Автор Тема: Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)  (Прочитано 12213 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #30 : 17:50:25, 11 Серпня 2016 »
 є люди які не хочуть вчитися, їм дай стронг атлас поставити там  багатенько розуму не потрібно, і шуру на рік на халяву дають а вони з клієнта гроші в карман кладуть !а на ennigma2 трішки розуму потрібно! а коли клієнт просить чи можливо ще зробити щоб відеозображення відразу показувало на телевізорі і компютері  і ноуті вони. говорять що таке не можливо а на енігмі2 це просто!Dreambox800 на ринку вже більше 8 років а софтова підтримка на дуже високому рівні!не давно появилися на ринку тюнера Orton 403p,orton 7310, Eurosky 4500..... і де їхня підтримка?
щоб найти недоліки в Enigma2 потрібно покористуватися повноціною Enigmf2 ,це іміджі таких груп-BlackHole,Merlin-3, OPENPLI ,Domica,italysat,newnigma2,Dreamelite,TSimage ,OoZooN-Image, OpenATV...........
« Останнє редагування: 19:56:31, 11 Серпня 2016 від Astronomy »

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #31 : 19:40:30, 11 Серпня 2016 »
Цікаво це сайт супутникового тб чи любителів айті технологій?
пункт перший людина попросила відсортувати канали,пояснюю відскановуеш наприклад 23 градус і треба видалити які шара відкриває які ні,де в якій енігмі на компі супер пупер фан енігми пояснить які відкриті які ні?
пункт другий якому кліенту на хер потрібна ваша енігма коли мені на прошивку крута пані дає опенбокса 820 і каже зроби шоб звук був на всіх каналах одинаковий, бо якийсь дебіл прошив мені то один канал верещить а другий не чути,я кажу тиснеш червону вибираеш рівень,вона я це не вмію таких кліентів 99.9 відсотків,вони хдмі не можуть включити коли шось не те натиснуть
пункт третій почитайте шо вас попросив дядя Міша а потім несіть всю цю лобуду для нього так і не пояснивши шо його питання не реально вирішити таким способом як він попросив,я прошиваю і дріми,і оптібокси і анаконди і не всцикаюся яке тут дехто вважає шо він айті технологіях бога за яйця держить ,я б подивився як він з лінуксом розібрався в мене на заводі на компі в управлінні заводу
пункт четвертий для особливо тупо доходящих,коли питання звучить конкретно ,якшо вважаєте шо можете відповісти по суті відповідайте якшо починаєте нести всяку ахінею шоб повихвалятись які тут вундеркінди ,і адмін починає міняти тему шоб з цього якось вийти то скоро цей сайт на хер нікому не потрібен буде
пункт пятий читаючи останній допис ,якшо не вмієте писати не пишіть я розумію шо з школою були проблеми в багатьох навіть коли читаєш біжучі рядки на айсітіві,якшо ви тут на сайті так любите українську мову то хоть не позорьте її

Присутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #32 : 19:46:55, 11 Серпня 2016 »
nico2 Прошу пана ви читати будете, чи ви тільки "пісатель" на форумі
Цитувати
В енігмі є така функція "Увімкнути редагування пакета користувача"
Наводжу приклад : В фаворитну папку "НТВ+" потрібно додати нові відскановані канали
1. Відкриваю папку "НТВ+" з списком каналів
2. Нажимаю кнопку Menu - з"являється меню редактора каналів
3. Вибираю "Увімкнути редагування пакета коритувача" або "Включить редактирование пакета пользователя"
4.Нажиаю жовту кнопку "Провайдер" вибираю "НТВ+" захожу в папку
5. Канали які уже існують в фавориті будуть підсвічуватись іншим кольором , яких немає будуть звичайного кольору при нажатті кнопки ОК канали будуть міняти колір
6. Відмічаю групу каналів які потрібно додати в фаворит
7. Нажимаю кнопку Menu - Вибираю "Завершити редагування пакета користувача"
Усе в кінці фаоритного списку "НТВ+" нові добавленні канали ! :2funny:
Жмем Menu вибираєм "Увімкнути переміщення каналів та сортуєм  !
Ось така байка  ca.,

Цитувати
Взагалі я рахую редактор каналів енігми найкращим , якщо чесно я свої списки в основному редагую з пульта ! Dreamboxeditоrом дещо піредаговую но в основному використовую для скидання і завантаження в приймач.

