Порадьте... > Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Вибір супутникового приймача

<< < (46/89) > >>

tosat:

--- Цитата: bumer1978 від 17:20:40, 24 Січня 2018 ---Дрим 800 китай..  SD канали  на аміко спарк  краще від дріма !але перевага дріма чорний колір нормальний ,на аміко він сірий  :)

--- End quote ---

По поводу якості  SD каналів на дрімі (писав вище) певно не встановлений плагін Autoresolution, можливо в тих іміджах що ви ставите до китайця його немає, але коли його встановити і налаштувати то переплюне те нещасне Аміко з його тормознутим процом та софтом.

bodyan:
Цілком згідний з дописом від bumer1978.

СлаваУкраїні:
Одному ліснику є потреба підключити НТВ+ в глухому лісі :2funny: Звичайно, що ніякого інтернету там нема, про небеску з 90го (загракум) годі й думати - ліс же.
От колись давно був такий собі плагін rucam, з допомогою якого певні приймачі відкривали НТВ+. Плагін цей канув в літа. То питання, чи не придумали щось подібне цього rucamу, щоб можна було дивитись шару без інтернету? *-I

andre33:
Який rucam без мережі інтернет??? маячня повна,
Мережа мобільна там у лісі є ?
тоді бери щось з вбудованим модулем GSM
наприклад SkyBox F4
 як хоче без нету то хай ставить Ориг.стартовий пакет

СлаваУкраїні:

--- Цитата: andre33 від 12:09:08, 11 Лютого 2018 ---Мережа мобільна там у лісі є ?
--- End quote ---
Я ж написав - нема ніякого інтернету, навіть джсм ледве 1-2 антенки показує

--- Цитата: andre33 від 12:09:08, 11 Лютого 2018 ---Ориг.стартовий пакет
--- End quote ---
Маєте на увазі картку НТВ+?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version