Приймачі DVB-S2 (sh4) > Enigma2

Enigma2 та пакет Зеонбуд T2-MI

<< < (2/5) > >>

malyshka:

--- Цитата: snikers від 11:18:24, 06 Серпень 2017 ---8120 і енігма 2-несумісні речі шановний!

--- End quote ---
  Не переймайся так, друже, і все буде впорядку. Я просив відреагувати знаючих. ca.,
Додано: 13:06:46, 06 Серпень 2017
--- Цитата: april від 11:48:32, 06 Серпень 2017 ---
--- Цитата: snikers від 11:18:24, 06 Серпень 2017 ---8120 і енігма 2-несумісні речі шановний!

--- End quote ---
Людина конкретно спитала про свою проблему, а не Вашої думки взнати про повноцінність енігми на sti-платформі.
Поставте бекап із цієї теми з гіклубу https://giclub.tv/index.php?topic=11129.0
По пошуку каналів Т2-МІ є нюанси.
Цитата з гіклубу власника бекапу:
--- Цитувати ---- При добавлении каналов с астра, не включайте опцию - ОБНУЛИТЬ сеттинг. Иначе -вы также лишитесь zeonbud.
А вообще, посмотрите на каналах астры наличие 3 каналов:
Zombi-MX1, Zombi-MX2, Zombi-MX3. если они присутствуют (как у меня в бекапе), то смотреть можно. Если их уже нет -значит вы их снесли.
--- End quote ---

--- End quote ---
  Дякую. Не зовсім розумію написане. У моєму бекапі присутні 24 канали і всі йдуть. Каналів "зомбі" там нема. Як списком "мультистрім" заповнити напр. чистий імідж ? Чому в простеньких тюнерах (напр. Сат-Інт.1237) з цим нема жодних проблем: скануються як і всі інші.

malyshka:
 Дійсно в загальному списку по супутнику Астра 4А є оці канали Zombi-MX1, Zombi-MX2, Zombi-MX3, але каналів всіх інших нема, вони є лише у фав. списку.Якась містика. Vic Я, доречі, і взяв за основу бекап з ГІклубу від "andrey1961".

bodyan:
Стосовно прийому T2-MI, читаємо тут

malyshka:

--- Цитата: bodyan від 09:44:36, 08 Серпень 2017 ---Стосовно прийому T2-MI, читаємо тут

--- End quote ---
  Англійською, нажаль, не володію. ca., *-P

vasic:
Я заходив через Google Chrome ,  ввімкнув перекладача і  сторінка нормально переклалася на російську.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version