Автор Тема: Вибір супутникового приймача  (Прочитано 90819 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Моренко Сергій

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 41
  • Рейтинг: +4/-0
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #300 : 07:57:18, 03 Березня 2019 »
Якщо в тебе не 4к телевізор, то нема змісту купляти приймач 4к
Спробую по черзі... А якщо у мене нема 4к ресивера, то мені нема сенсу брати 4к телевізор? Замкнуте коло якесь. Одночасно купити одне і друге це дуже кучеряво, треба з чогось починати... До того ж я маю приймач на broadcom, і не один... Мені подобається така техніка і постійно хочеться чогось новенького. Я хотів би почути думки не зацікавлених користувачів, а не продавців... До того ж запропонована Вами модель має негативні відгуки від людини якій я не маю підстав не довіряти
Якби я хотів узяти новий не 4к ресивер на Enigma2 я взяв бы AMIKO VIPER SLIM Enigma-2
з процессором Broadcom BCM7362 (2000mips) за 1520 грн
А стосовно 4к то AX 4K-BOX HD60 має кращі характеристики ніж zgemma h9
Якось так

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #301 : 08:26:07, 03 Березня 2019 »
Якщо в тебе не 4к телевізор, то нема змісту купляти приймач 4к
Спробую по черзі... А якщо у мене нема 4к ресивера, то мені нема сенсу брати 4к телевізор? Замкнуте коло якесь. Одночасно купити одне і друге це дуже кучеряво, треба з чогось починати... До того ж я маю приймач на broadcom, і не один... Мені подобається така техніка і постійно хочеться чогось новенького. Я хотів би почути думки не зацікавлених користувачів, а не продавців... До того ж запропонована Вами модель має негативні відгуки від людини якій я не маю підстав не довіряти
Якби я хотів узяти новий не 4к ресивер на Enigma2 я взяв бы AMIKO VIPER SLIM Enigma-2
з процессором Broadcom BCM7362 (2000mips) за 1520 грн
А стосовно 4к то AX 4K-BOX HD60 має кращі характеристики ніж zgemma h9
Якось так

Назви людину. Багато форумчан взяли цю модель, усі лише подякували!  AMIKO VIPER SLIM Enigma-2 Black Hole - ніколи не підтримувався, а картинка на цьому іміджі суперова.
« Останнє редагування: 08:34:14, 03 Березня 2019 від vitivan »

Відсутній Моренко Сергій

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 41
  • Рейтинг: +4/-0
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #302 : 09:26:04, 03 Березня 2019 »
Назви людину. Багато форумчан взяли цю модель, усі лише подякували!  AMIKO VIPER SLIM Enigma-2 Black Hole - ніколи не підтримувався, а картинка на цьому іміджі суперова.
Людина з іншого форуму, тут його нема...
А "чорну дірку" ніколи не використовував, і вважаю що нічого не втратив, що в ній такого чого нема в інших іміджах і завдяки чому картинка краща? Не серйозно брати ресивер заради іміджа...А не судячи з характеристик
Аmiko viper slim ресивер гарним потужним процом, від європейського виробника
Моя думка, хтось може бути з нею не згоден

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #303 : 09:46:09, 03 Березня 2019 »
Назви людину. Багато форумчан взяли цю модель, усі лише подякували!  AMIKO VIPER SLIM Enigma-2 Black Hole - ніколи не підтримувався, а картинка на цьому іміджі суперова.
Людина з іншого форуму, тут його нема...
А "чорну дірку" ніколи не використовував, і вважаю що нічого не втратив, що в ній такого чого нема в інших іміджах і завдяки чому картинка краща? Не серйозно брати ресивер заради іміджа...А не судячи з характеристик
Аmiko viper slim ресивер гарним потужним процом, від європейського виробника
Моя думка, хтось може бути з нею не згоден

Назви людину і з якого саме форуму.  Про серйозність не починай бо сілікон ти називав броадкомом, думка в тебе початківця. Про інші питання ти зрозумієш коли попробуєш і наглядно перевіриш.