З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #33 : 20:14:22, 11 Серпня 2016 »
в мене на заводі на компі в управлінні заводу
цікаво було-б побачити Вашу роботу на компютері на заводі! а завод мабуть LEGO конструктори!
nico2 повірьте Enigma2 це дуже просто! Ви самі себе накрутили що це щось страшне.після enigma2 по класу йде  spark.але всерівно не те

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #34 : 20:32:49, 11 Серпня 2016 »
Ну чому ж так все критично - дістали і так далі...
Якщо, пз не дозволяє виконати сортування за дод. зручних опцій (які реалізовані на інших приймачах) - невже користувач не має право написати своє невдоволення таким мінусом?

Інша справа, що лінуксоїдні приймачі не усім до снаги, тоді це інше питання. З самих початків відвідин супутникових форумів, часто для порівняння приймачів, проводилась аналогія запорожця з мерседесом, призначення те саме - задоволення від користування різні. Не є сторонником цього порівняння, для мене це скоріш зрівняння звичайного телефону і смартфона. Якщо людину задовільняє користування телефоном, навіщо йому нав'язувати смартфон, ну і звісно ж, якщо користувач націлений на смартфон не має змісту його переконувати у перевагах телефону.

Прохання не переходити на особисті образи, а висловлювати аргументовані позиції - "Enigma2 крута" не варіант :)

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1013
  • Рейтинг: +3085/-0
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #35 : 21:06:35, 11 Серпня 2016 »
Якщо людина не може виконати п.1 та 2 хай краще забуде за Енігму 2
п.3 не критично
А такі плюшки як сканування супутників з одночасним стиранням мусору немає ні на одному тьюнері..
P.S.вже дістали своїми хотілками..
Не подобається, то не юзайте..
Я на всі 100% підтримую Толіка  ca., Незнаю як кому мені достатьно цього редактора щоб зробити повноцінний список каналів !!!
Ще ні один мій клієнт не сказав переведи мене з енігми на спарк чи на globoвський софт (багато в свій час поставив GI8120 та Opticum 9500)
Клієнт тюнер включити вміє , канали переключити ,перейти з фавориту в фаворит , деколи перезагрузити емулятор !
В принципі йому більше нічого і не потрібно (Як казав nico2 людина просто хоче дивитися телевізор) Так і вона дивиться !Усе остальне то мої проблеми вчсано обновити список каналів ,продовжити шару і т.д. 
Чому роблю майже усе з пульта ? Тому , що список каналів завжди актуальний , кожен день слідкую за супутниковими новинами і раз в декілька днів не проблема добавити чи видалити якйсь канал!
Висновок  який  якщо хочеч заробити  - бути завжди на коні потрібно працювати над собою і постійно вчитись  ca.,
« Останнє редагування: 14:45:58, 12 Серпня 2016 від hmura »
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #36 : 21:27:52, 11 Серпня 2016 »
 по перше питання дяді Міши
Цитувати
Під час користування Енігмою виник ряд запитань. Як з допомогою пульта виконати ось такі завдання:
1.Яким чином можна виділити групу каналів?
2.Яким чином перемістити групу каналів з одного фаворитного списку(чи загального списку) в інший?
3.Як відсортувати канали за транспондером та повернути сортування до попереднього вигляду?
по друге аргумент Дяді Міши
Цитувати
Друже Astronomy, як це пояснити юзеру якому продав тюнер за сто чи двісті  баків. Типу, чувак в тебе нереально крутий тюнерок за кругленьку суму але щоб відсортувати групу каналів біжи вмикай свій комп, заходь по ФТП  ну і т.д.
Передбачую його відповідь:" Бля, та в сусіда тюнер в 2 чи 3 рази дешевше і лежачи на канапі він це може зробити". Ну ви мене зрозуміли...
А взагалі мені дуже дивно, що всіляких примочок вагон а важливих основних функцій нема.
Для переконання клієнта в доречності лінуксового тюнера мало б бути так:"В дешевого та дорогого реса є всі основні функції, але лише в лінусового є додаткові, яких до речі багато та більш якісна картинка".
тобто в питанні було чітко написано і виділено червоним,далі людина чітко аргументує що коли ти в кліента,купуєш йому брендовий девайс то ще маеш йому пояснити вам ще треба комп купити якшо у вас нема,чи ви пане славон шось курите коли мені тицяєте шо енігма вміє,чи ви вважаєте якшо я її не хвалю то я нею не користуюсь?
я просто вважаю якщо до молотка треба комп щоб гвоздя забити то це не молоток а полуфабрикат зроблений для таких діток шоб мали чим бавитись і чому радуватись
і на сам кінець вже навіть не знаю як пояснити,ну відсканував я 350 каналів із них 100 працюють інші не відкриваються,на тюнері включаю працює залишаю не працює видаляю ,а закинув цей список просканований 350 каналів в дрімбокседіт і шо далі..... тільки людина яка сама не робить цього то може вішати тут лапшу,один богдан робить руками і мене розуміє а ви тільки понти ганяєте

Додано: 21:33:32, 11 Серпня 2016
от і ще підтвердження людини яка робить своїми руками
Цитувати
Чому роблю майже усе з пульта ? Тому , що список каналів завжди актуальний , кожен день слідкую за супутниковими новинами і раз в декілька днів не проблема добавити чи видалити якйсь канал!

