Автор Тема: U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів  (Прочитано 87674 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній DiD /7AHAC

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 939
  • Рейтинг: +458/-6
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #120 : 06:53:52, 01 Жовтня 2018 »
Поставте wi-fi антену на подовжувач usb , довжиною 10-20см.Думаю допоможе.Просто після ночі він остив і працював, а потім нагрівся і почав знову глючити.Або поміняти адаптер.
Hichkok23467 складається враження, що гальмування у вас не через інет а через перегрів обладнання. Скоріше за все перегрівається вайфай адаптер, тому його потрібно винести з коробки через продовжувач за межі корпуса тюнера. Ну і перевірте, звичайно, чи під час гальмування ніхто не качає торентом щось велике.
Ось така от х***я малята...

Відсутній Hichkok23467

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 17
  • Рейтинг: +1/-0
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #121 : 18:21:03, 01 Жовтня 2018 »
Так, відписую. Короче виніс окремо вай фай, вимкнув щоб остив. Через приблизно 2 години включив, не помогло. І як збіг заглючив вчора мій платний список айпітв. Якраз був такий збіг, що список вчора закінчувався(лишалось 2 дні), і я вирішив купити список айпітв на іншому сайті. Купив, закачав в тюнер, ввімкнув hd канали і все норм працювало. Нічого не глючило з цього списку. Подивився деякий час і в 00:45 включив кінотеатр. Він запрацював, і навіть фільми "нат гео" в форматі 1080 працювали без глюків. Але саме цікаве було вранці.

Включив я вранці протестити кінотеатр, все норм. Включив пару фільмів. Коли включив 5 фільм картинка була темною тому вирішив перемотати. Перемотав пів фільму, вроде норм перемотало і шло без глюків. Хотів зняти вікно перемотки, а воно саме пропало як раз коли я нажимав кнопку exit, ну і замість зняти вікно випадково вимкнув фільм. Ввімкнув ще раз) Знов перемотав, і тут почались глюки. Короче підвісив я його, всі фільми почали тормозити. Але саме цікаве, що я це одразу ж "вилікував". Ввімкнув знову HD канали з платного списку, і вони працювали нормально,подивився 2-3хв. Коли знов повернувся в кінотеатр, все знов запрацювало.

Короче вай фай на шнурі, це хороша порада. Але напевно він вже трохи у мене десь підгорів.

Відсутній buxtey

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Рейтинг: +0/-0
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #122 : 19:03:00, 01 Жовтня 2018 »
Скажіть будь ласка,від чого залежить епг? маю два тюнери UCLAN B6 один прошитий рідною прошивкою,епг нема,другий прошив для (метал) епг працює,якщо в (мелал) заливаю свої канали епг зникає,як розібратися з цим?

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #123 : 21:31:51, 01 Жовтня 2018 »
Так, відписую. Короче виніс окремо вай фай, вимкнув щоб остив. Через приблизно 2 години включив, не помогло. І як збіг заглючив вчора мій платний список айпітв. Якраз був такий збіг, що список вчора закінчувався(лишалось 2 дні), і я вирішив купити список айпітв на іншому сайті. Купив, закачав в тюнер, ввімкнув hd канали і все норм працювало. Нічого не глючило з цього списку. Подивився деякий час і в 00:45 включив кінотеатр. Він запрацював, і навіть фільми "нат гео" в форматі 1080 працювали без глюків. Але саме цікаве було вранці.

Включив я вранці протестити кінотеатр, все норм. Включив пару фільмів. Коли включив 5 фільм картинка була темною тому вирішив перемотати. Перемотав пів фільму, вроде норм перемотало і шло без глюків. Хотів зняти вікно перемотки, а воно саме пропало як раз коли я нажимав кнопку exit, ну і замість зняти вікно випадково вимкнув фільм. Ввімкнув ще раз) Знов перемотав, і тут почались глюки. Короче підвісив я його, всі фільми почали тормозити. Але саме цікаве, що я це одразу ж "вилікував". Ввімкнув знову HD канали з платного списку, і вони працювали нормально,подивився 2-3хв. Коли знов повернувся в кінотеатр, все знов запрацювало.

Короче вай фай на шнурі, це хороша порада. Але напевно він вже трохи у мене десь підгорів.
Як ви пишете підгорів, або перегрівся.І ще може бути одна причина, чому зависає.Ви дуже швидко перемикаєте із однієї функції на іншу.В долі секунди і він перестає розуміти що з нього хочуть і зависає.Або як ви описували-одна операція ще не завершилась, а ви вже другу, а то і третю задали.Трошки повільніше натискайте на кнопки і робіть паузи між натисканням.Ви душе швидкий і гарячий.У мене теж трапляються такі зависання, коли поспішаю і виходить ще довше.Зробив висновок-не потрібно шпишіти.
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній Hichkok23467

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 17
  • Рейтинг: +1/-0
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #124 : 17:29:38, 02 Жовтня 2018 »
Сьогодні остаточно вже зрозумів, що і як з моїм тюнером. Якщо коротко: зранку все норм, в обід більш менш, а ось зараз все дуже погано, вночі знов все добре. Танці з бубнами і перемикання на айпітв списки, не помагають. Спеціально для того, щоб комфортно дивитись фільми з кінотеатру, вчора підключив новий тариф інету(50мбіт). Реально спід тест показує 38-42мбіт. Я не знаю, чи то просто ввечері сервер який дає швидкість для перегляду відео від uclan просідає, чи то в мене інет якимось дивним чином не тяне з серверів uclan передачу. Дістав мене вже цей тюнер. Купувати інший нема коштів)

Відсутній pavlo8000

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 351
  • Рейтинг: +69/-274
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #125 : 18:21:48, 02 Жовтня 2018 »
До чого тут тюнер, нагрузка на сайт велика. Думаю самому тюнеру не хватає буфера, одного разу тестував на В6, Т2 та Деніс по wifi. На Денісі проблеми з буферизацією не було, а на В6,  Т2 періодично підвисало. В мене і на Denis інколи неможливо дивитися вечорами, підключення по LAN. Відношення uclan до сайту звідки іде контент ніякого не мають. Для мене В6 це в першу чергу сат тюнер. Я думаю на цьому процесорі у всіх будуть проблеми з цим.
UCLAN

Відсутній Hichkok23467

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 17
  • Рейтинг: +1/-0
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #126 : 19:02:29, 02 Жовтня 2018 »
Ну HD канали з платного списку працюють ідеально. Ні ввечері ні вдень нема глюків. Просто я переглядав багато сайтів на яких обговорюють проблеми з цим тюнером, і ніхто не пише про те що зависає кінотеатр по вечорам, от тому і думав що проблема лиш у мене.

Відсутній pavlo8000

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 351
  • Рейтинг: +69/-274
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #127 : 20:45:00, 02 Жовтня 2018 »
Проблеми є на одному флудо форумі в_о_л_с_а_т. Це стосується всієї лінійки UCLAN. Там users12 з бійска, колись навіть пробував продавати цю продукцію в себе, думаю поперли його... Шкода людей, які туда заходять. Платний сервіс може і ок працювати. Все залежить скільки в них клієнтів, який у них вихід в інтернет,скільки в них серверів, як близько вони до вас, який у вас інтернет, звідки беруть канали, яким методом... Більш менш нормально працює iptv від місцевого провайдера, но також залежить від багатьох факторів.
UCLAN

Відсутній varoma71

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Рейтинг: +0/-0
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #128 : 10:11:47, 11 Жовтня 2018 »
 *-PХто підкаже, як правильно зберегти список каналів? Я експортую на флешку, коли роблю імпорт на інший тюнер B6, канали ставить в перемішку і знову потрібно їх складати по новому. Я розумію , що краще дампом, але бувають ситуації,наприклад, для Металу дамп не підходить, а список каналів можна залити....

Відсутній pavlo8000

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 351
  • Рейтинг: +69/-274
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #129 : 11:44:22, 11 Жовтня 2018 »
Як я переношу канали на нове ПО, або на другу мадель. Наприклад з В6 на В6 метал чи В6CA. Прошиваю спочатку тюнер своїм дампом. Після того я прошиваю новою прошивкою, чи прошивкою від інакшої моделі (В6 метал чи В6 CA) в режимі "APP" ! Після цього скачую дапм на флешку.
UCLAN

Відсутній Ruslan1985

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 82
  • Рейтинг: +4/-0
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #130 : 14:46:35, 22 Жовтня 2018 »
доброго дня,таке питання,яку краще прошивку поставити для "шури",може в кого є із списком каналів на НТВ+? *-I *-P

Відсутній loder77

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 485
  • Рейтинг: +58/-222
  • На кожну корону є своя лопата
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #131 : 07:23:26, 24 Жовтня 2018 »
хто пробував нове ПЗ від 12.10.2018?
Кому не подобаються мої повідомлення,пройдіть СЮДИ http://natribu.org/ua/

Відсутній seriy

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 172
  • Рейтинг: +132/-0
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #132 : 13:46:00, 24 Жовтня 2018 »
Так вже є від 24.10.2018 .Я сьогодні прошив - все ОК!

Відсутній loder77

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 485
  • Рейтинг: +58/-222
  • На кожну корону є своя лопата
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #133 : 14:50:25, 24 Жовтня 2018 »
Так вже є від 24.10.2018
вже побачив.
Кому не подобаються мої повідомлення,пройдіть СЮДИ http://natribu.org/ua/

Відсутній buxtey

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Рейтинг: +0/-0
U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - обговорення роботи приймачів
« Відповідь #134 : 15:42:54, 24 Жовтня 2018 »
Так вже є від 24.10.2018 .Я сьогодні прошив - все ОК!
скажіть будь ласка у якому режимі прошивать?

 

"Ds2_tRUb_DM500s" - мод. на базі "Nabilo Darkstar2" + файли і обговорення

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 16
Переглядів: 9657
Остання відповідь 19:13:04, 24 Березня 2015
від olvilu
Інструкція - обговорення. "Cosmosat 74*0"

Автор vfedorkivРозділ CosmoSAT

Відповідей: 19
Переглядів: 11953
Остання відповідь 08:59:25, 06 Січня 2014
від iva3
Обговорення навколо EMU "Cosmosat 74*0"

Автор bumer1978Розділ CosmoSAT

Відповідей: 24
Переглядів: 10606
Остання відповідь 20:51:50, 12 Березня 2015
від VANOS
Проблеми - Вирішення. Обговорення - "Cosmosat 74*0"

Автор bodyasatРозділ CosmoSAT

Відповідей: 17
Переглядів: 9761
Остання відповідь 18:25:22, 03 Серпня 2015
від oleg_lezha
Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6791
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc