Автор Тема: Допоможіть розібратись  (Прочитано 3167 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Нафаня

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Рейтинг: +0/-0
Допоможіть розібратись
« : 16:40:16, 17 Січня 2018 »
Злетіла прошивка з тюнера q sat 03 mini, зависло на каналі "Донбас" на сигнали з пульту не реагує, можливо хто знає що може бути підкажіть

 

Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T

Автор sbirchukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 5
Переглядів: 6268
Остання відповідь 06:55:17, 15 Травня 2011
від sbirchuk
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1216
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750
Будь ласка, допоможіть!! Після патчера F300 нема картинки, звук є!!

Автор sanek911Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 13
Переглядів: 6507
Остання відповідь 10:52:50, 30 Вересня 2008
від sanek911
DreamBox 500HD (sim Ferrari, 2011 року) допоможіть підняти

Автор slavonРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 5085
Остання відповідь 10:55:30, 06 Квітня 2020
від tibi
Не можу записати імідж будь-яким софтом, допоможіть!

Автор OlegikРозділ DBox-2

Відповідей: 3
Переглядів: 3967
Остання відповідь 11:54:19, 07 Серпня 2007
від Zerg