Автор Тема: Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".  (Прочитано 106525 раз)

slavon і 5 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

• Адміністратор
  • Ветеран
  • Рейтинг: +8347/-14
"Усі канали скоро закодують!" - вся правда по даній темі :)

П'ятниця, вечір - можна і попліткувати. Маємо тему -  "Усі канали скоро закодують!".  Дана тема мусолиться доволі давно. У жовтні було повідомлено про домовленість між телегрупами, у цьому році закодувати сигнал, підготовлені ролики і все таке...
Продавці приймачів, для убезпечення себе від гнівних клієнтів, все більше пропонують приймачі з підтримкою T2-MI, з надією що хоча б тут нічого не зміниться.
Тема розрослась розмовами про кодування, начебто Verimatrix, далі ніби замовлена партія приймачів з кодуванням Irdeto по аналогії з колишнім кодуванням на T2, тепер же кажуть, що це все почнеться лише після виборів... Ваші думки з цього приводу панове derisive.gif
« Останнє редагування: 15:47:50, 19 Грудень 2018 від sat-pl »

Відсутній bilich

• Постійний користувач
  • Рейтинг: +30/-0
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #210 : 11:58:30, 16 Грудень 2018 »
Я дивлюся снукер з 2004 року.
І люди мовили "Прийшов той на якого ми чекали"

Відсутній vitivan

• Спонсор
  • Ветеран
  • Рейтинг: +264/-11
« Відповідь #211 : 15:00:31, 16 Грудень 2018 »

Напевно снукер закодують   :)

Відсутній loza77

• Старожило
  • Рейтинг: +527/-33
« Відповідь #212 : 15:59:33, 16 Грудень 2018 »

Напевно снукер закодують   :)
Трохи не по темі, але переважна більшість моїх знайомих дивиться снукер по відкритому Євроспорту на німецькій мові з Астри 19,2 і нашим "медіагрупам" навряд чи вдасться його "замурувати" :-Р

Відсутній arrows

• Ветеран
  • Рейтинг: +783/-666
  • ZTE Blade A520
« Відповідь #213 : 17:23:39, 16 Грудень 2018 »
снукер закодують 
Як? Та ви що? Ах-ах=ах... я так хочу жити...
Це звісно ж сарказм, а так мені по х. бо навіть в хрінову погоду, коли немає сигналу з супутників я знаю прекрасну альтернативу, хіба що ця альтернатива без коментаторів. Я можу бути сам собі коментатором з таким стажем перегляду. А альтернатива це те що ніколи не пропаде, це той канал лайвстріму на якому роблять ставки. Такий собі для вас напрямок пошуку, рекламувати не хочу бо хто шукає, той знаходить, там і футболи які ви так всі обожнюєте, і теніс, і що завгодно, навіть собачі бої. Було б бажання, все в сучасному світі можна знайти.
RR-O-v6.2.1-20190102-ZTE-Blade-A520-Final

Відсутній oleg8068

• Постійний користувач
  • Рейтинг: +91/-1
  • u2c b6 u2c denys h256 Openbox AS4K CI UHD
« Відповідь #214 : 05:25:29, 17 Грудень 2018 »
Група «1+1 медіа» відповіла на критику запуску акційного тарифу супутниковим провайдером VIASAT у зв’язку з майбутнім супутниковим кодуванням.

Компанія VIASAT для залучення абонентів до початку кодування супутникового сигналу каналів чотирьох телегруп запустила спеціальний тарифний пакет «Національний», що вміщує рейтингові та національні телеканали за 29 грн/міс. Представники ОТТ-операторів і провайдерів кабельного телебачення розкритикували ціну пакета, розгорнувши дискусію у Facebook. Група «1+1 медіа» вказує на маніпуляції з боку учасників ринку, оскільки інформація про акційний тариф була озвучена заздалегідь, він буде чинним півроку – до початку кодування телегруп.

У своєму повідомленні група висловила «глибоку стурбованість перекручуванням фактів» провайдерами телевізійної послуги щодо невідповідності раніше озвученої медіагрупою вартості тарифних пакетів, яка дфятиме до початку кодування супутникового сигналу.