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1497
  • Рейтинг: +2467/-40
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #37 : 21:34:02, 11 Серпня 2016 »
Хлопаки, давайте жити дружно...  Проблема виїденого яйця не варта, не те, щоб ображати один одного. Кому що подобається- хто любить попа, а хто попову жінку... derisive.gif
Сергій, я теж переважно пультом користуюся. Ще б можна ключі вводити з пульта... *-A *oohaa*
Про комп можна було б забути. А так SoftCam рулить! ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1013
  • Рейтинг: +3085/-0
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #38 : 21:53:04, 11 Серпня 2016 »
nico2 взяти редактор каналів будь якого приймача на компі не побачиш чи цей канал працює чи ні хіба  впевнений на 100 відсотків
Нема різниці чи то енігма чи інше все одно потрібно вручну спочатку відредагувати канали бачучи що вони працюють, а після чого редактором на компі скоро посортувати.
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #39 : 22:32:22, 11 Серпня 2016 »
то я від самого початку їм про це торочив,а вони мене вчать яка хороша енігма!

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #40 : 23:02:26, 11 Серпня 2016 »
В енігмі канали також можна вручну видаляти з пульта одночасно дивлячись який працює а який ні, тільки по одному. Тобто став на канал - не показує - видалив
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #41 : 04:33:56, 12 Серпня 2016 »
от якби енігму можна було встановити на заз біду вам би ціни не було!!!

Присутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #42 : 07:17:33, 12 Серпня 2016 »
Цитувати
Сергій, я теж переважно пультом користуюся. Ще б можна ключі вводити з пульта... *-A *oohaa*
  нема питань - ставиться програма (плагін) - mc (Midnight Commander) - аналог NC, VC, Far для вінди і вперед, з піснею, на міни !!!  ca.,

Цитувати
от якби енігму можна було встановити на заз біду вам би ціни не було!!!
Ваш сарказм вважаю недоречним і навіть шкідливим - ну не хочете Ви вчитися - це ваше право, навіщо агітувати до невігластва інших ???? не розумію ...  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #43 : 07:20:11, 12 Серпня 2016 »
До речі по суті питання: мало таких тьюнерів які виконують задачі задані з самого початку теми, а редактори навіть на компі, наприклад того самого жлобо, м'яко кажучи не дуже..
Енігма, особливо друга, софт відшліфований роками, справа тут навіть не в додаткових плюшках які можна загрузити з нету збільшивши функціонал апарата (що в простих тьюнерах виконати просто неможливо), навіть на базовому софті функціонал на належному рівні.
Ніко: недавно мав курйоз коли встановлював другий тьюнер Опенбокс С3 міні-жінка середніх років каже, що цей рес для неї затяжко, а от на Дрімі саме то, фаворити легко переключаються через синю кнопку, не те що в опені по кругу, і скажу вам чесно: користувачові пофіг ті редактори каналів, як казав Хмура це робота (тобто обслуговування) установщика...
Клієнт повинен тільки дивитися, все решту не його проблеми..
Ще добавлю що власне на Енігмі зручність в користуванні (тобто для пересічного клієнта все просто).
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #44 : 09:41:42, 12 Серпня 2016 »
я так практикував :
 відкриваю в компі редактор каналів ,а перемикаю канали на тб  -котрий канал неробочий -видаляю в редакторі .перейшовши всі канали - збережений в редакторі список кидаю в рес ...
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

 

"Ds2_tRUb_DM500s" - мод. на базі "Nabilo Darkstar2" + файли і обговорення

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 16
Переглядів: 9632
Остання відповідь 19:13:04, 24 Березня 2015
від olvilu
Інструкція - обговорення. "Cosmosat 74*0"

Автор vfedorkivРозділ CosmoSAT

Відповідей: 19
Переглядів: 11932
Остання відповідь 08:59:25, 06 Січня 2014
від iva3
Обговорення навколо EMU "Cosmosat 74*0"

Автор bumer1978Розділ CosmoSAT

Відповідей: 24
Переглядів: 10585
Остання відповідь 20:51:50, 12 Березня 2015
від VANOS
Проблеми - Вирішення. Обговорення - "Cosmosat 74*0"

Автор bodyasatРозділ CosmoSAT

Відповідей: 17
Переглядів: 9735
Остання відповідь 18:25:22, 03 Серпня 2015
від oleg_lezha
Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6790
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc