0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
проблема Globo 6000 "нема сигналу"
Автор sokilРозділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 7 Переглядів: 4972 |
від chikosh |
|
Будь ласка, допоможіть!! Після патчера F300 нема картинки, звук є!!
Автор sanek911Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0 |
Відповідей: 13 Переглядів: 6508 |
від sanek911 |
|
Eurosky DVB-8004 SUPER нема сигналу, не виходить з меню
Автор AlucardРозділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 9 Переглядів: 5386 |
від Alucard |
|
Orton 4050c -нема сигналу з Hot Bird на частоті 12597
Автор iv3853Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 18 Переглядів: 9239 |
від iv3853 |
|
Bigsat BSC6500 lux(Globo 7010a) нема кольору
Автор SERS3333Розділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 1 Переглядів: 1664 |
від SERS3333 |