Автор Тема: Sat-Integral S-1225 HD ABLE - прошивка, список каналів, ключі, програми, інструкції  (Прочитано 76500 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

 • Адміністратор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 6259
 • Рейтинг: +8348/-14
Sat-Integral S-1225 HD ABLE - прошивка, канали, ключі, ему, дамп, biss Sat-Integral S-1225 HD ABLE - бюджетний супутниковий HD приймач

Активація емулятора: AUDIO + 000
Активація FunCam: AUDIO + 111
Меню -> Мережа -> Налаштування Сервера -> Вибрати 15 сервер і змінити тип серверу на FunCam
Додати Biss-ключ: Натиснути Page- + Червона кнопка

Wi-Fi: Починаючи з версії 2.13 cумісні Wi-Fi свистки: на чіпсеті MEDIATEK MT7601, Ralink RT 7601 або RT5370

Список каналів Eutelsat 36B 36.0°E HotBird 13B/13C/13E 13.0°E Astra 4A 4.8°E Amos 2/3 4.0°W створений на версії 2.40  і ключі завантажити звідси.

S-1225HD_ABLE_2.51.zip Тестова версія ПЗ | Список змін 2018.03.14
S-1225HD_ABLE_2.42.zip Нова версія ПЗ | Список змін 2017.12.07
S-1225HD_ABLE_2.20.zip Нова версія ПЗ | Список змін 2017.08.30
S-1225HD_ABLE_2.13.zip Нова версія ПЗ | опис змін 2017.03.21
S-1225HD_ABLE_2.05.zip Нова версія ПЗ 2016.12.08
S-1225HD_ABLE_1.30.zip Youtube fix, Поправлений режим "Глибокого сну" 2016.08.22
STBEditor_GX6605_C_S.zip Редактор каналів для версій ПЗ вище 2.12 2015.12.24
Sat-Integral_GX_RS232_loader.zip Утиліта для відновлення ПЗ через RS232 (Читаємо інструкцію!) 2015.11.09
« Останнє редагування: 09:15:09, 20 Березень 2018 від bodyan »

Відсутній april

 • Старожило
 • ****
 • Повідомлень: 384
 • Рейтинг: +223/-13
 • (Янтарне)
Ось і прийшов той день, коли вже не потрібно при покупці вибирати між SD і HD форматом прийому ресивера. Залишилося тільки визначитися в ціновому класі пристрою. Даний екземпляр вражає не тільки своєю роздрібною ціною в районі 20 $, але і своїми розмірами. Якщо врахувати той факт, що при даній функціональності, про яку ми дізнаємося трохи нижче, ціна ресивера така ж, як і у більшості ефірних DVB-T2 приймачів, знову може початися холодна війна форматів. Адже відключення аналогового сигналу в Україні знову відкладено, чіткого кількості обіцяних каналів не спостерігається, варто задуматися про установку супутникового ТБ.

Sat-Integral S-1225 HD Able, він же в буквальному перекладі вміє або здібний, позиціонується як FTA ресивер для прийому супутникових каналів, у тому числі високої чіткості. Але, функції даної моделі істотно розширюються при установці модифікованого ПО і підключенні USB WI-FI адаптера на чіпсеті Ralink Rt7601.

Пакувальна коробка дуже нагадує обгортку ресивера Sat-Integral S-1 223 HD Rocket, але з додаванням яскравих логотипів деяких сервісів. Виглядає досить приємно. На лицьовій і задній стороні відображений ресивер без підключених аксесуарів. На жаль, не можна побачити як виглядає пульт ДУ і внесений ІК приймач з індикацією, який заслуговує окремої згадки в огляді. На бічних сторонах список технічних характеристик російською та англійською мовами.

Верхня частина коробки розташувала на собі одну з панелей ресивера, яка не видно на загальному плані, але включає максимальну кількість роз'ємів для підключення. У коробці, ресивер і його комплектуючі упаковані в окремі поліетиленові пакети. Вага ресивера і пульта дуже маленький, тому не вимагає особливих пом'якшуючих деталей при тарнспортіровке.