«Медіагрупи та провайдери раніше вже домовилися і офіційно повідомляли на спільних заходах про те, що в період насичення ринку обладнанням для приймання закодованого сигналу супутника вартість базових тарифних пакетів, що вміщують національні телеканали, буде соціальною і прийнятною для населення. Тому ми вважаємо, що численні заяви від провайдерів, які глибоко здивовані озвученою деякими учасниками ринку вартістю національних тарифних пакетів у 29 грн/міс. до моменту кодування, є відвертою маніпуляцією і яскравим прикладом подвійних стандартів», – йдеться в повідомленні групи.

Акційна місячна ціна 29 гривень за пакет національних телеканалів у VIASAT буде чинна до початку супутникового кодування, запланованого на другий квартал 2019 року: «Для того щоб стимулювати перехід супутникових FTA-абонентів на 4 КАС телевізійні тюнери, за допомогою яких вони зможуть продовжити отримувати доступ до національних телеканалів після кодування сигналу, ми заздалегідь подбали про насичення ринку сет-топ-боксами, і “1+1 медіа”, як і інші медіагрупи, вже неодноразово озвучували свою єдину ринкову позицію – до кодування тарифні пропозиції, які фактично вміщують набір національних телеканалів, повинні мати невисоку та прийнятну для абонентів вартість», – прокоментував Ярослав Пахольчук, виконавчий директор і директор напрямку платного телебачення «1+1 медіа».

На сайті провайдера зазначені такі ціни на пакети:

1) «Національний» – 29 грн/міс. Входять національні канали, а також «Квартал ТВ», Paramount Comedy, FilmUA Drama, Bolt (загалом понад 70 каналів);
2) «Сімейний» – від 69 до 99 грн/міс. Додатково – канали Viasat: TV1000, TV1000 Action, TV1000 WorldKino, VipComedy, Nature, History, Sport, Explorer. Загалом понад 80 каналів;
3) «Престижний» – понад 110 каналів, від 149 до 199 грн. Додатково – канали груп Sony, Discovery, National Geographic, Fox, Nickelodeon. etc. Містить 10 HD каналів;
4) «Преміум HD» – понад 120 каналів за 249 грн/міс. Додатково – віасатівські канали Vip Premiere і Vip Megahit. Включає 12 HD каналів.

Додатково можна підключити 2 еротичні канали (Penthouse и Playboy TV) за 39 грн, телеканали Vip Premiere і Vip Megahit за 59 грн або послугу «Додатково ТВ» за 69 грн.

Також провайдер пропонує придбати операторський тюнер за 1099 грн, з виїздом майстра – 1499 грн, зі встановленням супутникової антени – 2999 грн.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що провайдери ТВ-послуги наприкінці минулого року негласно домовилися з телегрупами тримати в 2018-м мінімальну ціну за пакет ТВ-послуги в Києві на рівні 50 гривень на місяць. Провайдери зобов’язали телегрупи реагувати на ціни, які нижче цієї суми. У 2019 мінімальна вартість ТВ-пакету для Києва має становити вже 70 гривень на місяць з абонента, для регіонів передбачені окремі тарифи. Також телегрупи і провайдери досягли угоди про терміни акційних тарифів – вони мають тривати не більше шести місяців.

Інформація про акційний тариф VIASAT вперше була публічно озвучена 8 листопада на конференції ТІМ, яку широко висвітлювала «Телекритика». Занижених цін на пакети порівняно з кабельними провайдерами у VIASAT не буде: «До моменту кодування у провайдерів супутникового телебачення буде продукт за ціною 19–29 гривень, – повідомляв провайдерам Ярослав Пахольчук. – Ми ще рахуємо, якою має бути підйомна ціна, але розуміємо, що бар’єр входу повинен бути мінімальним. Але після кодування ціна буде близько 70 гривень». На конференції провайдери погодилися з аргументами і не висловлювали свого обурення.
Тему акційного тарифу VIASAT порушив у Facebook директор ОТТ-оператора Omega TV Олександр Глущенко після вчорашнього релізу про доставку першої партії супутникових тюнерів, необхідних для декодування сигналу. Оператор Omega TV не надає послуги абонентам, він працює за партнерською програмою з ISP-провайдерами. Влітку питання до мінімального тарифу Omega TV виникали у телегрупи StarLightMedia, яка називала їх заниженими. Провайдер пропонував мінімальний місячний ТВ-пакет за 39 гривень на постійній основі (не вказуючи, що він акційний), після зауваження StarLightMedia в Omega TV підняли його вартість до 49 гривень.
https://telekritika.ua/uk/news/v-1-1-media-vidpovili-na-kritiku-akcijnih-tb-poslug-provajderiv/

Відсутній viktor 1968

• Користувач
  • **
  • Рейтинг: +22/-2
« Відповідь #215 : 06:10:33, 17 Грудень 2018 »
"Також провайдер пропонує придбати операторський тюнер за 1099 грн, з виїздом майстра – 1499 грн, зі встановленням супутникової антени – 2999 грн." Вислів "з дуба рухнули" сюди не підходить...Мабуть у олігархів криша рухнула від наворованого.

Відсутній vasjabr

• Ветеран
  • Рейтинг: +2449/-38
« Відповідь #216 : 06:31:45, 17 Грудень 2018 »
Жадібність фраєра згубить! Думаю, що швидко вдавляться, коли пососуть... :2funny:  Чи то пак захлинуться... derisive.gif  Вже почали ділити шкуру ще не вбитого ведмедя. >:( ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній andre33

• Світла пам`ять
  • Ветеран
  • Рейтинг: +1752/-2
  • Lemberg
« Відповідь #217 : 07:02:55, 17 Грудень 2018 »
не , чо , 400 гривасів за виїзд майстра нормальноо...
ще накрутить на обладнанні , скарт -тюльпан ,HDMI кабель ,  за Фки , бензин :o
тайский масаж господині  ca.,

Відсутній arrows

• Ветеран
  • Рейтинг: +783/-666
  • ZTE Blade A520
« Відповідь #218 : 07:53:00, 17 Грудень 2018 »
Не знаю як там у вас хлопаки, але я зі своїми клієнтами кому встановлював обладнання розмовляю на дану тему. Так от майже всі (зустрічався ще не з всіма) кажуть на таке: НАС ВІД САМОГО СЛОВА "тарифи" ВЖЕ ВЕРНЕ, краще хай нічого не показує, буде привід частіше вийти на вулицю, провідати друзів та рідних.
RR-O-v6.2.1-20190102-ZTE-Blade-A520-Final

Відсутній vitivan

• Спонсор
  • Ветеран
  • Рейтинг: +264/-11
« Відповідь #219 : 08:07:44, 17 Грудень 2018 »
Маркетинговий хід, непогано придумано!

«Національний» – 29 грн/міс. Входять національні канали, а також «Квартал ТВ», Paramount Comedy, FilmUA Drama, Bolt (загалом понад 70 каналів), Але після кодування ціна буде близько 70 гривень. На конференції провайдери погодилися з аргументами і не висловлювали свого обурення.

Якщо втримають ціну 29 грн. люди будуть брати.

Відсутній vasjabr

• Ветеран
  • Рейтинг: +2449/-38
« Відповідь #220 : 13:43:40, 17 Грудень 2018 »
Колись дивилися 1-2 канали "хорошої якості"... Багато пам"ятає, так що не звикати. Багато хто скористується альтернативою, тільки б не платити тим крахоборам...
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній nico2

• Ветеран
  • Рейтинг: +1102/-13
« Відповідь #221 : 15:42:28, 17 Грудень 2018 »
Я всім кажу скоро пропаде айсітіві,новий ,стб треба купувати тюнер новий або витерпіти півроку ,або місяців десять бо й так як завжди здохне,кажуть будуть дивитися москалів,Слава Україні!

