Автор Тема: Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!  (Прочитано 5922 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Опенбоксф300,х8х0-це наш і для людей!!

--------------------------------------------------------------------------------

Вийшло чергове нове ПЗ до цього тюнера...поки що я шукаю щелепу вставну,від того що бачу таку турботу про своїх користувачів від друзів наших запоріжських,а почитайте,що вони вам знову запропонували для вашого інтересу:
Нове ПО 4.91 для всього модельного ряду на сервері...
що нового???
для рядового користувача змін і додавань не так вже і багато, але софт піддався повній базовій переробці з змінами адресації зберігання блоків ключів і всіх даних, що відносяться до бази каналів і установок...
найголовніше прошу врахувати - НОВИЙ СОФТ ПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ З НОВИМ PObedit 0.75 (величезне спасибі Zotto за допомогу!!!) старі файли ключів і списки каналів і фаворитів працювати не будуть!!!! після заливки нового софта обов'язково потрібно зробити скидання в заводські установки і скидання ключів в ЕМУ (меню - 1117) і BISS (меню - додатки)
1. Збільшена база фаворитних каналів, тепер в кожен список можна вносити до 500 каналів... кількість фаворитних списків залишилась та сама, 12.....Фаворитні списки тепер не фіксовано довгі, а скільки внесено каналів. Тобто - кількість каналів в кожному фаворитному списку на початку блоку. Це зроблено для того, якщо мало каналів у фаворитних списках - швидше зберігається список.2.Оптимізована робота софта при збереженні бази даних каналів і установок, ключів і т.д. - за рахунок чого тюнер став працювати ще швидше...3. Вручну додавання сервіса (сервіси на яких вводилися video pid, audio pid, PCR pid вручну) тепер позначаються по іншому (раніше коли Service_ID = 0 те це і є такий сервіс тоді бралися video pid, audio pid, PCR pid із списку каналів) Тепер такі канали позначаються коли PCR_PID не є INVALID, І для економії місця video pid займає поле Service_ID оскільки при ручному пошуку це поле не потрібне.
- Переробки по структурі транспондерів. Треба було додати NETWORK ID а також TRANSPORT STREAM ID. І заразом для економії місця змінені значення Frequency і Symbol Rate ....- Переробка структури збереження даних Супутників. Зменшено на 26 байт - почищено непотрібне... - Значення DISEQC раніше зберігалися в полі USALS - тепер вони окремо.- для прискорення збереження ключів при апдейте - ключі ми пересунули в блок в два рази коротший (меньший блок швидше стирається).. - Звукова доріжка запам'ятовується тепер як AudioPID (а не номер по порядку як раніше). Так краще, коли провайдер міняє кількість доріжок залежно від програми, а під залишається постійним (у випадку якщо він був встановлений вручну і під якого на даний момент не є), то Audio вибирається автоматично... при цьому вибраний раніш AudioPid залишається збереженим, і коли він з'явитися знову - він вибереться знову. Якщо Audio доріжка ніколи не перемикалася, вона вважається в автоматичному режимі - і AudioPid в списку зберігатиметься як INVALID (що і означає авто). Поле номера доріжки прибране із структури оськільки воно більше не потрібне.
4. Для Х800 і Х820 перероблений Cam Crypt для роботи з офіційними картами пакету Прімєра...

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #1 : 15:38:15, 13 Квітня 2007 »
Сьогодні у Івано-Франківську мені дали на тест Опенбокс 810 , жалілися що на екрані якісь полоси плавають . І від Тосата вчора щось таке чув . Що це ? Збіг чи дійсно якийсь дифект тюнера ? А може параметри відеовиходу неправельно виставили ? Зараз я ще протестую сам .
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній IVP

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 935
  • Рейтинг: +307/-1
  • SECURITY
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #2 : 16:34:05, 13 Квітня 2007 »
Якщо включаєте через скарт то може бути і через нього....
Або дійсно щось у нвстройках не то...

Відсутній oleger

  • VIP
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 659
  • Рейтинг: +58/-0
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #3 : 16:40:11, 13 Квітня 2007 »
з залізом щось не те ,мабуть
Куплю пускорегулюючу апаратуру б\у,контакти, реле і все цього типу
                        

Відсутній rus_lv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 13
  • Рейтинг: +10/-0
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #4 : 12:01:05, 16 Квітня 2007 »
Цитата: Ігор Горбусь;4243
Сьогодні у Івано-Франківську мені дали на тест Опенбокс 810 , жалілися що на екрані якісь полоси плавають . І від Тосата вчора щось таке чув . Що це ? Збіг чи дійсно якийсь дифект тюнера ? А може параметри відеовиходу неправельно виставили ? Зараз я ще протестую сам .


Цю проблему декілька разів обговорювали на Опенівському форумі. Деякі люди виявили, що це можуть бути завади від погано оплетених кабелів (н-д, кабельного або ефірного телебачення).
В мене колись так було з Глобіком включеним через скарт, якому дико заважала звичайна ефірна антена включена через підсилювач. Як тільки підсилювач включався - супутникове зображення псувалось.
________________________________________
Львів, Digital 4100+, Openbox X-820 CI
HotBird-Amos-Sirius-Astra

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #5 : 10:16:30, 24 Квітня 2007 »
Вже вкотре звертаюсь з проханням на форумі підтримки Опенів розяснити ситуацію на рахунок підтримки Криптона. І вкотре моє повідомлення просто видаляється, підкоректовуєтьтся і жодної конкретної відповіді. Жаль(навіть те слово) тих людей які опинились в такій ситуації, коли дісно зявилась необхідність в "Унікальному" картоприймачу. В мене слів більше нема...

Відсутній Щукар

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 112
  • Рейтинг: +42/-2
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #6 : 11:30:29, 24 Квітня 2007 »
Там вийшло нове програмне сьогодні.
Подивись.

Відсутній oleger

  • VIP
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 659
  • Рейтинг: +58/-0
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #7 : 14:54:57, 24 Квітня 2007 »
2 Щукар
а що в ньому є такого що відноситься до Криптона???
наскільки я чув та й bodyan чув мабуть то на опенах підтримки Криптона не буде ,а буде на скайоні
Куплю пускорегулюючу апаратуру б\у,контакти, реле і все цього типу
                        

Відсутній tarstudio

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Рейтинг: +10/-0
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #8 : 19:03:12, 25 Травня 2007 »
дзвонив на мітріс кажуть що підтримує X800 хто може попробувати? і чи емулятори будуть одночасно працювати

Відсутній Кіса

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 171
  • Рейтинг: +122/-1
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #9 : 19:24:54, 25 Травня 2007 »
Ось тут інформація по ресиверах,рекомендованих МІТРІС.Щось про Опени там ні слова.
4°W-1°W-5°E-9°E-13°E-19.2°Е-31.5°-36°E

Відсутній tarstudio

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Рейтинг: +10/-0
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #10 : 19:44:14, 25 Травня 2007 »
Я ж кажу сьогодні дзвонив і питав так сказали

Відсутній sathak

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Рейтинг: +10/-0
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #11 : 10:12:57, 26 Травня 2007 »
Цитата: tarstudio;8239
дзвонив на мітріс кажуть що підтримує X800 хто може попробувати? і чи емулятори будуть одночасно працювати



За замовленням Максимум ТБ нами робиться досвідчена партія приймачів Х800 і Х810...
зміни торкнулися схемотехніки самих приймачів, застосовується інший пульт ДУ...

програмне забезпечення підтримує тільки кодування Crypton на вбудованому картрідере, ЕМУ і режимів шарінга в цьому софті немає і ніколи не буде... Такі умови договору на постачання устаткування...

Отже людина, яка купує подібний приймач у Максимум ТБ або Львівського Мітріса повинен бути попереджений про це, крім того на упаковці цих приймачів красується логотип Максимум ТБ і Crypton .... :eek:

Відсутній tarstudio

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Рейтинг: +10/-0
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #12 : 09:14:10, 28 Травня 2007 »
оце й да ! все ж таки глофо є г... але там все працює! а чим може бути кращий опенбокс від глобо ?

Відсутній olega

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 176
  • Рейтинг: +50/-0
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #13 : 09:33:48, 28 Травня 2007 »
Цитата: tarstudio;8446
оце й да ! все ж таки глофо є г... але там все працює! а чим може бути кращий опенбокс від глобо ?


OpenBox завжди був кращий за Globo,і по якості картинки,і по якості виготовленя,і програмна підтримка краща.Так що тут не ма що сумніватись.В мене був Globo 6010CI і я ним не задоволений,зависав,перезагружався,а OpenBox в мене ще ніразу не завис і не перезагрузився,і якість картинки на висоті.Так що роби висновки в різниці 115$ між 50$ :)
Доречі на OpenBox теж все прекрасно працює. :D

Відсутній tarstudio

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Рейтинг: +10/-0
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
« Відповідь #14 : 10:03:45, 28 Травня 2007 »
Мене цыкавить щоб працював Мітріс і закодовані з супутників

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 88225
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Свіжі прошивки для Skybox F3, Skybox F5, Skybox M3

Автор bodyanРозділ Skybox

Відповідей: 0
Переглядів: 9357
Остання відповідь 19:32:12, 29 Березня 2013
від bodyan
Свіжі прошивки для Amiko MicroHD, MicroHD SE, MiniHD, MiniHD SE

Автор bodyanРозділ Amiko

Відповідей: 17
Переглядів: 35991
Остання відповідь 16:35:43, 14 Квітня 2019
від serp118
[UFS 912] DuckBA - Barry allen для Kathrein UFS 912

Автор bodyanРозділ Enigma2 / TitanNit / Neutrino

Відповідей: 1
Переглядів: 7861
Остання відповідь 09:30:17, 03 Листопада 2011
від bodyan
Прошивки для Gi HD Slim 3 /Slim M

Автор oqlanРозділ Galaxy Innovations

Відповідей: 2
Переглядів: 10823
Остання відповідь 14:37:47, 25 Травня 2022
від oqlan