Комплектація ресивера при досить низькою ціною - значна.

Комплектація Sat-Integral S-1225 HD ABLE:
Керівництво користувача
HDMI кабель
AV кабель
Виносний ІК приймач (з цифровим дисплеєм)
Пульт дистанційного керування
Батарейки
RS-232 адаптер
Зовнішній блок живлення
Адаптер для кріплення
[close]

Нижче наводимо список характеристик з офіційного сайту виробника.
Характеристики Sat-Integral S-1225 HD ABLE
Компактний корпус 128x80x25 mm
Швидке перемикання каналів
Одночасний запис та відтворення (другий) передач
USB 2.0 інтерфейс з підтримкою WiFi адаптерів
Підтримка безлічі медіа форматів
Підтримуються FAT, FAT32 і NTFS формати USB-диска або USB-HDD
Чудова якість картинки з виходом HDMI
Вихідна роздільна здатність: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p_50Hz, 720p_60Hz, 1080i_50Hz, 1080i_60Hz, 1080P_24Hz, 1080P_25Hz, 1080P_50Hz, 1080P_60Hz
RS-232 порт для додаткових функцій
Повна підтримка DVB-S / DVB-S2 (MPEG-2 / MPEG-4 / H.264)
SCPC & MCPC прийом з супутників Ku / C діапазону
Управління з помощью.DiSEqC 1.0 / 1.1 / 1.2 / 1.3 (USALS), Авто DiSEqC
«Сліпий» пошук
Многоспутніковий, мережевий, ручний пошук.
Підтримка PAL / SECAM / NTSC
Пам'ять: 100 супутників і 10000 каналів
8 фаворитних груп
Батьківський контроль
Підтримка багато мовного меню
Сортування каналів за численними параметрами.
Зручні функції Групового переміщення каналів, історія повернення (RECALL)
Дворежимна програма передач на 7 днів (EPG)
Оновлення програмного забезпечення через USB / RS232.
Підтримка підключення до мережі (WiFi)
Перегляд Youtube
RSS-новин

Роз'єми Sat-Integral S-1225 HD ABLE:
LNB IF input - вхід супутникової антени
HDMI - цифровий HD-відео / аудіо вихід
AV-вихід - аналогове підключення телевізора
Вхід ІК приймача
RS 232 - підключення до COM-порту комп'ютера
USB 2.0 - підключення зовнішніх USB-накопичувачів, адаптерів WiFi
Вхід блоку живлення
[close]

Як бачимо з опису, корпус ресивера має дуже маленькі розміри. Хай вибачать нас не палять читачі, але габарити Sat-Integral S-1225 HD ABLE порівняти з розмірами пачки сигарет. При роботі ресивера в не провітрюється приміщення відчувається невеликий нагрів. Можна сміливо порівняти з нагріванням деяких мобільних ів в момент зарядки, тривалого використання wi-fi мережі або гри. Пр горизонтальній орієнтації ресивера, всі основні роз'єми, включаючи LNB IF input розташовуються ззаду. На перед винесений роз'єм USB 2.0 і RS 232 порт. Перехідника RS232 в комплекті немає, його можна буде зібрати самостійно і в повсякденному використанні він просто не потрібен. Можливо певним користувачам знадобитися можливість використовувати TWIN протокол. Оновлення ПЗ ресивера відбувається з USB накопичувача. На нижній частині ресивера розташовуються 2 отвори для кріплення на стіну або за допомогою спеціального кріплення до телевізора.

Виробники Sat-Integral S-1225 HD ABLE підійшли до реалізації ІК-приймача не як усі. Вирішили якщо підкорювати потенційного споживача, то в усьому. Саме тому на виносної ІК приймач був розміщений семисегментний чотирьохрозрядний індикатор, що відображає в робочому режимі номер каналу, а в режимі очікування годинник. Трохи вище, розташовані два світлодіоди, червоний відображає підключення до електричної мережі, а зелений наявність сигналу на поточному транспондері. Внесений ІЧ-приймач також як і кріплення до телевізора може приклеюватися до поверхні кріплення двостороннім скотчем, що йде в комплекті.