Додано: 16:27:43, 17 Грудень 2018
та ще шо треба людині, прийшов з роботи поїв ліг дивитися зараз шо пес,школа а раніше поки було нтв глухарь,ментовские войни ,менти на нтв чогось впевнений закодують зразу зявиться альтернатива від москалів навіть готовий поспорити
« Останнє редагування: 16:27:43, 17 Грудень 2018 від nico2 »

Відсутній jack111

• Новачок
  • *
  • Рейтинг: +0/-0
« Відповідь #222 : 08:53:42, 18 Грудень 2018 »
А якщо будуть кодувати українські канали , ніхто випадково не знає яке кодування буде)?Може Biss))))))То буде чудно)

Присутній urij66

• Старожило
  • Рейтинг: +173/-53
  • Я добрий, коли до мене добре.
« Відповідь #223 : 09:08:44, 18 Грудень 2018 »
А якщо будуть кодувати українські канали , ніхто випадково не знає яке кодування буде)?Може Biss))))))То буде чудно)
Звичайно, що Biss буде.Скажу вам по секрету, що вони такі дурні, викидають міліони на приставки, щоб закодувати в бісс.😁😂Ви такі наївні.Хоч трошки читати форуми попробуйте, щоб бути в курсах, що робиться.Якби про це почали говорити учора, тоді було б зрозуміло.А так про це говорять уже багато часу.Не будьте такими лінивцями.Написати в гуглі і вам буде тонни інформації.😎
Кохайте один одного і все буде добре!

Присутній slavon

• Глобальний модератор
  • Ветеран
  • Рейтинг: +5044/-56
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
« Відповідь #224 : 09:18:22, 18 Грудень 2018 »
Цитувати
Ферштейн? ca.,
я, я, зер гут, натюліх ...  :2funny: ca.,
Цитувати

Про які канали йде мова ??? якщо ті що зараз йдуть ФТА+БІСС, як транспорт для кабельних провайдерів, від 4 медіа-груп (1+1 - коломойського, інтера - фірташа-льовочкіна, стар-медіа-пінчука, трк"Україна"- ахметова)  то там буде Betacrypt/Cоnax (безкарточний) від Xtra + NDS (безкарточний) від Vasat UA - тюнера і САМ-модумі Xtra вже є в продажі !!!
Що стосується Т2 то там сиитуація трохи інша, але як кажуть небезнадійна - також можуть закодувати !!! наскільки я памятаю у Зеонбуду-зекобуду була ліцензія на кодуваня в conax/indeto  та є купа нюансів
Цитувати
для того щоб закодували де дибільне, недолуге Т2 на супутнику зеонбуд-зекобуд має повністю переробити свою наземну мережу. Раніше у них кодування в conax і прийом цього непотребу на 2-3 моделі від стронгу +тріпер-2012 (з вбудованими декодерами canax) відбувалося централізовано на головній станції зекобуду, перед підйомом сигналу на супутник. Після Майдану і Революції гідності кодування базових Т2 каналів українського ТБ є неможливий згідно закону. Тому при кодуванні цього сигналу на супутнику і відкритому Т2 на землі (DVB-T2) зекобуду буде треба ставити декодери на кожному передавачі - це практично повна переробка мережі ... Можуть піти іншим шляхом, наприклад:
 1. для передачі сигналу від головної станції до передавчів використовувати, замість супутнику ОВ, ТСР/ІР мережі, наприклад ОВ мережу Укртелекому.
2. перевести поширення сигналу на якісь лівий, напівдохлий борт наприклад на Астру 31.5Е, можливо як кацапи в С-діапазон,  того ж таки SES5/Astra 4А  ...
:2funny: ca.,
Переніс усе що напряму не стосується приймачів Sat-Integral сюди !!! Надалі, щоб непорушувати Правила форуму обгоговореня кодування українських каналів ведемо в цій темі.
« Останнє редагування: 09:51:28, 18 Грудень 2018 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Globo / Opticum 7010C-1CI, 7100C-1CI - прошивка, канали, ключі, програми

Автор bodyanРозділ 7010C-1CI, 7100C-1CI

Відповідей: 7
Переглядів: 11592
Остання відповідь 10:07:19, 30 Грудень 2019
від Diamond191986
Не можу розобратся як програмой gTools186.zip сортувати канали для @-star 3510?

Автор MarunychYuriiРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 0
Переглядів: 1692
Остання відповідь 09:15:19, 12 Січень 2016
від MarunychYurii
Cosmosat 7800, 7810, 7820 USB PVR - прошивка, канали, ключі

Автор SashaTvРозділ CosmoSAT

Відповідей: 23
Переглядів: 19114
Остання відповідь 04:58:36, 18 Січень 2019
від sasha19722201
Golden Media S-Box 776CR PVR - прошивка, канали, ключі, програми