Автор Тема: Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".  (Прочитано 168768 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
"Усі канали скоро закодують!" - вся правда по даній темі :)

П'ятниця, вечір - можна і попліткувати. Маємо тему -  "Усі канали скоро закодують!".  Дана тема мусолиться доволі давно. У жовтні було повідомлено про домовленість між телегрупами, у цьому році закодувати сигнал, підготовлені ролики і все таке...
Продавці приймачів, для убезпечення себе від гнівних клієнтів, все більше пропонують приймачі з підтримкою T2-MI, з надією що хоча б тут нічого не зміниться.
Тема розрослась розмовами про кодування, начебто Verimatrix, далі ніби замовлена партія приймачів з кодуванням Irdeto по аналогії з колишнім кодуванням на T2, тепер же кажуть, що це все почнеться лише після виборів... Ваші думки з цього приводу панове derisive.gif
« Останнє редагування: 15:47:50, 19 Грудня 2018 від sat-pl »

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1497
  • Рейтинг: +2467/-40
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #195 : 11:55:01, 15 Грудня 2018 »
в грозовий період підсилювачі будуть горіти

А чого вони мають горіти?
Я свою польську антену ("решітка") встановив років 20 тому. Останні років 10 користуюся супутниковою. Недавно хотів попробувати цифрове Т-2, включив польську- і 32 канали просто чудо! Правда ще на початку заземлив решітку й корпус плати підсилювача. Якось під час грози  блискавка неподалік влучила в дерево- метрів за 70- і хоч би що! Правда згорів БЖ, бо був у розетці...

Т2 наземка питання закрите, НЕ КОДУЄТЬСЯ!  Дихайте вільніше.  Веріматрікс для чого ламати?  Не вже не зрозуміло, що прийшла ера IPTV.

До того йде, що супутникове ТБ забудеться... Зараз бюджетний варіант- Т-2+ IPTV.





Спойлер
Цифровой ресивер DVB-T2 megogo, Тюнер Т2 - DVB-T2 + HD плеер

Ваш пропуск в мир цифрового телевидения
Компактная и стильная, модель DVB-T2 MEGOGO и просто открывает для своих владельцев доступ к эфирному цифровому телевидению. Подключить его к телевизору и настроить каналы сможет даже новичок, а управлять всеми функциями при помощи удобного дистанционного пульта не составит ни малейшего труда! Чистая и чёткая картинка даже при слабом уровне сигнала благодаря использованию самых современных технологий.

Лучший выбор для Украинского рынка
Цифровой тюнер DVB-T2 MEGOGO разработан специально для украинского рынка и потому учитывает все особенности национального эфирного вещания в стандарте Т2. Данная модель служит для приёма открытого цифрового сигнала в стандартном (SD)и высоком качестве (HD), работая в полном частотном диапазоне VHF и UHF.

Расширенный функционал в компактном корпусе
Несмотря на небольшие физические размеры, модель DVB-T2 MEGOGO отличается мощным функционалом, возможности которого выходят далеко за пределы обычного ТВ-тюнера. Электронное расписание каналов (EPG), отложенный просмотр (TimeShift) и запись видео на подключаемый носитель (PVR) – всё это может делать DVB-T2 MEGOGO! Кроме того, благодаря USB-входу, данный тюнер превращается в медиа-проигрыватель, способный воспроизводить современные видео и аудио форматы.
PTV, вы можете расширить количество каналов до 200-300
Цифровой эфирный Т2 приемник подойдет абсолютно к любому телевизору

Количество каналов 32+
Без абонплаты
Высокое качество картинки
Выход в интернет
[close]

Вартість девайсу- 270-300 грн.
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/roznitsa-tsifrovoy-resiver-dvb-t2-megogo-tyuner-t2-dvb-t2-hd-pleer-ts-IDC8ujK.html?sd=1#33519c672f;promoted
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-713
  • 修理業者
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #196 : 12:08:49, 15 Грудня 2018 »
 :2funny:
супутникове ТБ забудеться
чого ж воно забудеться? Я наприклад без снукера на євроспортах не проживу, з 1995року не пропустив жодного турніру й не збираюся це робити. Інтернет він або гарний або повне лайно, а тітонька завжди працює. Тому маю комбо DVB-S2+T2MI+T2 з тим самим MEGOGO. *oohaa*

