Автор Тема: Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".  (Прочитано 168745 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
"Усі канали скоро закодують!" - вся правда по даній темі :)

П'ятниця, вечір - можна і попліткувати. Маємо тему -  "Усі канали скоро закодують!".  Дана тема мусолиться доволі давно. У жовтні було повідомлено про домовленість між телегрупами, у цьому році закодувати сигнал, підготовлені ролики і все таке...
Продавці приймачів, для убезпечення себе від гнівних клієнтів, все більше пропонують приймачі з підтримкою T2-MI, з надією що хоча б тут нічого не зміниться.
Тема розрослась розмовами про кодування, начебто Verimatrix, далі ніби замовлена партія приймачів з кодуванням Irdeto по аналогії з колишнім кодуванням на T2, тепер же кажуть, що це все почнеться лише після виборів... Ваші думки з цього приводу панове derisive.gif
« Останнє редагування: 15:47:50, 19 Грудня 2018 від sat-pl »

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #525 : 05:33:51, 02 Грудня 2019 »
А не офіційна, майбуть ведуть до того, що в скорому часі всі тарілки визнають незаконно встановленими.А щоб узаконити, заставлять заплатити, щось на зразок дозволу і тп.А то і могтимуть щомісячну плату ввести.Я вже нічому не здивуюсь.Їм жеж потрібно із чогось бабло стригти.

Не говори дурниць, віасат без тарілки працювати не буде, установщиків ніхто ущемляти не буде. Бо весь цей гімор лягає на їх плечі.
А кого є...е(хвилює) чуже горе? Влада захоче, прийме закон і будемо платити.Або зобовяжуть екстровиазадов, щоб відстьогували процент, а ті в свою чергу нам накинуть ціни.І де я говорив про віазад? Мались на увазі всі тарілки.Звичайно, що зараз вони такого робити не будуть.Мине 2-3 роки, тоді майбуть побачимо.Або зобовяжуть демонтувати, як не памятаю в якійсь пострадянській азіатській країні, або платити.Хто знає, що в головах цих зелених і хто знає, хто прийде до влади наступний і що вони заспівають.Ти знаєш vitivan, чи ти даєш гарантію, що такого не станеться? Чи можливо ти бог всезнаючий???Що так впевнено заявляєш-думаю, що такий само смертний як і я.І так само не знаєш, що може статись завтра.Я висловив припущення, а ти впевнено заявив що ні.Поживемо, побачимо.
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #526 : 07:06:39, 02 Грудня 2019 »
Я висловив припущення, а ти впевнено заявив що ні.Поживемо, побачимо.

Так припущення мають бути адекватні, а не від фонаря аби щось написати....

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #527 : 07:18:03, 02 Грудня 2019 »
 An14 vitivan дивлячись на те як зараз бездумно друкує "закони" це оскаженілий верховний зе-принтер, згортаючи демократію та свободу слова в Україні, припущення  An14 urij66 вже не видаються такими неадекватними !!!  :2funny: ca.,
« Останнє редагування: 08:44:41, 02 Грудня 2019 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #528 : 07:52:57, 02 Грудня 2019 »
Vitivan, не буду повторювати, мене випередив slavon.Питання- як ти визначаєш адекватність припущення? В яких законах, чи правилах написано і визначено, що адекватне, а що ні.Я так само можу написати, що у тебе неадекватна впевненість, нічим не підтверджена і не доведена.І теж буду правий.Так що палка має два кінця.😃
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #529 : 08:14:20, 02 Грудня 2019 »
хлопці не сваріться ...
Цитувати
З 1хв. 50 сек. звучить фраза "варто розібратися, чи законно установлена..."  Це означає, що глядач, який офіційно не підключений, то пірат 
  то що говорить це "ведучий" з того кацапо-ахметівського аналу є екзольтований, концентрований, комуністичний кацапо-совок аля срср 1918-1986 року, коли влада за тебе вирішувала що ти маєш читати, слухати, дивитися, а незгідних в Сибір, на Соловки, в гулаг !!! люди щоб почути альтернативну думку були змушені на коротких хвилях слухати "ворожі голоси": Радіо Свобода, Радіо Вільна Європа, Голос Америки, DW (Німецька Хвиля), ВВС !!! 
панове , Ви хочете щоб Україна стала другою мацковією-кацапією ??? чи не приведи Господи комуністичним Китаєм. КНДР ??? ca.,
« Останнє редагування: 08:45:24, 02 Грудня 2019 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній yura253

