платных познавательных каналов в кодированном режиме. Телезрители будут самостоятельно решать, нужно им пользоваться дополнительной опцией или нет», – уточняется в сообщении пресс-службы «Зеонбуд».

     При цьому ті телеканали, які вже ведуть мовлення в мережі T2, продовжать залишатися безкоштовними.
« Останнє редагування: 09:07:45, 08 Грудня 2019 від vitivan »

Відсутній cgr

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 221
  • Рейтинг: +52/-1
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #626 : 09:12:50, 08 Грудня 2019 »
Блажен , хто вірує всьому написаному!!! *oohaa* *-A
Ще не вмерла Україна на її крайніх східних теренах!

Відсутній slava12

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 527
  • Рейтинг: +113/-3
  • Я живу в УКРАЇНІ
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #627 : 09:40:42, 08 Грудня 2019 »
Доброго дня шавновні  друзі!Розкажу   вам вчьорашній день,  приколу  екстра тв , поїхав на ремонт сат тв ,до знайомого клієнта , тут раз звонить телефон ,мій розривається,  но подумав я, підніму,  піднімаю трубку,  звертається домене абонент,       доброго дня,  амені дали ваш телефон, питаю щось трпапилось ,він так, говорить вмене непрацює тюнер екстра,  немає сигналу, до сусіда носив, теж немає, авін фанатик футболчиків , я скзава домене які питанння я вам що ставив його ,він та розумієте я мав ще картку ,потім вони мені відправили новою почтою бокс,  я говорю супер ,клієнт  вони мені сказали що приїде майстер, і я його чекаю ,вже місяць другий.
Но думаю, щож їду донего,  я приїхав  включив  тюнер, дісно сигнал ноль, поліз на антену замінив  дісек, почистив контакти ,і запустив рес йому ,канали лишні пропустив, щоб сміття небуло , там він мені скільки змене,  якажу матеріал робота 300 грн, він каже добре,  аможна довас звертатись ,я сказав  недуже охоче працювати на ахметова, і коломойського, він татак, я сказав то вам на майбутне ,запамятати, записати, в записник , так буде з людьми після 20 січня начекаєетесь, недочекаєтесь,  майста від екстри, віасату,  такщо думайте тепер.
Я в попередньому пості,  писав правду , наставлять інсталятори віасат, екстри, зароблять гроші,  а дороги є асфальт, є ще грунтові,  ось як їдуть скоро на обслуговування  ія втому переконався,  хоча я ще 2007 році теж поправляв знайомим віасати  екстри своїм родичам кумам  братам. ca., ca., ca., *-P *-P *-P

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #628 : 09:49:30, 08 Грудня 2019 »
Аде ж потім ти будеш заробляти і непогано на ремонтах бо до них крім тебе ніхто не приїде.

Відсутній stepano

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 101
  • Рейтинг: +51/-10
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #629 : 10:20:05, 08 Грудня 2019 »
продовжать залишатися безкоштовними.,"хотілось б повірити *-I

 

Globo / Opticum 7010C-1CI, 7100C-1CI - прошивка, канали, ключі, програми

Автор bodyanРозділ 7010C-1CI, 7100C-1CI

Відповідей: 7
Переглядів: 19729
Остання відповідь 10:07:19, 30 Грудня 2019
від Diamond191986
Не можу розобратся як програмой gTools186.zip сортувати канали для @-star 3510?

Автор MarunychYuriiРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 0
Переглядів: 2832
Остання відповідь 09:15:19, 12 Січня 2016
від MarunychYurii
Cosmosat 7800, 7810, 7820 USB PVR - прошивка, канали, ключі

Автор SashaTvРозділ CosmoSAT

Відповідей: 23
Переглядів: 23559
Остання відповідь 04:58:36, 18 Січня 2019
від sasha19722201
Golden Media S-Box 776CR PVR - прошивка, канали, ключі, програми

Автор bodyanРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 0
Переглядів: 4032
Остання відповідь 14:58:15, 26 Грудня 2016
від bodyan
Euston STV2005, Dsr-5003 plus - прошивка, програми, канали, ключі

Автор bodyanРозділ Euston, DSR 5003 Plus

Відповідей: 30
Переглядів: 40730
Остання відповідь 13:42:15, 05 Лютого 2017
від vitasg24