Пульт ДУ в новій моделі істотно змінився в порівнянні з усіма минулими моделями ресиверів даного виробника. Подібні пульти зустрічалися в інших виробників, в тому числі і у моделей преміум класу, але в трохи більших розмірах і з іншим розташуванням кнопок. У кожному разі звикнути можна до будь-якого.

І так, робота ресивера.

При підключенні ресивера до мережі напруги, на виносному ІЧ-приймачі з'явитися напис boot і буквально через 10 секунд ресивер повністю завантажиться.

Основне меню ресивера складається з 7-ми пунктів, які включають підменю.

Відразу хотілося б відзначити, що можна використовувати чийсь дамп з збереженими настройками і списком каналів, який можна знайти на профільних форумах, наприклад на форумі супутниковий світ.
Або налаштувати приймач самому. Для цього спочатку необхідно виставити налаштування супутникової антени, вказавши правильні порти DiSEqC.

Можна відсканувати як супутник цілком, так і окремі його транспондери. При пошуку можна видалити відскановані до цього канали. Також буде запропонований мережевий пошук, який дає можливість швидко відсканувати всі канали певного оператора, наприклад НТВ Плюс або Телекарт.

Ресивер працює з поворотним механізмом супутникової антени по протоколах DiSEqC 1.2 і USALS. В окремому пункті меню ресивера, необхідно задати координати вашого місця розташування і антена буде автоматично повертається на потрібну позицію при виборі певного супутника.

У приймачі можливе використання Патч меню, де можна вести ключі для умовно кодованих каналів.

У менеджерові каналів можна редагувати або сортувати списки каналів. Також якщо раптом ви вирішили використовувати чийсь дамп каналів з неіснуючими у вас супутниками, їх легко і швидко можна видалити.

Канали можна додавати в 8 фаворитних спісокв.

Меню - Установка системи
Тут зібрані всі необхідні системні налаштування ресивера, такі як мова меню ресивера, мову аудіо за замовчуванням, окрема гучність по каналах, відображення субтитрів, час відображення OSD меню і його прозорість, а також блокування певних функцій ресивера паролем.

OSD меню Sat-Integral S-1225 HD ABLE

При перемиканні каналів або після натискання кнопки INFO, буде відображатися інформація про поточний канал.

Порядковий номер каналу, назва поточній та наступній передачі, час закінчення і початку передачі, поточний час, супутник, технічні параметри, рівень і якість сигналу, наявність EPG та інша інформація.

Повторне натискання кнопки INFO покаже розширену інформацію EPG поточного каналу. Але при бажанні можна дізнатися більш детальну інформацію про наступну передачу.

Для користувачів бажаючих наочно побачити, що і де йде, можна скористатися сервісом EPG електронного гіда ресивера.

Тут же можна встановити таймер на включення або запис потрібного каналу.

Мережеві функції.
приймач підтримує wi-fi адаптери на чіпсеті Ralink Rt7601. При підключенні такого адаптера, є можливість підключитися до локальної мережі, після чого можна використовувати сервіс youtube, читання rss стрічок або для віддаленого отримання ключів хитрого перегляду.