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 141
  • Рейтинг: +19/-0
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #530 : 09:57:35, 02 Грудня 2019 »
Щось в тому що сказав пан slavon є.. Хоча те що телеведучому написакали в тексті - те він і перечитав  на екрані як школяр. Проте чогось не згадали за ОТТ сервіси легальні як Мегого, Світ.тв.

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #531 : 11:07:05, 02 Грудня 2019 »
slavon, ми не сваримось😃, це просто дискусія, де кожен висловлює свою думку і своє бачення.yura253, а хто буде згадувати про конкурентів, їм це не вигідно, от і не згадують.Вони думають, що люди нічого не знають про інші способи перегляду.На мою думку, якби ми не пручались, не кричали, не плювались на їхні тюнера і тарифи, але з часом вони потихеньку все підімнуть під себе. Дай бог, щоб це не сталось. Можливо залишаться стійки одиниці,(я один із них) які не піддадуться на їхні чари.Але ці одиниці вже нематимуть для них ніякої перепони.Це як прищик на тілі у слона-він зявиться, потім зникне-а він його не помітить.Так що борімось і єднаймось, бо разом ми сила.🙏
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #532 : 11:45:10, 02 Грудня 2019 »
Видно роботи мало раз установщики займаються банальною писаниною.

Відсутній yura253

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 141
  • Рейтинг: +19/-0
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #533 : 11:49:08, 02 Грудня 2019 »
Можливо залишаться стійки одиниці,(
Я теж не ведуся на їхні реклами з тюнерами, не буду їх брати і іншим не раджу цього чуда техніки. ))) Не раз згадував за cam-модулі від Екстри, сам так зробив взяв модуль від Екстри, потанцював з бубном на своєму ресивері і тепер спокійно дивлюся собі канали. Як воно буде далі через пару років чи місяців - не знає ніхто. МГУ логічно що вклавши бабоси в нове обладнання захочуть якомога швидше їх собі відбити, звідси - вже маємо новини про підняття цін на тарифні плани Екстри і Віжна. Також пішов шумок що буде екстра мігрувати  на 13 градус бо на 9 градусі мало абонентів і + планують на хотберді  канали транслювати в Н.265 кодеку в додачу та же Екстра  має в планах запустити канали Україна24 (в грудні) і канал Футбол 3(хто-зна коли запустять).  Наразі лишається лише чекати коли стартане повний блекаут на наших каналах (після 20 січня). Ну і якщо не будуть сильно нагліти по ціновому питанні - думаю що Віжин і Екстра не повтрачають всіх своїх абонентів до єдиного.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #534 : 12:38:31, 02 Грудня 2019 »
Цитувати
Видно роботи мало раз установщики займаються банальною писаниною.
яка робота  An14 ... в минулу суботу перейшовся по селі, поправив 2 антени, зустрічався з людьми, питають про кодування, бо нікому нічого з реклами не ясно ... розказую, що якщо робити так як написано в рекламі треба купити тюнер від олігархів за 1100 грн. та вибрати якого з 2 олігархів (беню к. чи ахметова) більше любите, поважаєте, довіряєте, відповідно підключитися до 1 з 2 офіційних пакетів та кожен місяць платити 90 грн.  люди дивляться на мене як напів-дурного, мовляв що я таке розказую і як таке може бути ...  дехто питав про альтернативу, що б не платити або плати менше, чи не олігархам ...
P.S. я не установщик, сат тв в мене хобі, ним займаюся у вихідні та  вечорами (влітку) у вільний від основної роботи час ...  у пʼятницю зайшов до колеги (сат тв у нього тако ж хобі, у нас в містечку та навколишніх селах усі установщики по хобі ... ) він взяв цей стронг 7600 2 тижні тому - не може нікому впихнути ...  :2funny: ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній yura253