Відсутній BodiaK

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 252
  • Рейтинг: +247/-2
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #197 : 13:41:08, 15 Грудня 2018 »
Ви що, з іншої планети?Яка функція помре?..
М-да. З аналітичним мисленням у вас проблеми. А хто вів розмову про Т2-МІ? Людина запитувала
Цікавить таке питання, подейкують що буде платне телебачення, виходить що даний тюнер вже не актуальний?
про майбутнє кодування українських супутникових телеканалів (до яких відноситься і Т2МІ), які приймає цей ресивер. Про кодування ефіру наразі не йдеться. Так от, якщо закодують ці канали зі супутника, то відповідно і відімре, а вірніше, стане непотрібною  супутникова частина комбо-ресивера для цих каналів. Вловлюєте? То хто тоді втратить?  То хто у школі що робив, розумненькі ви наші? Хто тоді з якої планети?
То ж
...уважно читайте, про що люди пишуть...
а потім клацайте по клавіатурі. Якось так і
...Тільки не ображайтесь.
P.S. arrows, судячи з вашого допису, всі уроки з етики ви прогуляли.  Я з вами свиней не пас, щоби ви мені тикали. Це так, для роздумів. ca.,

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #198 : 14:18:35, 15 Грудня 2018 »
Bodiak, ви як той вуж що на сковорідці викручуєтесь.Вкладаєте інше поняття у сказані слова, прикидаєтесь, так як вас зробили дурачком(яким яв.....)Ви що справді ні бум бум?Чи вирішили поумнічать.То ви поясніть, чому сомбо буде неактуальне?А два тюнера із подвійною ціною актуальними.
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-713
  • 修理業者
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #199 : 14:55:51, 15 Грудня 2018 »
Я з вами свиней не пас, щоби ви мені тикали.
Зазнач свій вік в профілі і якщо ти старший від мене скажімо років на двадцять тоді буду тобі викати. А так взагалі то на форумах я вільний у своїх висловах і як хочу так до тебе й звертаюся.
стане непотрібною  супутникова частина комбо-ресивера для цих каналів
Їх замінить, а для мене вже замінила, Т2 частина комбо приймача.
Хто втратить\втратив ще раз порахувати, чи й надалі будеш пінитися захищаючи свій недоресивер?

Відсутній BodiaK

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 252
  • Рейтинг: +247/-2
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #200 : 17:21:27, 15 Грудня 2018 »
Bodiak, ви як той вуж що на сковорідці викручуєтесь.Вкладаєте інше поняття у сказані слова, прикидаєтесь, так як вас зробили дурачком(яким яв.....)Ви що справді ні бум бум?Чи вирішили поумнічать.То ви поясніть, чому сомбо буде неактуальне(им)?А два тюнера із подвійною ціною актуальними.
Ох, як тут все запущено.
По-перше, українською не "помнічать", а порозумувати - це так, для загального розвитку. Мене позвали у цей світ не дурачком, як ви висловились, а людиною. Можливо з вами така оказія трапилась?
Тоді немає сенсу щось пояснювати, коли з першого разу не зрозуміли.
Їх замінить, а для мене вже замінила, Т2 частина комбо приймача...
1. На першу частину допису реагувати - себе образити.
2. Якщо людину влаштовує 32 телеканали, то навіщо їй , як висловився попередній дописувач цей "сомбо"? Ну і такий погляд на отримання інформації  свідчить про певну обмеженість у виборі можливостей її(інформації) отримання та розвитку особистості.
3.А іншу частину на ринок понесете?  А от окремі коробочки можна поодинці збути. Перевага? Та й де ви побачили у мені адвоката будь-якого ресивера? А от вам не завадить на свої останні дописи глянути.
4. Ви, напевне забули, у якій темі пишете? Тоді пам'ять освіжіть.
Ну і наостанок - оскільки я не звик розмовляти чи писати таким лексиконом, то подальшу переписку вважаю для себе принизливою і неприйнятною . Спілкуйтесь з "одноплемінниками"!