Сервіс Youtube особливо не потребує знайомстві. Можна відзначити, що HD ролики через wi-fi адаптер йдуть абсолютно без гальм. Не варто забувати, що для перегляду таких роликів необхідно швидке і стабільне підключення до глобальної мережі інтернет.
Для постановки на паузу і перемотування роликів на Youtube, можна використовувати кнопки пульта ДУ.
Є можливість хитрого перегляду супутникових каналів, з отриманням ключів через інтернет або локальну мережу. Для цього передбачено введення 40 серверів з різними обліковими даними.
Також є можливість використовувати сервіс g-share протягом 3х місяців, після чого його можна продовжити.
Канали, які відкриваються за допомогою g-share, будуть відзначені в списку каналів червоним кольором.
Важливо відзначити, що на каналах National Geographic Channel HD Russia, TLC Russia, Animal Planet Russia, Nickelodeon HD та інших, де присутній тільки звукова доріжка в AC3 - звук відтворюватися. У приймачі існує підтримка декодування AC3
У підсумку, ресивер дану модель можна з упевненістю назвати вбивцею SD ресиверів. Адже різниця в ціні між даними представником і більшістю найдешевших моделей настільки низька, що немає сумнівів у виборі. До всього цього можна віднести якісний пульт ДУ, мініатюрні розміри самого ресивера і, звичайно ж, нововведення з виносним ІЧ-приймачем, який за сумісництвом є і точними годинами для дому. Додамо до цього можливість перегляду роликів з Youtube та компенсацію за придбання wi-fi адаптера 3-ма безкоштовний перегляд через сервіс g-share. Швидкість індикація рівня і якості сигналу даної моделі, а також плани виробника на майбутнє - можуть зробити дану модель корисною для установників.
Sat-Integral S-1225 HD Able

Процессор GUOXIN GX6605
Частота процессора 600 МГц
Оперативная память 64 Мб
Флеш память 4 Мб


Відеоогляд   ! No longer available

Переваги:
Ціна ресивера
Мініатюрні розміри ресивера
Внесений ІЧ-приймач з дисплеєм
Хороший пульт ДУ.
Відмінна картинка.

Недоліки:
На даний момент немає сортування каналів по провайдеру
Немає RS232 перехідника в комплекті, для бажаючих використовувати TWIN протокол

http://sat-integral.org.ua

Скріншоти

[close]
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній bodyan

 • Адміністратор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 6259
 • Рейтинг: +8348/-14

Відсутній vostef

 • Постійний користувач
 • ***
 • Повідомлень: 111
 • Рейтинг: +37/-1
Так, на Алі Бабі від 10 уе, в залежності від партії :2funny:

Відсутній vasjabr

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1494
 • Рейтинг: +2453/-39
Ось і прийшов той день, коли вже не потрібно при покупці вибирати між SD і HD форматом прийому ресивера.
на Алі Бабі від 10 уе
Я б сказав- ціна символічна... Тільки чи відповідає якості в порівнянні з іншими ресиверами даної цінової лінійки? Сервіс- це вже інше питання. Хоча... SD ресивер зараз не набагато дешевший.


Напевно дане зображення доречне і виражає всю суть...  derisive.gif :2funny: ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній Vetal999

 • Постійний користувач
 • ***
 • Повідомлень: 153
 • Рейтинг: +31/-74
8 доларів у нормальному металевому корпусі, а не якась  пластмасова звіздулька...
http://www.alibaba.com/product-detail/High-definition-Satellite-Digital-Receiver_60231961344.html?spm=a2700.7724857.35.18.zSCcwR
GI8120, Optibox Evo, Opticum DM 2200 - Triax TD88 - 90E-30W.

Відсутній Остап

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 804
 • Рейтинг: +398/-16
 • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
8 доларів у нормальному металевому корпусі, а не якась  пластмасова звіздулька...
http://www.alibaba.com/product-detail/High-definition-Satellite-Digital-Receiver_60231961344.html?spm=a2700.7724857.35.18.zSCcwR
w TYM PRZYPADKU NIEMA KARTY SIECOWEJ!

Відсутній Vetal999

 • Постійний користувач
 • ***
 • Повідомлень: 153
 • Рейтинг: +31/-74
мова форуму ніби українська, що це було?
GI8120, Optibox Evo, Opticum DM 2200 - Triax TD88 - 90E-30W.

Відсутній yura150480

 • Постійний користувач
 • ***
 • Повідомлень: 238
 • Рейтинг: +57/-2
 • Файне місто Львів
Каже карти нема мережевої )))) Від себе добавлю,за 8 паперів то певно таке Г на палочці,я навіть софта до нього не знайшов,непонятно чи є там емулятор,А проц просто вбив Алі 3501))))
uRick

Відсутній Vetal999

 • Постійний користувач
 • ***
 • Повідомлень: 153
 • Рейтинг: +31/-74
Ну нехай без карти,  то не проблема всунути юсб вайфай свисток за три долари, бо  зараз практично всі клієнти опромінюють себе інтернетом по вайфаю).   А от проц, як вже писалось,  не Алі.
GI8120, Optibox Evo, Opticum DM 2200 - Triax TD88 - 90E-30W.