Відсутній Моренко Сергій

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 41
  • Рейтинг: +4/-0
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #304 : 10:31:14, 03 Березня 2019 »
Про серйозність не починай бо сілікон ти називав броадкомом, думка в тебе початківця
Я не збирався мірятись хто дальше пісяє, але в ресиверах розбираюсь, будьте певні... Назвати сілікон броадкомом я не міг навіть у ві сні, такого не було.

Додано: 10:36:32, 03 Березня 2019
І людину цю я називати не буду, негативний відгук був лише про solo mini , продавець не згадувавсь
« Останнє редагування: 10:47:44, 03 Березня 2019 від Моренко Сергій »

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #305 : 10:56:56, 03 Березня 2019 »
Польська решітка показує не набагато краще, ніж HQClear TV
От йо...  А спитати у людей, перш ніж брати те лайно, не могли? То Розвод людей

Додано: 15:03:44, 02 Березня 2019
Колеги, маю намір придбати 4к ресивер на енігмі2... по тим коштам, які готовий витратити,  я можу взяти наступні ресивери
UCLAN USTYM 4K PRO або AX 4K-BOX HD60 на broadcom за таку ціну певно нема нічого... Хто юзав ці ресивери? Чи читав відгуки, який краще брати? Я схиляюсь до другого

UCLAN USTYM 4K PRO або AX 4K-BOX HD60 на broadcom за таку ціну певно нема нічого...

дай ссилку на негативний відгук.

Відсутній Моренко Сергій

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 41
  • Рейтинг: +4/-0
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #306 : 11:16:51, 03 Березня 2019 »
UCLAN USTYM 4K PRO або AX 4K-BOX HD60 на broadcom за таку ціну певно нема нічого...
Ну так читайте, що написано... Мені дорікали а самі не читаете. Де написано що приведені аппарати мають процессор broadcom?
Написано ж ,що на broadcom за таку ціну (як приведені для прикладу) нема нічого... Значить ці реси не на броадкомі... Кому не поставив а ви зрозуміли так як вам захотілось
За solo mini не питайте... Це рік тому було, рити архів я не буду. Та й сенсу не бачу... Я запитував думку користувачів про певні аппарати, а тут ви зі своїм крамом. Я не звик до такого агресивного маркетингу в профільних темах

Додано: 11:20:54, 03 Березня 2019
Якби малось на увазі що останній рес на broadcom я б написав " на broadcom за такі гроші більше нема нічого"
Розібрались?

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #307 : 12:27:51, 03 Березня 2019 »
може щось пропустив , людина питалася щось для села , з бюджетом
до 500 гривнів , про які Бродкоми з Енігмою другою іде мова ,хлопці ?
подобаються Інтеграли , беріть інтеграли ... An14
зараз для проби взяв  Деніску  / Uclan/ , юзаю цей тюнер, враження - позитивні   O0
ПС він тільки у цей бюджет не входить

Відсутній loza77

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 339
  • Рейтинг: +537/-33
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #308 : 12:58:02, 03 Березня 2019 »
[quote ]
Колеги, маю намір придбати 4к ресивер на енігмі2... по тим коштам, які готовий витратити,  я можу взяти наступні ресивери
UCLAN USTYM 4K PRO або AX 4K-BOX HD60 на broadcom за таку ціну певно нема нічого... Хто юзав ці ресивери? Чи читав відгуки, який краще брати? Я схиляюсь до другого

 Aндрій, уважніше читай, то  інший  колега шукає вже тюнер для міста, а не для села, а ти йому якогось нещасного Деніску рекомендуєш  :-Р.

