Автор Тема: Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ  (Прочитано 5237 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній roger5000

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1064
  • Рейтинг: +2835/-1
  • м Тернопіль
Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ
« Відповідь #15 : 14:41:31, 30 Квітня 2021 »

Через два дні почнуть зникати з мовлення популярні українські телеканали. Першими, вже з 1 травня, зникнуть ICTV, “Новий канал”, СТБ, М1, М2 і “Оце”. Далі, протягом травня, з мовлення щезнуть також інші популярні вітчизняні телеканали. Причина в тому, що найбільший в Україні ТВ-провайдер Lanet не зміг домовитися з найбільшими медіагрупами.
повний текст читайте тут: https://shocked.news/post/123979
https://shocked.news/post/123979

Відсутній snikers

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 396
  • Рейтинг: +61/-16
Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ
« Відповідь #16 : 16:01:11, 30 Квітня 2021 »
А хто такий Ланет і яким боком він маэ зачепити всіх бажаючих дивитися ті канали?Є ще варіант Т2(безкоштовний)б Віазад Хтра тв(платні офіційні),Іптв (неофіційний).І з чого тут шум?

Відсутній vasic

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 193
  • Рейтинг: +32/-0
Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ
« Відповідь #17 : 17:03:18, 30 Квітня 2021 »
Ланет це провайдер який має філіі по всій Украіні , типу  Воля -Кабель. В моєму містечку Ланет монополіст .  Для багатьох абонентів Ланету то є шок , простоі альтернативи кабельному немає , тому  Т2 , чи  платний супутник , чи платне IPTV  не для всіх варіант якщо в квартирі зроблений ремонт і є 2-3 телевізора.

Відсутній Виктор Волошук

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Рейтинг: +211/-50
Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ
« Відповідь #18 : 17:15:18, 30 Квітня 2021 »
Ну так варіант  Sweet. TV  на телефон, тв та андроїд - є варіант на місяць безкоштовно. Головне інтернет мати.

Відсутній snikers

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 396
  • Рейтинг: +61/-16
Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ
« Відповідь #19 : 19:55:49, 30 Квітня 2021 »
 якщо в квартирі зроблений ремонт і є 2-3 телевізора.
Ну в такому випадку говориться трудно.Ремонти то страшна штука коли непродумано  щоб завести інтернет до кожного тв (точки) бо є такі майстри які кажуть та вайфай все покриє.Як на мене біди нема,підуть в рух т2 антени і приставки а в кого смарт телевізори то мегого і Світ твб або іптв від поганих хлопців.Якщо комусь сильно залежатимена укр аналах  то і стіни дадуть просверлити. А вам тільки тішитися з того треба буде хоть робота бо її зараз ой як мало.

Відсутній slava12

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 527
  • Рейтинг: +113/-3
  • Я живу в УКРАЇНІ
Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ
« Відповідь #20 : 20:38:33, 30 Квітня 2021 »
Доброго вечора!
Читаю  пости  і справді  роботи меншає, іменно по сат тв,  ну беруть ті екстри  більшість, і віасати, хто що хоче на вибір, ось недалеко від мене сусід мав 2 шт антени, на 4 виход,  конвертори,  вже познімав їх геть ті барабали,  я  запитав навіщо,  а він я перейшов на світ тв,  ітак починається по чуть чуть, але, тут ще не факт що вечером інтерне добрий,  абоненти говорять що висне, тарілка краще працює як неяк , тай супутниковий сигнал, нахаляво, а тут потрібно заплатити  за інтернет,  і пакет, два   у одному.
Т2  внас немає!!! ca., *-P *-P *-P *-P

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-713
  • 修理業者
Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ
« Відповідь #21 : 20:58:06, 30 Квітня 2021 »
А хто такий Ланет
От дійсно... що за хрінь? Вони мабуть піймали кураж? У мене немає навіть
Воля -Кабель
бо живу у дупі світу. Та все ж не маю зовсім ніяких проблем, що хочу те й дивлюся, мої рідні та друзі також єб__и тих провайдерів в усі дірочки. В тих дебілів тільки бабки й лохи в мізках, ще схеми як тих лохів розвести на бабки. За останній рік я не дав жодному лосю ні копійки, іноді через дупу але все ж можу подивитися саме той контент який я сам вважаю потрібним мені, замість того що нав'язують ці довбо-дятли.
Т2  внас немає!!!
Як так? Ви що на іншій планеті? Вже телевізори не випускають без модуля Т2, а у деяких немає вже простого Т. Зателефонуй до "нацради" та пожалійся що вся країна мае той Т2, а ти живеш у іншомі вимірі. :2funny:

Відсутній slava12

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 527
  • Рейтинг: +113/-3
  • Я живу в УКРАЇНІ
Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ
« Відповідь #22 : 21:20:23, 30 Квітня 2021 »
Ми  з  депутатами  писали в зенобуд  компанію,  листа,  відповіді так і ненадали, посьогоднішній день.
Одне, хто хоче  дивитись, той собі вибирає тарілку, чи інтерент онлайн тв. *-P *-P *-P *-P

Відсутній vasic

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 193
  • Рейтинг: +32/-0
Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ
« Відповідь #23 : 21:51:57, 30 Квітня 2021 »
Ми  з  депутатами  писали в зенобуд  компанію,
Думаю що не туди писали , треба було  хоча б в кабмін , і не тепер а років 5 назад.  При теперішніх  зе добитися  правди марна справа.

Відсутній slava12

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 527
  • Рейтинг: +113/-3
  • Я живу в УКРАЇНІ
Сьогоднішня ситуація на УКРАЇНСЬКОМУ ТБ
« Відповідь #24 : 12:18:04, 01 Травня 2021 »
vasic! Привіт!  Ви  тут праві на всі 100 проц!!!
Булоб полегшення пенсіонерам  Т2 так тепер немає виходу. ca., *-P *-P *-P *-P