Автор Тема: Denis s2  (Прочитано 1020 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній sasha19722201

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 530
  • Рейтинг: +17/-0
Denis s2
« : 12:25:09, 02 Січня 2026 »
Бажаю здоров'я шановні форумчани,ось приїхав у відпустку і принесли цього звіра з жалобою що не робить на сателіті,розбираю а там вигооівша мікросхема 8 ніг яка відповідає за подачу живлення 14 або 18 вольт а залежності від поляризації ,може хто може поділитись назвою цієї мікрухи або ще краще схемою від цього звіра!