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 141
  • Рейтинг: +19/-0
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #535 : 13:45:24, 02 Грудня 2019 »
Ще один "свіжий" матеріал для народу на тематику кодування каналів, ну тут принаймі про ОТТ згадується.
https://24tv.ua/koduvannya_telekanaliv_navishho_i_yak_tse_robitsya_u_sviti_n1241524


Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #536 : 14:10:25, 02 Грудня 2019 »
стаття так собі третій сорт то ще не брак ... наприклад:
Цитувати
Нажаль, в Україні часто встановлюють обладнання, не повідомляючи про цей факт. Ба більше, при встановленні антен беруть додаткову плату за "злам" коду супутникових телеканалів - використовують так званий "card sharing". Доля домогосподарств з подібним "зламом" – від 0,4 до 0,8 млн. Це у 2-4 рази більше споживачів легального контенту.
тведження класу чув дзвін та не знаю де він ...   :2funny: :2funny: :2funny:

Цитувати
Це стосуватиметься каналів чотирьох основних медіагруп:

    1+1 media: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН, Бігуді
    StarLightMedia: СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце;
    Inter Media Group: Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм
    Медіа група Україна: ТРК Україна, НЛО ТБ, Індиго, Ескулап ТБ.
1група - бенін хлам класу Г+Г , 2 - пінчуковське, не риба, не мʼясо або 3 сорт то ще не брак, 3 -  кацапській окупаційний хлам від медведчука,фірташа, львочкіна  4 - хлам з даунбасу від ахметова ... 
Особливо вразили коменти під статею
Цитувати
Oleg Tkachenko
Ага, 15 років ми не були піратами а тут бац і пірати. Що за розумник писав цю статтю? У тій же Німеччині тільки на супутнику Астра більш ніж 200 безкоштовних каналів. До речі, Екстра ТБ з 01.12.19 піднімає абонентську плату за національні канали з 39 грн до 69 грн на місяць.

Сергій Ноцик
Стаття чисто для виправдання незаконного обмеження доступу до джерел інформації. Про технічний сигнал через супутники, це повна маячня. Канали на своїх сайтах самі надають вичерпну інформацію на яких супутниках і частотах їх можна переглядати. Страшилка про повністю кодований захід повна маячня. В Німеччині, наприклад, канали Sat1. Pro7, канали груп RTL і ARD/ZDF ідуть безроштовно. Канали RTL, Sat1. і Pro7 топові канали до яких нашим як до місяця.

Мирончук Юрьевич Александр
Ми програли інформаційну війну на Донбасі,а олігархам похуй.Закриють українські канали.раша балдіє.Який денетчанин поїде в нашу зону купляти новий приймач,з раші сигнал іде клас.Медіамагнати збагачуються,Донеччина віддаляється,війна продовжуєтьсяЗеля їздить на новому веліку,все заєбісь

Ігор Володимирович Киця
А взагалi гарна схема. За те що виносять мiзки людям, так хай цi люди самi за це i платять. Здорово.

Валерій Паславський
А останні 20 років, сигнал не був технічним, і перегляд телеканалів був законним? Підераси вонючі, ви надієтесь що хтось буде дивитись рекламу, та щей за це платити гроші????))))

Dmitriy Vichniakov
Все везде воюют за зрителя а эти тупицы отключают 4 млн. человек плюс весь донбасс с крымом ЭТО ИДИОТИЗМ И ПРЕСТУПЛЕНИЕ против УКРАИНЫ это ДИВЕРСИЯ


Виталий Кулик
Будут смотреть Россию .Хоть и мусорка ,зато бесплатно.Вот вам и идеология ,даже войны не надо.

Олександр Лявинець
все время было легально ,пришли "слуги" и стало пиратство,хотя все понимают что это просто ещё
один способ содрать деньги с обычных людей,так же и с газом было,всю жизнь платили одну цену,а тут добавили за транспортировку отдельно ,будь то это раньше в стоимость не включалось,только если раньше эта стоимость для куба газа была ,то наши умники решили сделать её -абонплатой,что бы драть деньги не зависимо от потребления,есть труба плати за транспортировку

Ivan Rusal
А НЕ ЯКІСНИЙ Т2....ПОГАНИЙ СИГНАЛ.....ХТО ЗАПЛАТИТЬ ЖИТЕЛЯМ ЗА ПОГАНІ ПОСЛУГИ.....


