Автор Тема: Вибір приймача IV квартал 2014 - поради у виборі приймачів  (Прочитано 14030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній yura150480

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 238
  • Рейтинг: +57/-2
  • Файне місто Львів
Славко, Broadcom звичайно ладний процесор,але най вже вступить автор в діалог.
Може йому підійде звичайний софтовий SunBird??? (шара,ключі,онлайн сервіси,свистки,модеми все присутньо) І гіморою менше.
Хоча я також за енігму,особливо якщо багато пам'яті рес має...
uRick

Відсутній bad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Рейтинг: +76/-17
 Зараз цина SOLo 110 президентив, раджу купити, любителям всхих чайнатаун кантор , пидключить його то телевизора бильше 42 зразу думка зминиться.
 А якщо купити просто хд приймач , то любый хоть тайгерсан хоть U2 сан ризници великою не маее.
 nico без образ але покурили,чи випили ви, готовых имиджив на VU+ любои модели мульйон, закинути имидж на флешку натиснути ресет потому внести данни свого шаринг клабу, ничим не складнише, чим розибратися з U2 до прикладу.
« Останнє редагування: 20:37:57, 05 Грудня 2014 від bad »
Vu+ Solo2

Відсутній ig0r

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 474
  • Рейтинг: +461/-8
Зараз цина SOLo 110 президентив, раджу купити, любителям всхих чайнатаун кантор , пидключить його то телевизора бильше 42 зразу думка зминиться.
Це ви про що саме???

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Знаєте є в мене до всіх як завжди єдине прохання,щоб писати і давати поради візьміть продукт про який ви хочете писати підключіть до свого телевізору і пишіть і порівнюйте,свій і той який на ваш розсуд має бути гіршим,бо я купившись на рекламу поставив людині опенХ5,після того як побачив картинку а особливо роботу викинув на вітер гроші за пересилання ,і радий дуже шо на тому моє знайомство з ним завершилось назавжди,і зверніть увагу що 120 президентів зараз 2000 гривень,але якшо у вас зарплату платять в президентах то вже беріть дрім за 360,а не рес у якого якшо взяти наявність навіть поганої шари на три роки ціна мінус 5 президентів тобто 80

Відсутній bad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Рейтинг: +76/-17
 Про те що е ризниця в якости картинки миж SOLO и Тигроподибними китайцями. Людина питала якисний рес циною 100-120 доларив, VU solo зараз коштуе примиром 110 плюс свисток 8-10 доларив.
Vu+ Solo2

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Цитувати
nico без образ але покурили,чи випили ви, готовых имиджив на VU+ любои модели мульйон, закинути имидж на флешку натиснути ресет потому внести данни свого шаринг клабу, ничим не складнише, чим розибратися з U2 до прикладу.
не зрозумів де я писав про U2 ,але на тигрі треба лише галочку поставити навпроти типу шари,або занести код з сім цифр з коробки, і навіть прописувати данні ніякі не треба і мати рік або три роки задоволення з умовою що прошивку кліенту з каналами я закидую з флешки

Додано: 21:08:36, 05 Грудня 2014
не пишіть про тигри якшо не тримали в руках,бо наприклад в 650 картинка в декілька разів гірша ніж 460 та 600 хоча ціна ще раз така,і подивіться де виготовлені реси які ви рекламуєте невже ULAN UDE а не Китаї?

Відсутній bad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Рейтинг: +76/-17
 nico2 в мене таке саме прохання до вас, ви SOLO чи Solo 2 бачили в роботи? ви пидключали их до моделей ризних телевизорив? з ризною частотою та диагоналлю??
 Чому вы виришили що в мене якась однобока думка?? маю в наявности майже вси ходови реси, и телевизори, людина питала про ресивер 100-120 доларив , про нияки курси гривень нихто не говорив. Я порекомендував VU я не диллер компании и йому щось купити у мене не пропоную, це моя незалежна думка.
  Про ваш супер тайгер з двома пультами , в мене окркма думка скажу вам тилько те що ваши тайгеровськи 2 пульти пропрацюють на багато менше чим пульт VU+, про решту приваб тайгерив промовчу.
  Я опенбокси не пропонував не треба мне боксами колоти.
Дрим теж мени не радьте я про них забув рокив пять тому , и взагали пишыть по сути а то з вашых слив чули дзвин не знаете де вин(судите все по реклами).
 

Додано: 21:16:41, 05 Грудня 2014
nico2 вы прикидаетесь?? вы хоть читаете що я пишу?? до чого тут 460 та 600? не знаю в якому улан - уде вашы тигри виготовляють, але оригинальни SOLO  мають официйну гарантию, и йдуть з штрих кодом 880(фото для вас выкласти?)
 Так ще само зробивши соби бекап можна в клиента перешити рес (яки проблеми) дило 3-х хвилин.
 Хоча я бачу що вы з тих людей яку будуть купивши китайську машыну розказувати що ви лох тому що переплатили за октавию, хоча сами в розумиють що все навпаки.
« Останнє редагування: 21:16:41, 05 Грудня 2014 від bad »
Vu+ Solo2

