Автор Тема: Вступ.  (Прочитано 5799 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

driver3

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #30 : 19:57:44, 10 Червня 2007 »
Цитата: vic;9513
Всі подібні кронштейни ставлять вже з десяток років...я написав вище-кронштейн нормальний-ставили ми його завжди на 1.20-1.35м антени з моторами..базарники рідко такі беруть-в рух більш ідуть файки:г- подібні з пластиною приваренною на кінці..ці літають по місті...


То в чому ж ти тоді згідний з Buka? :D

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Вступ.
« Відповідь #31 : 20:12:52, 10 Червня 2007 »
Цитата: vic;9513
Всі подібні кронштейни ставлять вже з десяток років


вік, Вика

зрозумійте одне - такі кронштейни відрізняються....причому кардинально...

товщина уголка, його ширина, арматура (чи прут), зварка, шо до чого вариться і т.д. - це все дуже впливає на міцність цього кронштейна....

нюансів - море

і в результаті два кронштейни, такого плану, різняться кардинально
хоча ідея - одна і та сама....

пі.сі. якось звонять мені хлопці з одного з райцентрів Житомирщини, пропонують дешеві кронштейни, зварні, такого плану про які ми тут сперечаємося....був у тих краях, заїхав подивитися шо то вони роблять...
побачивши їх відразу зрозумів шо то тіки на дракон і то якшо на всьому економити....але нічого - інтернет-магазин супутникового обладнання продає такі кронштейни....їм підходять, хоч то і фуфел повний...і після цього я не здивуюся шо на кронштейни такого типу можна грішити...
придивіться уважно до них - невже ви не бачите різниці?
The things you own they end up own you

Buka

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #32 : 21:06:53, 10 Червня 2007 »
.................

driver3

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #33 : 21:21:32, 10 Червня 2007 »
"Шановний, пропоную вам відсканувати свій атестат зі школи  та диплом. Покладіть файли сюди, і ми подивимось на Ваші "єпюри". До речі, з сопромату в мене пятірка."... Не знаю за який могорич ти її купив, а слово "єпюра" пишеться як "епюра". Кого буде цікавити, то свій диплом технічного університету я зісканую і виложу :D  

А потім ми будем встановлювати дві антени на багатоповерхівкі. Є багато бажаючих. :D  хоть вже!
От тільки з поверхом розберемось, а то Gosha зробив вигляд ніби не почув. Гоша в нас АС! Раз поспорив -значить зробить!
Про модераторів.....не гоже тобі їх вчити....-)
яким прибором(пристроєм) Ви користуєтесь при налагодженні траєкторіі руху "зеркала"? Можна фото? Від цього залежить подальший розвиток нашого  спору певне ти не політех закінчував...досвід та  вміння не переплюнеш ніяким пристроєм!

Buka

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #34 : 21:31:27, 10 Червня 2007 »
................

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Вступ.
« Відповідь #35 : 21:39:55, 10 Червня 2007 »
Buka ..я зробив попередження модераторам..надіюсь ви поставитесь з розумінням..не всім подобається критика..але без різних точок зору неможливо знайти істину..нічого вічно в цьому світі нема і постійно вдосконалюються технології..в тому числі і по встановленню антен..я наприклад з радістю сприймаю критику..так як розумію,що з своїм червоним дипломом політеха я нині можу сходити в одне місце і він буде доречним..і тому кожен день я вчусь і стараюсь поділитись ...я встаю кожен день з думкою,що я нічого не знаю в саттб і кожен день починаю з нуля..настільки нині динамічне життя,що не знаєш що до вечора може бути чи станеться..

driver3

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #36 : 21:42:38, 10 Червня 2007 »
ну....трубу це в нас Дірті наваяв -). Людина знайшла вихід....а ВИ що знайшли? Може будете такі вельми люб'язні і покажете нам свої фотки? Чи пятірка по сопромату ВАМ не дозволяє цього зробити?

Buka

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #37 : 21:43:45, 10 Червня 2007 »
............

driver3

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #38 : 21:51:26, 10 Червня 2007 »
Цитата: Buka;9546
Вже ж показав :eek:


по першій фотці- один жах.....система залежить від викришення любої цеглини, непрактична і нестійка тринога, крім того дуже вразлива до бокового навантаження
по другій- стійкіша, але довгий винос труби не робить її стійкою!
по третій....туди треба було ше шось приварити....-)))) На триногу яка пропонувалася, йде вдвічі менше матеріалу при тій же стійкості -)
Нас би засміяли якби ми таку конструкцію повісили на стіну....
 І ще....стяжки якими ВИ користуєтеся мають властивість тріскати за рік-два....

Buka

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #39 : 22:00:55, 10 Червня 2007 »
..............

driver3

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #40 : 22:09:33, 10 Червня 2007 »
наш кронштейн від викришення не залежить, тому що прилягає до стіни стороною кутника, а не маленькою площадкою. У Вашому варіанті, якшо розтягувати ноги, то це порушить загальну геометрію вертик. труби, що нам так необхідно. За останній тільки рік Гоша поставив на наші кронштейни більше 200 мотопідвісок. І жодна не має якихось ньюансів. Не люблю критики заради критики....візьміть свій кронштейн, приїдьте, порівняйте, оцінювати по фотці важко. Багато народу в нас його купували заради копіювання...І не треба ображати чиюсь працю та здобутки. І ще.....ми не заробляєм на них гроші....ми просто пропонуєм надійне технічне рішення :)

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Вступ.
« Відповідь #41 : 22:16:53, 10 Червня 2007 »
Buka ..так я ж вам вище написав,що на картинці ви бачили халтурку..зазвичай така опорка доповняється ще горизонтальними розтяжками,подібними як ви бачите знизу,..в такому разі ви маєте жостку систему і можете провірити її на теорії..на практиці вона витримує і розраховувалась колись на антени великого діаметру 1.35м полярка..і успішно працює вже десяток років...так що на антені 0,8м навіть без жосткого трикуткика вона великого відхилення мати не повинна..є досить великий запас жорсткості арматури-зверніть увагу на конструкцію..в мене особисто подібна опора стоїть і я часто на неї вилажу і ескпериментую з антеною..

Buka

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #42 : 22:34:49, 10 Червня 2007 »
...............

Buka

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #43 : 22:42:08, 10 Червня 2007 »
............

driver3

  • Гість
Вступ.
« Відповідь #44 : 22:42:55, 10 Червня 2007 »
Цитата: Buka;9556
Шановні , Ви вже забембали зі своєю вертикальністью,форумів начитались?  Не потрібна там така точна вертикальність. Коли Ви працюєте з нормальними приборами, то дуже точно видно всю дугу.
А от коли ціляете по шкалі тюнера, чи китайсько-польській пищавці  зі стрілочкою.... ООО!!! Тут вертикальність потрібна дуже точна . А ще головніше практика яку не пропьеш. Берем Вашого установщика , завозимо на 500км від дому і дивимось на його практику (з політеха).
 
Далі по Вашому кронштейну. Ви хоч розумієте , що до лампочки Ваш кутник хрестиком. Вся система тримаеться на двох точках зварювання.
Ви витягнули плече вперед  и навішали зеркало-вітрило. Хоча б якісь косинці для укріплення поприварювали .
До речі , "мої" треноги тримаются на трьох точках зварювання.То як там сопромат чи вже геометрія, яка система більш надійна і стійкіша? Трикутник, чи пряма лінія?


Подивись фотку краще, видно ти її погано розгледів....
Плюс до того не йдеться мова про те яка система міцніша, система повинна витримувати покладені на неї задачі...