Відсутній IVP

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 935
  • Рейтинг: +307/-1
  • SECURITY
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #201 : 17:27:52, 15 Грудня 2018 »
мені наприклад найзручніше sat-tv, для мене IPTV ше не досконале, хоч і маю дома 100 мегабіт, кабельне ТБ в аналоговому вигляді - повна херня, Т2 - в мене ловить херово, треба буде на трубу антену підіймати.

Якшо чесно мені всерівно на наші канали бо ТВ дивлюсь мало, в основному шо хочу дивитися - качаю на флешку і дивлюсь на телевізорі без реклами.

Ну і показують в мене +++ тому каналів буде море всерівно без 10-20 наших рекламно-помийних каналів.

Відсутній vasic

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 193
  • Рейтинг: +32/-0
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #202 : 18:33:25, 15 Грудня 2018 »
А чого вони мають горіти?
Я свою польську антену ("решітка") встановив років 20 тому. Останні років 10 користуюся супутниковою. Недавно хотів попробувати цифрове Т-2, включив польську- і 32 канали просто чудо!
Це ще від місця залежить , якщо підсилювач не горить під час грози . В мене також решітка , стоїть більш ніж 20 років на даху трьохповерхового будинку, не памятаю щоб коли міняв підсилювач. По сусідству є вищі будинки  , напевно в цьому причина.  Не всім так везе і підсилювачі під час грози часто вилітають. Знаю це бо торгую ними , після грози за підсилювачами як правило черга.Якщо до  телецентру 50-70 км не буде Т2 добре показувати , особливо  якщо в напрямку вишки ліс і хата в низині. А таких місць є досить.

Відсутній sergeny

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 494
  • Рейтинг: +250/-21
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #203 : 19:33:44, 15 Грудня 2018 »
Старі полячки з їхніми підсилювачами до цієї пори служать,а те шо продається зара орієнтовано на швидку заміну!!
Бабло однако,статики бояться шо піпєц.

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1497
  • Рейтинг: +2467/-40
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #204 : 20:23:15, 15 Грудня 2018 »
Ретранслятор від мене через два горби на відстані 15 км, я в долині. Так що аналогове практично мало що було видно, хоч антену підняв на лату метрів 15...

А чого вони мають горіти?
Цитувати
Це ще від місця залежить , якщо підсилювач не горить під час грози .

У мене кругом високі ясені+заземлення... Я не хотів часто міняти собі підсилювачі, як сусідам... :2funny: ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній vasic

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 193
  • Рейтинг: +32/-0
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #205 : 21:29:25, 15 Грудня 2018 »
Старі полячки з їхніми підсилювачами до цієї пори служать
Скоріш за все в мене і стоїть  ,,Стара полячка " і блок живлення з комплекту постійно в розетці стільки років працює без проблем. Зараз підсилювачі і все решта шльопають в Україні. Але довговічністю тепер надто не страждають  і в благополучній Європі , гарантія закінчується , пора збирати гроші на нову річ , згідний  ,,Бабло однако".

Додано: 21:35:28, 15 Грудня 2018
У мене кругом високі ясені+заземлення.
Мав би можливість приїхав би в гості подивитись на таку екзотику , але трошки задалеко.
« Останнє редагування: 21:35:28, 15 Грудня 2018 від vasic »

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-713
  • 修理業者
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #206 : 22:31:22, 15 Грудня 2018 »
BodiaK, ти сам напрошуєшся щоб тебе сприймали дурачком, які бля 32 канали. Розписую особисто для тебе: їх там не 32 а менше і вони для мене дублюють ті що є на супутниках (Українські які будуть кодуватися). Отож я ці дублі з супутників видалив а на їх місце поставив з Т2 + наш місцевий "ТРК Прилуки" та обласний "UA Чернігів", потім (перераховувати не буду по каналам) решта каналів яких звичайно ж немає на Т2, з таких супутників 4.0°W, 4.9°E, 13.0°E, 31.5°E, 36.0°E(т. Шура), 74.9°E(відкриті+т. Шура), 85.0°E(відкриті+т. Шура), 90.0°E. Йдемо далі й не забуваємо що в нас є гарний інтернет та цей комбо підтримує такі сервіси як "IPTV", "Youtube", "Redtube", "Megogo" та навіть "Погода".
Оголошувати загальну кількість каналів? Мабуть не треба, краще для розвитку розуму порахуй скільки для такої машини потрібно "коробочок".
А якщо в тебе з'явиться питання чому я переглядаю кацапів, відповім тобі так: я живу у ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ *-P й дивлюся на те що хочу, на те що заслуговує моєї уваги й іноді корисно глянути на той маразм яким страждає ВОРОГ щоб бути готовим до дії.
Ферштейн? ca.,

Відсутній duman

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Рейтинг: +276/-2
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #207 : 22:46:09, 15 Грудня 2018 »
Т2 наземка питання закрите, НЕ КОДУЄТЬСЯ!  Дихайте вільніше.  Веріматрікс для чого ламати?  Не вже не зрозуміло, що прийшла ера IPTV.

А ера IPTV це хіба не той самий веріматрікс, бо за користування інтернетом теж введена щомісячна абонентна проплата і замітьте що вона постійно зростає...Так що ця ера ще довго буде йти до людей з пенсією до 2000 гр , яким діти проплатили, або з натугою самі, одноразово  саткомлект для перегляду мила і реклами,  де ще й прийом *народного Т2* неможливий або гамняний...Але коли народ менше стане дивитись нинішню ток-херню, то можливо це всім піде на користь!

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1497
  • Рейтинг: +2467/-40
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #208 : 04:26:08, 16 Грудня 2018 »
Я наприклад без снукера на євроспортах не проживу, з 1995 року не пропустив жодного турніру й не збираюся це робити.
Ніколи не подумав би, що так серйозно можна захопитися більярдом... Правда, хтось любить попа, а хтось попову жінку... derisive.gif  А самі граєте? Я маю на увазі в більярд... derisive.gif
Тоді дай Боже довгих років життя нашій теті любі-злоті... ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-713
  • 修理業者
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".
« Відповідь #209 : 08:51:24, 16 Грудня 2018 »
vasjabr, граю але на рівні слабенького любителя. Вчитися ніде, практикуватися майже також, снукерний стіл один єдиний на все місто і той з'явився лише минулого року, а так кругом по клубах ворожий більярд в якому немає ніякої логіки й він мене бісить :2funny:
Сьогодні до речі фінал Scottish Open, у фіналі зустрінуться Шон Мерфі та Марк Аллен, для мене це на подобі дня народження. Раджу глянути одним глазом, тільки я ні за що не відповідаю, може бути як наркотик на все життя! O0
« Останнє редагування: 08:59:02, 16 Грудня 2018 від arrows »

 

Globo / Opticum 7010C-1CI, 7100C-1CI - прошивка, канали, ключі, програми

Автор bodyanРозділ 7010C-1CI, 7100C-1CI

Відповідей: 7
Переглядів: 19737
Остання відповідь 10:07:19, 30 Грудня 2019
від Diamond191986
Не можу розобратся як програмой gTools186.zip сортувати канали для @-star 3510?

Автор MarunychYuriiРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 0
Переглядів: 2834
Остання відповідь 09:15:19, 12 Січня 2016
від MarunychYurii
Cosmosat 7800, 7810, 7820 USB PVR - прошивка, канали, ключі

Автор SashaTvРозділ CosmoSAT

Відповідей: 23
Переглядів: 23574
Остання відповідь 04:58:36, 18 Січня 2019
від sasha19722201
Golden Media S-Box 776CR PVR - прошивка, канали, ключі, програми

Автор bodyanРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 0
Переглядів: 4039
Остання відповідь 14:58:15, 26 Грудня 2016
від bodyan
Euston STV2005, Dsr-5003 plus - прошивка, програми, канали, ключі

Автор bodyanРозділ Euston, DSR 5003 Plus

Відповідей: 30
Переглядів: 40740
Остання відповідь 13:42:15, 05 Лютого 2017
від vitasg24