Максим Бойчук
Еще один удар по жителям частного сектора, которые дровами топят вместо золотого газа. Лет 15 типа технический сигнал шел и даже предупреждали зрителей, что вот мы перескочим на другой спутник, мол вот новые параметры, а что это пиратское с рекламой, не писали.
А как же за сраное т2 абонплаты нет, а каналы те что хотят бабла, там есть и мутный зеонбуд всем заправляет. Надо было бы как с т2, малозабезпеченим тунера бесплатно и без абонплаты. Так нет же, тут как тут выскочили екстратв и виасат с рекламой, не хочешь побачити черный экран, подключайся! Ребята, я вам ничего не должен, мне еще долдны доплачивать за годы потребления этого гомноконтента.
У россиян ртр нтв первый не закодированы, про то что еврлпейцы могут увидеть их, не беспокоятся. И еще останется я так понимаю все новостные каналы, которые медведчук скупил. Ну как раз то что надо для оккупированых територий. Мне на них плевать, но а как же у владельцы каналов не чувствуют социальной ответственности за тамошних жителей и петя и зеленыш за капитализм с либертарианским лицом.

Fellini Zp
если мне бесплатно установят оборудование и бесплатно предоставят этот "контент" я обещаю подумать смотреть мне это или нет
  :2funny: :2funny: :2funny: ca.,
« Останнє редагування: 14:36:29, 02 Грудня 2019 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #537 : 14:55:38, 02 Грудня 2019 »
У Німеччені сплачує кожна родина по квитанції раз на рік за ТЕЛЕБАЧЕНННЯ незалежно яке супутник чи наземне
тому і канали на супутнику не кодують бо усе оплачене An14
треба так і у нас зробити , 150 грн  / 0,75 грамовий пузир горівки/ в рік заплатив і дивись

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #538 : 15:28:39, 02 Грудня 2019 »
У Німеччені сплачує кожна родина по квитанції раз на рік за ТЕЛЕБАЧЕНННЯ незалежно яке супутник чи наземне
тому і канали на супутнику не кодують бо усе оплачене An14
треба так і у нас зробити , 150 грн  / 0,75 грамовий пузир горівки/ в рік заплатив і дивись

наш клієнт скоріше мову вивчить німецьку чим оплатить телебачення, всі привикли до ХАЛЯВИ! :2funny:

Відсутній yura253

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 141
  • Рейтинг: +19/-0
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #539 : 15:35:22, 02 Грудня 2019 »
От дивують мене такі пости де кажуть про Німеччину і безкоштовні канали на супутнику. А чому тоді деякі пакети дружать з тьотею Шурою, якщо німецькі канали безкоштовні і на супутнику у відкритому доступі ?

 

Globo / Opticum 7010C-1CI, 7100C-1CI - прошивка, канали, ключі, програми

Автор bodyanРозділ 7010C-1CI, 7100C-1CI

Відповідей: 7
Переглядів: 19731
Остання відповідь 10:07:19, 30 Грудня 2019
від Diamond191986
Не можу розобратся як програмой gTools186.zip сортувати канали для @-star 3510?

Автор MarunychYuriiРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 0
Переглядів: 2832
Остання відповідь 09:15:19, 12 Січня 2016
від MarunychYurii
Cosmosat 7800, 7810, 7820 USB PVR - прошивка, канали, ключі

Автор SashaTvРозділ CosmoSAT

Відповідей: 23
Переглядів: 23561
Остання відповідь 04:58:36, 18 Січня 2019
від sasha19722201
Golden Media S-Box 776CR PVR - прошивка, канали, ключі, програми

Автор bodyanРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 0
Переглядів: 4034
Остання відповідь 14:58:15, 26 Грудня 2016
від bodyan
Euston STV2005, Dsr-5003 plus - прошивка, програми, канали, ключі

Автор bodyanРозділ Euston, DSR 5003 Plus

Відповідей: 30
Переглядів: 40735
Остання відповідь 13:42:15, 05 Лютого 2017
від vitasg24