Ну,товариші,так не можна вести спір,переходячи на образи!!!
1.Можливий варіант попросити викласти товариша свій варіант ідеальної установки..в такому разі ми мали б аргумент..
Говорити-балакати всі вміють..
Хотілось би побачити як потрібно!!
Я в дечому згоден з Buka і його аргументацією,тому не можу так критично..і напевно тут на мудрі замітки можна лише сказати дякую..і хотілось би дійсно зрозуміти сумісно варіант-як краще..як має бути..якийсь ідеал..що тут поганого?
Або можливо хтось знає,як має бути,як ідеально--БУДЬ-Ласка!!Покажіть,розкажіть...
я свого роду теж халтурщик,поскільки розумію,що нічого вічного нема і часто потрібно лазити на антену і щось там доробляти-переробляти..навічно--не буває...
2.Avenir,Dirty,Gosha -роблю вам зауваження!!!Будьте не корпоративними діячами,а достойними форумчанами!!