Відсутній seriy

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 172
  • Рейтинг: +132/-0
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #309 : 13:57:15, 03 Березня 2019 »
loza77 ти хочеш сказати що в місті бюджетники чи пенсіонери можуть собі дозволити 4К ресивери і телевізори .Ще про 4К: скільки зараз каналів працює в даному форматі, якщо в  Full HD їх небагато хіба писати на флешку або з Youtube?Тим паче ,що ще невідома доля супутникових каналів.Я би не рекомендував брати надзвичайно дорогі ресивери ,щоб потім припадали пилюкою,якщо його зможе замінити смарт приставка за 2000гр.Хоча це справа смаку і вмісту гаманця

Відсутній Моренко Сергій

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 41
  • Рейтинг: +4/-0
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #310 : 15:08:15, 03 Березня 2019 »
Тим паче ,що ще невідома доля супутникових каналів.Я би не рекомендував брати надзвичайно дорогі ресивери ,щоб потім припадали пилюкою,якщо його зможе замінити смарт приставка за 2000гр.Хоча це справа смаку і вмісту гаманця
Щось я не чув новини про закінчення ери супутникового тв.

Відсутній seriy

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 172
  • Рейтинг: +132/-0
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #311 : 16:40:15, 03 Березня 2019 »
Після парламентських виборів медіагрупи десь на протязі року канали закодують я маю на увазі українські і щоб їх дивитись потрібний окремий тюнер. Відкритими залишаться,які нікому не цікаві,ну і російські.
https://sat-ukraine.info/index.php/topic,14215.msg153057.html#msg153057

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #312 : 16:56:25, 03 Березня 2019 »
Після парламентських виборів медіагрупи десь на протязі року канали закодують я маю на увазі українські і щоб їх дивитись потрібний окремий тюнер. Відкритими залишаться,які нікому не цікаві,ну і російські.
https://sat-ukraine.info/index.php/topic,14215.msg153057.html#msg153057

Ось тоді настане час Combo приймачів, наприклад :

Zgemma H9.2H E2 4k Satellite Receiver with DVB-S2X+DVB-T2/C combo WIFI 300MHZ Built-in

Zgemma H7s E2 4k Satellite Receiver with 2*DVB-S2X (двох тюнерний)+ DVB-T2/C T

ефірку кодувати не будуть.

Відсутній seriy

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 172
  • Рейтинг: +132/-0
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #313 : 19:02:39, 03 Березня 2019 »
Справа в тому, що супутникове телебачення встановлювали в першу чергу там ,де поганий ефірний прийом аналогового сигналу,  цифра приймається так само, значить Т2 робити не буде- вихід супутник  або інтернет

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1497
  • Рейтинг: +2467/-40
Вибір супутникового приймача
« Відповідь #314 : 19:25:02, 03 Березня 2019 »
Ось тоді настане час Combo приймачів, наприклад :

Zgemma H9.2H E2 4k Satellite Receiver with DVB-S2X+DVB-T2/C combo WIFI 300MHZ Built-in

Zgemma H7s E2 4k Satellite Receiver with 2*DVB-S2X (двох тюнерний)+ DVB-T2/C T

ефірку кодувати не будуть.
Який резон брати ресивер за кілька тисяч для перегляду Т2, коли в сучасних теликах (а для декого Т2 взагалі не світить) ця функція реалізована?.. Ну, я можу взяти, другий-третій... Може я чогось не доганяю, але я дивлюся з позиції пересічного юзера, не говорячи про користувача... На юх їм вкакавсі цей broadkom, combo?.. ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

 

Вибір бюджетного COMBO ресивера з нормальною роботою інтернет сервісів.

Автор KomelektronРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 1
Переглядів: 1680
Остання відповідь 13:56:12, 13 Березня 2021
від slavon
Вибір плагіна / емулятора для шарінга Openbox HD

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 6
Переглядів: 4580
Остання відповідь 13:32:09, 20 Червня 2014
від slavon
Вибір кабелю для супутникової антени - 2017р.

Автор OgirokРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 2
Переглядів: 2520
Остання відповідь 21:13:09, 01 Липня 2017
від april
Вибір приладу для настройки супутникових антен.

Автор KomelektronРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Відповідей: 5
Переглядів: 3104
Остання відповідь 16:47:45, 27 Січня 2019
від vitivan
Вибір Enigma2 для Amiko Alien

Автор bodyanРозділ Enigma2

Відповідей: 5
Переглядів: 5950
Остання відповідь 21:06:38, 15 Червня 2012
від allexxx65