Приймачі DVB-S2 (sh4) > Enigma2

Enigma2 та пакет Зеонбуд T2-MI

(1/5) > >>

malyshka:
  Можливо висвітлення мого запитання десь уже висвітлювалось на форумах. та, нажаль, я не зустрічав. А запитання полягає ось у чому. На основі бекапу "Open PLI", зкачаного з сусіднього форуму, я вирішив зформувати свій власний список каналів. Все ніби йшло добре, поки не підійшла черга до пакету Зеонбуд. Цей пакет в даному бекапі уже був у к-сті 24 каналів і 100 відсотково працював. Як скануються дані канали? Мої спроби перескакнувати існуючі транспондери виявились невдалими. Яким чином заносяться канали "мультистрім" до списку в тюнерах з енігмою, поясніть будь-ласка. an24 *-I

snikers:
Нонсен.Канали з даного пакету на Е2 не працюють.

april:

--- Цитата: snikers від 10:15:00, 06 Серпень 2017 ---Нонсен.Канали з даного пакету на Е2 не працюють.

--- End quote ---
Не кажіть дурні! Ви глянули в якому розділі Ви відповідь написали?  На Gi8120 вже давно є енігма із мультистрімом!

snikers:
8120 і енігма 2-несумісні речі шановний!

april:

--- Цитата: snikers від 11:18:24, 06 Серпень 2017 ---8120 і енігма 2-несумісні речі шановний!

--- End quote ---
Людина конкретно спитала про свою проблему, а не Вашої думки взнати про повноцінність енігми на sti-платформі.
Поставте бекап із цієї теми з гіклубу https://giclub.tv/index.php?topic=11129.0
По пошуку каналів Т2-МІ є нюанси.
Цитата з гіклубу власника бекапу:
--- Цитувати ---- При добавлении каналов с астра, не включайте опцию - ОБНУЛИТЬ сеттинг. Иначе -вы также лишитесь zeonbud.
А вообще, посмотрите на каналах астры наличие 3 каналов:
Zombi-MX1, Zombi-MX2, Zombi-MX3. если они присутствуют (как у меня в бекапе), то смотреть можно. Если их уже нет -значит вы их снесли.
--- End quote ---

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version