Відсутній sat-pl

 • Модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1770
 • Рейтинг: +606/-3
8 доларів у нормальному металевому корпусі, а не якась  пластмасова звіздулька...
http://www.alibaba.com/product-detail/High-definition-Satellite-Digital-Receiver_60231961344.html?spm=a2700.7724857.35.18.zSCcwR
Перш ніж щось кидати, рекомендую уважно подивитися, які умови покупки. Написано ж, що ціна 8 - 9 доларів залежить від парті, яка мінімум становить 5000 штук. Висновки на домашнє завдання.
« Останнє редагування: 18:29:49, 24 Вересень 2015 від sat-pl »
Apple TV4

Відсутній vostef

 • Постійний користувач
 • ***
 • Повідомлень: 111
 • Рейтинг: +37/-1
Шановний Vetal999. Процесор GUOXIN GX6605 як раз і є той самий знятий з виробництва Алі 3501, скоріше всього викуплені за копійки неліквіди  :-Р :-Р :-Р

Відсутній vitivan

 • Спонсор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1123
 • Рейтинг: +276/-12
Шановний Vetal999. Процесор GUOXIN GX6605 як раз і є той самий знятий з виробництва Алі 3501, скоріше всього викуплені за копійки неліквіди  :-Р :-Р :-Р

Чому зразу неліквіди?  Китайські фабрики зараз виробляють приймачі нормальної якості на рівні з оригіналами, які доречі теж виробляють у Китаї, а не в Польші, Германії чи Кореї, як думають більшість форумчан. В мене наприклад зі 100 дрімів  1-2 шт. браку попадає.  А тенденція до спаду цін  визвана ринком.  По даному приймачу замовнику потрібно вивчити питання программного забезпечення, яке має бути актуальне для нас.  Хто буде підтримувати даний приймач программно і тд. 

Відсутній Vetal999

 • Постійний користувач
 • ***
 • Повідомлень: 153
 • Рейтинг: +31/-74
Шановний Vetal999. Процесор GUOXIN GX6605 як раз і є той самий знятий з виробництва Алі 3501, скоріше всього викуплені за копійки неліквіди  :-Р :-Р :-Р
Будь ласка надайте пруфлінк
GI8120, Optibox Evo, Opticum DM 2200 - Triax TD88 - 90E-30W.

Відсутній vostef

 • Постійний користувач
 • ***
 • Повідомлень: 111
 • Рейтинг: +37/-1
Будь ласка надайте пруфлінк Google сам знайде, тільки вставте GUOXIN GX6605.
Китайські фабрики зараз виробляють приймачі нормальної якості так, ніхто ж не спорить, тому і ціна така приємна на всі їх товари.

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 64415
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудень 2017
від bodyan
Прошивка для Amiko SHD-8320 CX, SHD-8330 CX E, SHD-8340 CICX E

Автор bodyanРозділ STHD-8820, HD-8100, 8200, 8340, 8330, 8320

Відповідей: 0
Переглядів: 5881
Остання відповідь 10:31:43, 31 Жовтень 2016
від bodyan
Прошивка для приймачів Orton/Opticum HD 9600, HD TS 9600

Автор bodyanРозділ Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN

Відповідей: 8
Переглядів: 16774
Остання відповідь 14:16:55, 12 Липень 2018
від wox-2
Globo 7010 CXE (Opticum 7100 CXE) Потрібна прошивка

Автор sasha19722201Розділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 6
Переглядів: 5066
Остання відповідь 03:59:51, 28 Лютий 2017
від sasha19722201
Прошивка для Amiko STHD-8820, HD-8100/8200/8340/8330/8320

Автор bodyanРозділ Amiko

Відповідей: 12
Переглядів: 13533
Остання відповідь 10:27:33, 24 Лютий 2016
від bodyan