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
ще раз наголошую,де я писав шось про уно або про соло?,тигрів поставив не один 10ток,ще ні один пульт за три роки не полетів,де я писав про дріми? або якісь інші реси ?може у вас галюни?перечитайте шо писав я?а потім робіть зауваження,я конкретно даю пораду людині якя її попросила,я поважаю любий вибір але обсираю тільки те з чим мав справу

Додано: 21:36:02, 05 Грудня 2014
Цитувати
Про те що е ризниця в якости картинки миж SOLO и Тигроподибними китайцями
Шоб це писати треба хоча б в руках потримати
« Останнє редагування: 21:36:02, 05 Грудня 2014 від nico2 »

Відсутній bad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Рейтинг: +76/-17
 nico2 вы хочете сказати чо у вашого тигра картинка краща SOLO? не ма питань!я вам дам адресу щей приизд оплачу беремо 2 одинакових телевизора пидключаемо тигр, та SOLO по видвидуванни людей магазину, питаемо их думку де краща картинка? добре? буде незалежна думка? але якщо програете то давайте якусь суму в пари поставимо?
 Я вашых тигрив не хочу й вруках тримати.
Vu+ Solo2

Присутній Snoop

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 957
  • Рейтинг: +421/-13
  • Іграшки-низькі ціни
Я вашых тигрив не хочу й вруках тримати.
O0
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
ZGEMMA H9S: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 28E+36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Не у мого тигра,бо у мене не тигр я його людям ставлю ,так як і GI ,а доказувати комусь що то за девайс за таку ціну ,ну словом бачу шо ви в своему віці навіть мову не вивчили а не те шоб шось бачили, я не збираюсь, і взагалі то що я пишу стосуеться тіеї людини яка задала питання ,а не реклами вашого чудового SOLO за подвійну ціну,щоб людям шось пропонувати треба в руках всі існуючі марки потримати,а не лопоніти з потолку,хочете з кимось подоказуватись позадирайтеся з Славоном У КОГО КРАЩИЙ,а я не маю бажання продовжувати цю тупу дискусію

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
не хотів встрявати в дискусію,але кілька слів з практики.Так як хатинка маленька,хто був з форумчан-знає. ось така картинка зараз стоять реси дм800 ,соло2,соло,опен с5 та іп бокс200. і скажу я вам з соло ніодин рес нетягається.єдине що на старі плазмі 42ці дм 800 дає картинку по дві так як хд входу ще немає а соло немає дві виходу.Так що хваліть що хочте но соло в неконкуренції.І як казав Горбусь ,хоч то і моя особиста думка але вона правильна :2funny:Звиняйте за трохи каламбурне висловлення думок,бо тільки щойно з полювання ca.,
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Присутній Snoop

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 957
  • Рейтинг: +421/-13
  • Іграшки-низькі ціни
тіеї людини яка задала питання

відповіли
Зараз по акційних цінах можна купити ву-соло за 105 у.е.

 nico2 Ви не ображайтесь, можна запропонувати хоч U2C S+ це людині вибирати!!! Але Соло за бюджет до 120$ це оптимальний варіант, бо багато їх наставили і
  Тюнер хоч і не нова модель, але підтримка бомбезна. 
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
ZGEMMA H9S: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 28E+36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
Сам давно-давно, ще від появи ву-соло в 2010 році, прицілювався на нього, хоч мав і дріма 800-го китайця, але жалко було такі гроші платити. За китайця тоді віддав 240 у.е. А ось зараз, накінець, підвернулася реальна можливість його взяти по смішній ціні 1662 грн. Продав свій джі 8120 лайт, доклав і купив. Так що довольний як слон, що накінець його буду юзати *-A. А щодо тигрів, мав ю2с, теж на санплюсі. Рес як для дуже бюджетного - 36 у.е. супер, картинка звичайно не айс, але за такі гроші  O0. А за тигр переплачувати такі гроші, хоч і є там та говношара - дурство. Без обід.
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній Дімич

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 74
  • Рейтинг: +5/-0
Дуже дякую за відповіді, будь-ласка, не сваріться. Я так розумію Solo -  це GI S-8180 Vu+ Solo (Galaxy Innovations S 8180 Vu+ Solo)? Він з тьотьою дружить без проблем?
Хто що знає про GI Fly?
« Останнє редагування: 20:41:00, 06 Грудня 2014 від Дімич »

 

Приховані можливості приймачів "Глобо"!

Автор gotsanyukРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 5
Переглядів: 11891
Остання відповідь 13:40:24, 10 Жовтня 2010
від oldmi
Вибір бюджетного COMBO ресивера з нормальною роботою інтернет сервісів.

Автор KomelektronРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 1
Переглядів: 1680
Остання відповідь 13:56:12, 13 Березня 2021
від slavon
Реанімація приймачів Globo 7010,7100, Openfox 7010

Автор bodyanРозділ Інструкції для Globo 7010, 7100

Відповідей: 0
Переглядів: 6714
Остання відповідь 15:38:05, 18 Серпня 2008
від bodyan
Прошивка для приймачів Orton/Opticum HD 9600, HD TS 9600

Автор bodyanРозділ Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN

Відповідей: 8
Переглядів: 20986
Остання відповідь 14:16:55, 12 Липня 2018
від wox-2
Вибір плагіна / емулятора для шарінга Openbox HD

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 6
Переглядів: 4579
Остання відповідь 13:32:09, 20 Червня 2014
від slavon